0

witam koledzy,czy może ktoś wybiera się na meczyk do kina do łodzi na 2d?

0

hej gol hej gol lalalalalalallalallaalal avee aveee aveee BARCA!!!! jestem strasznie szczęśliwy!!!!!!!! trzeba to opić AVEEEEEEEEEEEEEE BARCAAAAAAAAA

0

włsnie panowie co z Assulinem? niby taki talenta wcale nie gra...... nie rozumiem

0

sie popisali..... masakra... a pep to ja nie wiem gdzie rezerwowych wysłał.... nie grali nic.. a bojan i hleb mogli by powalczyc... trener spisał sie słabo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?