sie popisali..... masakra... a pep to ja nie wiem gdzie rezerwowych wysłał.... nie grali nic.. a bojan i hleb mogli by powalczyc... trener spisał sie słabo
sie popisali..... masakra... a pep to ja nie wiem gdzie rezerwowych wysłał.... nie grali nic.. a bojan i hleb mogli by powalczyc... trener spisał sie słabo
Komentarze
0
witam koledzy,czy może ktoś wybiera się na meczyk do kina do łodzi na 2d?
0
hej gol hej gol lalalalalalallalallaalal avee aveee aveee BARCA!!!! jestem strasznie szczęśliwy!!!!!!!! trzeba to opić AVEEEEEEEEEEEEEE BARCAAAAAAAAA
0
włsnie panowie co z Assulinem? niby taki talenta wcale nie gra...... nie rozumiem
0
sie popisali..... masakra... a pep to ja nie wiem gdzie rezerwowych wysłał.... nie grali nic.. a bojan i hleb mogli by powalczyc... trener spisał sie słabo
0
włsnie panowie co z Assulinem? niby taki talenta wcale nie gra...... nie rozumiem
0
sie popisali..... masakra... a pep to ja nie wiem gdzie rezerwowych wysłał.... nie grali nic.. a bojan i hleb mogli by powalczyc... trener spisał sie słabo
0
hej gol hej gol lalalalalalallalallaalal avee aveee aveee BARCA!!!! jestem strasznie szczęśliwy!!!!!!!! trzeba to opić AVEEEEEEEEEEEEEE BARCAAAAAAAAA
0
witam koledzy,czy może ktoś wybiera się na meczyk do kina do łodzi na 2d?