28 maja 2009, 11:18
0
nie no rozumiem, że przegrał i, że jest zły... ale niech nie tłumaczy się, bo wcale MU nie zasłużył na mistrzostwo... więc Barcaaaa górą!
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
nie no rozumiem, że przegrał i, że jest zły... ale niech nie tłumaczy się, bo wcale MU nie zasłużył na mistrzostwo... więc Barcaaaa górą!
0
nie no rozumiem, że przegrał i, że jest zły... ale niech nie tłumaczy się, bo wcale MU nie zasłużył na mistrzostwo... więc Barcaaaa górą!