O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 5314
  • Liczba komentarzy 88
  • Polecenia 0

Komentarze

ard

0

Parę słów odnośnie transmisji:
20.45 FC Barcelona - Manchester City w TVP1 HD, CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+ Sport: Piotr Laboga – Przemysław Rudzki (z Barcelony)
Komentarz w TVP 1 HD: Jacek Laskowski

ard

0

ard

0

Szkoda ze Polsat pokazuje mecz Barcelona - Bayer, gdzie juz jest wszystko wiadome, kosztem arcyciekawie zapowiadajacego sie spotkania rewelacji LM Apoelu z Lyonem.

ard

0

Guardiola nigdy nie byl gigantem intelektu, ta sytuacja tylko to potwierdza.

Guardiola dysygnuje do gry nie do konca wyleczonego zawodnika, a gdy ten doznaje kontuzji, to ma do niego pretensje....

Ta sytuacja, slowa skierowane do Alexisa pokazuje ze Guardiola nie tylko nie grzeszy inteligencja ale takze kultura

ard

0

Racja, sedzowie sa przekupieni przez Madryt, sa przeciwko Barcelonie, sprzyjaja Realowi, ja sie w ogole dziwie ze nie wyrzuacaja po 5 zawodnikow Barcelony w kazdym meczu i uznaja gole Barcelony, przeciez sa przekupieni

Zobacz wszystkie
ard

0

11 spotkan na 41 dni to wcale nie jest dramtycznie duzo, to daje prawie jedno spotkanie na cztery dni, nie ma tragedii. W lidze angielskiej, gdzie nie ma przerwy zimowej(swiatecznej), sa dwa puchary krajowe, najlepsze kluby graja co 3 dni i jakos nikt nie placze, a nalezy dodac ze spotkania w lidze angielskiej, ze wzgledu na specyfike gry w tej lidze sa bardziej wyczerpujace niz w lidze hiszpanskiej.

Liga angielska jest bardziej wymagajaca fizycznie, kondycyjnie od ligi hiszpanskiej.

ard

0

@Eoren

Ironia bardzo niskich, tylko sie pograzasz, to po pierwszem. Po drugie to nic nie pisalem o Busqutsie tylko o Ozili i twoim tekscie o trawie.

Ciekawe czy tez bys posadzila osobe o ujemny dystans do swiata ktora by sie oburzyla na tekst ze szkoda korkow Pepe po jego ostatnim "zagraniu" na Messim.

ard

0

Henrikez,

Gdzie, w czym widac niby klase redaktora IceMana?

Przeciez powyzszy artykul, tak naprawde ma krytyczny wymiar wobec Realu. Autor chwali Real tylko ze jedna rzecz a poza tym gani. Juz sam tytul mowi wszystko.

IceMan w tym artykule tak chwali Real tak jakby chlopak po randce z dziewczyna zakonczona w lozku napisal jej nastepnego dnia w smsie - "Bylas swietna. Tylko w lozku".

ard

0

"Kiedy na to patrzę, to prawie szkoda mi Ozila. A może bardziej szkoda mi trawy?"

Rzeczywiscie to nie jest nic obrazliwego.

Jak patrze na fauluajacego Messiego Pepe to prawie mi szkoda Messiego. A moze mi bardziej szkoda korkow Pepe?

Powyzszy tekst jest fair w stosunku do Leo czy nie?

ard

0

espana_fcbarcel, heniusss, 3

Na Nce i Cyfrowym Polsacie mozna ustawic kanaly NTV Spor i Idman TV, ale oba te kanaly mecze ligi hiszpanskiej koduja, zatem meczu Barcelony na nim sie nie zobaczy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?