0

nie no rozumiem, że przegrał i, że jest zły... ale niech nie tłumaczy się, bo wcale MU nie zasłużył na mistrzostwo... więc Barcaaaa górą!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?