Parę słów odnośnie transmisji:
20.45 FC Barcelona - Manchester City w TVP1 HD, CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+ Sport: Piotr Laboga – Przemysław Rudzki (z Barcelony)
Komentarz w TVP 1 HD: Jacek Laskowski
Szkoda ze Polsat pokazuje mecz Barcelona - Bayer, gdzie juz jest wszystko wiadome, kosztem arcyciekawie zapowiadajacego sie spotkania rewelacji LM Apoelu z Lyonem.
Racja, sedzowie sa przekupieni przez Madryt, sa przeciwko Barcelonie, sprzyjaja Realowi, ja sie w ogole dziwie ze nie wyrzuacaja po 5 zawodnikow Barcelony w kazdym meczu i uznaja gole Barcelony, przeciez sa przekupieni
11 spotkan na 41 dni to wcale nie jest dramtycznie duzo, to daje prawie jedno spotkanie na cztery dni, nie ma tragedii. W lidze angielskiej, gdzie nie ma przerwy zimowej(swiatecznej), sa dwa puchary krajowe, najlepsze kluby graja co 3 dni i jakos nikt nie placze, a nalezy dodac ze spotkania w lidze angielskiej, ze wzgledu na specyfike gry w tej lidze sa bardziej wyczerpujace niz w lidze hiszpanskiej.
Liga angielska jest bardziej wymagajaca fizycznie, kondycyjnie od ligi hiszpanskiej.
Ironia bardzo niskich, tylko sie pograzasz, to po pierwszem. Po drugie to nic nie pisalem o Busqutsie tylko o Ozili i twoim tekscie o trawie.
Ciekawe czy tez bys posadzila osobe o ujemny dystans do swiata ktora by sie oburzyla na tekst ze szkoda korkow Pepe po jego ostatnim "zagraniu" na Messim.
Przeciez powyzszy artykul, tak naprawde ma krytyczny wymiar wobec Realu. Autor chwali Real tylko ze jedna rzecz a poza tym gani. Juz sam tytul mowi wszystko.
IceMan w tym artykule tak chwali Real tak jakby chlopak po randce z dziewczyna zakonczona w lozku napisal jej nastepnego dnia w smsie - "Bylas swietna. Tylko w lozku".
Na Nce i Cyfrowym Polsacie mozna ustawic kanaly NTV Spor i Idman TV, ale oba te kanaly mecze ligi hiszpanskiej koduja, zatem meczu Barcelony na nim sie nie zobaczy.
Komentarze
0
Parę słów odnośnie transmisji:
20.45 FC Barcelona - Manchester City w TVP1 HD, CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+ Sport: Piotr Laboga – Przemysław Rudzki (z Barcelony)
Komentarz w TVP 1 HD: Jacek Laskowski
0
0
Szkoda ze Polsat pokazuje mecz Barcelona - Bayer, gdzie juz jest wszystko wiadome, kosztem arcyciekawie zapowiadajacego sie spotkania rewelacji LM Apoelu z Lyonem.
0
Guardiola nigdy nie byl gigantem intelektu, ta sytuacja tylko to potwierdza.
Guardiola dysygnuje do gry nie do konca wyleczonego zawodnika, a gdy ten doznaje kontuzji, to ma do niego pretensje....
Ta sytuacja, slowa skierowane do Alexisa pokazuje ze Guardiola nie tylko nie grzeszy inteligencja ale takze kultura
0
Racja, sedzowie sa przekupieni przez Madryt, sa przeciwko Barcelonie, sprzyjaja Realowi, ja sie w ogole dziwie ze nie wyrzuacaja po 5 zawodnikow Barcelony w kazdym meczu i uznaja gole Barcelony, przeciez sa przekupieni
0
11 spotkan na 41 dni to wcale nie jest dramtycznie duzo, to daje prawie jedno spotkanie na cztery dni, nie ma tragedii. W lidze angielskiej, gdzie nie ma przerwy zimowej(swiatecznej), sa dwa puchary krajowe, najlepsze kluby graja co 3 dni i jakos nikt nie placze, a nalezy dodac ze spotkania w lidze angielskiej, ze wzgledu na specyfike gry w tej lidze sa bardziej wyczerpujace niz w lidze hiszpanskiej.
Liga angielska jest bardziej wymagajaca fizycznie, kondycyjnie od ligi hiszpanskiej.
0
@Eoren
Ironia bardzo niskich, tylko sie pograzasz, to po pierwszem. Po drugie to nic nie pisalem o Busqutsie tylko o Ozili i twoim tekscie o trawie.
Ciekawe czy tez bys posadzila osobe o ujemny dystans do swiata ktora by sie oburzyla na tekst ze szkoda korkow Pepe po jego ostatnim "zagraniu" na Messim.
0
Henrikez,
Gdzie, w czym widac niby klase redaktora IceMana?
Przeciez powyzszy artykul, tak naprawde ma krytyczny wymiar wobec Realu. Autor chwali Real tylko ze jedna rzecz a poza tym gani. Juz sam tytul mowi wszystko.
IceMan w tym artykule tak chwali Real tak jakby chlopak po randce z dziewczyna zakonczona w lozku napisal jej nastepnego dnia w smsie - "Bylas swietna. Tylko w lozku".
0
"Kiedy na to patrzę, to prawie szkoda mi Ozila. A może bardziej szkoda mi trawy?"
Rzeczywiscie to nie jest nic obrazliwego.
Jak patrze na fauluajacego Messiego Pepe to prawie mi szkoda Messiego. A moze mi bardziej szkoda korkow Pepe?
Powyzszy tekst jest fair w stosunku do Leo czy nie?
0
espana_fcbarcel, heniusss, 3
Na Nce i Cyfrowym Polsacie mozna ustawic kanaly NTV Spor i Idman TV, ale oba te kanaly mecze ligi hiszpanskiej koduja, zatem meczu Barcelony na nim sie nie zobaczy.