ard

0

Parę słów odnośnie transmisji:
20.45 FC Barcelona - Manchester City w TVP1 HD, CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+ Sport: Piotr Laboga – Przemysław Rudzki (z Barcelony)
Komentarz w TVP 1 HD: Jacek Laskowski

ard

0

ard

0

Szkoda ze Polsat pokazuje mecz Barcelona - Bayer, gdzie juz jest wszystko wiadome, kosztem arcyciekawie zapowiadajacego sie spotkania rewelacji LM Apoelu z Lyonem.

ard

0

Guardiola nigdy nie byl gigantem intelektu, ta sytuacja tylko to potwierdza.

Guardiola dysygnuje do gry nie do konca wyleczonego zawodnika, a gdy ten doznaje kontuzji, to ma do niego pretensje....

Ta sytuacja, slowa skierowane do Alexisa pokazuje ze Guardiola nie tylko nie grzeszy inteligencja ale takze kultura

ard

0

Racja, sedzowie sa przekupieni przez Madryt, sa przeciwko Barcelonie, sprzyjaja Realowi, ja sie w ogole dziwie ze nie wyrzuacaja po 5 zawodnikow Barcelony w kazdym meczu i uznaja gole Barcelony, przeciez sa przekupieni

ard

0

Rafał20
W przeciwienstwie do Ciebie umiem czytac ze zrozumieniem.

Tekst newsa, mowi o opinii Rosella na temat sedziow hiszpanskich w tym sezonie, natomoiast ja sie pytalme o jego zdanie na temat nie sedziow hiszpanskich bo tacy nie sedziowali meczu Chelsea - Barcelona, poza tym ten mecz nie bylm bynajmniej w tym sezonie LM. Prosze sie nie osmieszac i czytac uwaznie, cale newsy ze zrozumieniem

ard

0

ard

0

"1 marca w 29 kolejce ligowej, Madryt wybierze się na El Madrigal, gdzie zagra z miejscowym Villarreal. Jak pokazał ostatni mecz Barcelony, Yellow Submarines na własnym boisku są dla każdego rywala ciężkim i wymagającym przeciwnikiem"

Brednia. Nie sa dla kazdego rywala wymagajacym przeciwnikiem. Bo to wiedziec wystarczy ogladac mecze Ligi Mistrzow. Taki Bayern, pojechal do Villareal i wygral tam na luzie, inni tez wygrywali.

ard

0

Jesli Guardiola jest ambitny, to powinien po sezonie odejsc z Barcelony. Z Barcelona wygral juz wszystko co mozna wygrac i to nie raz. Teraz czas na wyzwania prawdziwe, bo nie jest wielka sztuka wygrac wszystko z najlepszy zespolem na swiecie, majac w druzynie najlepszego pilkarza na swiecie.

Guardiola jako ambitny trener powinien objac lub gorszy niz Barcelona, by miec mozliwosc pokazania swojego kunsztu trenerskiego z gorszym klubem, tak jak to zrobil w Porto i Interze Mouringo.

Dla Barcelony odejscie Pepa tez by bylo dobrym rozwiazaniem, szczegolnie dla pilkarzy, ktorzy by mieli motywacje by pokazac sie nowemu trenerowi, ponownie zawalczyc o miejsce w jedenastce. W obecnej Barcelonie, niektorzy pilkarze maja pewne miejsce w 11, niezaleznie od formy, bo sa ulubiencami Pepa czy po prostu sie tak przyjelo.

Jednym slowem, parafrazujac klasyka - Guardiola musi odejsc!

ard

0

x_barca_x,

numerow to ja Ci nie podam, bo nie wiem jakie wpisywales. To moze byc bardzo duzo numerow.

Najlepiej to wpisz w google web proxy, wejdz na jakas strone, wpisz adres strony i juz masz proxy

ard

0

x_barca_x

Robsz tak:
wchodzisz kolejno: opcje - opcje - zaawansowane - siec - ustawienia - zaznaczasz Ręczna konfiguracja serwerów proxy i wpisujesz numery

ard

0

espana_fcbarcel,

Nie nie da sie, wszystkie wyzej podane kanaly poza tymi dwoma wymienonymi sa kodowane.

Ten turecki kanal, TRT 3 Spor, transmituje tylko mecze Pucharu Krola, w srode bedziesz mogl obejrzec na nim obejrzec mecz Valencia - Barcelona. Na 7E bedziesz tez mogl obejrzec mecze Barcelony w Lidze Mistrzow, ale ligowych niestety nie.

P.S Ogladales mecze z Realm na TRT 3 Spor?

ard

0

espana_fcbarcel, heniusss, 3

Na Nce i Cyfrowym Polsacie mozna ustawic kanaly NTV Spor i Idman TV, ale oba te kanaly mecze ligi hiszpanskiej koduja, zatem meczu Barcelony na nim sie nie zobaczy.

ard

0

Mateuszek
Nie znasz realiow. Caly sek w tym ze Canal+ jako wylaczny nabywca praw do ligi hiszpanskiej czy angielskiej w Polsce NIE MOZE sprzedac czesci swoich praw, np nie moze zrobic tak ze mecze Arsenalu czy MU beda w Polsacie itd

ard

0

@Mateuszek

Polsat nie jest glupi. Zauwaz ze Polsat ma wiecej abonentow, niz Cyfra+ i Nka razem wziete. To nie przypadek/

Wiekszosc lig sprzedaje prawa do Polski na wylacznosc. Kupuje jeden nadawca i tylko on ma prawa do tej ligi. Kilka sezonow temu liga wloska byla podzielona, byla w C+ lepsze mecze i slabsze w Cyfrowy Polsacie i jakos furory CP nie zrobil.

Gdyby CP zakupil prawa do jednej z topowych lig, szczegolnie angielskiej czy hiszpanskiej to by go to sporo kosztowalo, bo C+ posiadanie tych lig w swojje ofercie traktuje jako prirytet, bo ich abonenci sa przyzwyczejeni do tych lig, wielu uzalezenia posiadanie tych lig od kupna Cyfry+. Co innego CP.

ard

0

Szybko ligi hiszpanskiej w kanalacy sportowych Polsatu w Cyfrowym Polsacie nie ujrzycie.

W grudniu 2010 roku Canal+ podpisał kontrakt gwarantujący wyłączne prawa telewizyjne do transmitowania spotkań La Liga do końca sezonu 2014/2015. Oznacza to, że dzięki podpisanej umowie tylko widzowie Canal+ nadal będą mogli śledzić rozgrywki ligi hiszpańskiej. Pozyskane prawa dotyczą wszystkich relacji na żywo oraz retransmisji.

ard

0

@Mateuszek, zlapac mozesz ale i tak meczu Barcelony nie obejrzysz bo zarowno Idman TV jak i NTV Spor koduja mecze ligi hiszpanskiej.

ard

0

11 spotkan na 41 dni to wcale nie jest dramtycznie duzo, to daje prawie jedno spotkanie na cztery dni, nie ma tragedii. W lidze angielskiej, gdzie nie ma przerwy zimowej(swiatecznej), sa dwa puchary krajowe, najlepsze kluby graja co 3 dni i jakos nikt nie placze, a nalezy dodac ze spotkania w lidze angielskiej, ze wzgledu na specyfike gry w tej lidze sa bardziej wyczerpujace niz w lidze hiszpanskiej.

Liga angielska jest bardziej wymagajaca fizycznie, kondycyjnie od ligi hiszpanskiej.

ard

0

"Ewolucja modelu zapoczątkowanego na Camp Nou jeszcze przez Johana Cruyffa i pęd Realu za dogonieniem odwiecznego rywala za wszelką cenę – doprowadziło do narodzin dwóch bestii, które całą resztę krajowych i europejskich potentatów rozstawiają solidarnie po kątach."

Czy rozstawianie po katach europejskich potentantow przez Real polega na tym ze klub ten dopiero rok temu przelamal, bodaj 8letnia klatwe niemoznosci przejscia 1/8 finalu LM? 1/8 nie 1/4 czy 1/2 tylko 1.8!

To ze Barcelona i Real rozstawiaja po katach klub hiszpanskie, to fakt, ale to wynika ze slabosci tych klubow a co za tym idzie samej ligi hiszpanskiej.

Srodowy mecz Barcelona - Real byl bardzo dobry, ale to nie byl wybitny mecz, nawet jak na warunki klubowe. Na wyzszym poziomie sportowym, stal chociazby rewanzowy mecz MU - Real w fazie pucharowej LM sezonu 2003/04.

To byl mecz wybitny, srodowy mecz Barca - Real byl bardzo dobry, ale nie wybitny, dlatego spokojnie z tymi zachwytami nad meczem srodowym. Fakt to bylo najlepsze El Classcio ostatnich lat ale do najlepszych meczow to jeszcze temu spotkaniu troche brakuje i to nie bynjamniej przez postawe Realu ale gre Barcelony, ktora stac na wiecej.

ard

0

Henrikez,

Gdzie, w czym widac niby klase redaktora IceMana?

Przeciez powyzszy artykul, tak naprawde ma krytyczny wymiar wobec Realu. Autor chwali Real tylko ze jedna rzecz a poza tym gani. Juz sam tytul mowi wszystko.

IceMan w tym artykule tak chwali Real tak jakby chlopak po randce z dziewczyna zakonczona w lozku napisal jej nastepnego dnia w smsie - "Bylas swietna. Tylko w lozku".

ard

0

katek,
Nie wiem co robi, ale na pewno nie krzyczy do sedziego "I co artysto! Lubisz wkur*** profesjonalistów?!"

ard

0

Źródło: Mundo Deportivo - bardzo "wiarygodne zrodlo"

ard

0

Redaktorowi IceManowi jak zwykle cos nie pasuje/

"Mourinho jak pajac skakał przy linii bocznej, co chwila komentując decyzje, które mu nie odpowiadały, a do jego osoby po zakończonym spotkaniu dostosowali się jego podopieczni"

Zalosne.Mou to jest trener ktory zyje meczem. Trener Borussii. Klopp tez jest pajacem bo zywiolowie reaguje na to co sie dzieje na boisku, na decyzje sedziowskie, ktore nierzadko sa kontrowersyjne?

@Culé a muerte,
To nie Barca wczoraj byla taka slaba, to Real byl tak dobry. Myslisz ze drugi raz Real boisku Barcelonbu bedzie taki nieskuteczny jak wczoraj? Myslal indyk o niedzieli

ard

0

lukasfan
Nie rob z czytelnikow idiotow.Przestawienie anteny to nie jest zadna sztuka, dla srednio rozgarnietej osoby. Jesli ustawia antene na 2 godziny meczy to tym bardziej ii szybciej ponownie ja ustawia na Hot Bird.

ard

0

Wszystkie kanaly z listy ktora podal MCPit96,, ktore nadaja z Hot Birda sa kodowane.

Niekodowane sa Duhok TV, TRT 3 Spor i TRT HD ale one nadaja z innych satelit niz 13E.

ard

0

"Instrukcja jak ustawic TRT 3 Spor w Cyfrowym Polsacie (oraz w Cyfrze+ i Nce):
1 Wpisac w dekoderze parametry kanalu TRT Spor 3, ktore sa nastepujace: 11534.00, V, 30000, 3/4
2 Przestawic antene(talerz, czasze) z pozycji na ktora jest ustawiona, jest to pozycja Hot Bird 13 E na pozycje 7E a wiec przekrecic antene troche na prawo.
3 Gdy w dekoderze pojawi sie odpowiednia jakosc i moc obrazu zapisac ustawienia kanalu ewentuanie przeskanowac w celu wyszukania kanalow. Zapisac w dekoderze kanal TRT 3 Spor"

ard

0

PLATFORMA N

Mecz Real - Barcelona bedziesz mogl obejrzec na kanale Sportklub.

Masz Nke ale nie masz w swoim pakiecie Sportklubu a chcesz obejrzec mecz Real - Barcelona? Nie obejrzysz tego meczu bez przestawienia anteny! Nie ma mozliwosci by obejrzec mecz Real - Barcelona na Nce bez przestawiania anteny! Innymi slowy, zaden z niekodowanych kanalow dostepnych na Nve, nadajacy z Hot Birda i Astry nie pokazuje tego meczu!

Masz Nke i chcesz obejrzec mecz Real - Barcelona? Aby obejrzec musisz przestawic antene i ustawic jeden z nastepujacych kanalaow:

1) TRT 3 (Spor):
a) satelita Eutelsat W3A (7°E), 11534 - V - 30000
b) satelita Turksat 2A (42°E), 11918 - V - 24440
2) TRT HD (do odboru wymagany dekoder HD):
a) satelita Eutelsat W3A (7°E), 10845 - H - 30000
b) satelita Turksat 3A (42°E), 11043 - V - 6400
3) Rah - e Farda TV
satelita Turksat 2A (42°E), 11988 - H - 2222
4) Duhok TV
satelita NSS 12 (57°E), 11568 - V - 2500

TELEWIZJA NA KARTE

Masz Telewizje na karte (TNK) i chcesz obejrzec mecz Real - Barcelona? Nie obejrzysz tego meczu bez przestawienia anteny! Nie ma mozliwosci by obejrzec mecz Real - Barcelona na TNK bez przestawiania anteny! Innymi slowy, zaden z niekodowanych kanalow dostepnych na TNK, nadajacy z Hot Birda i Astry nie pokazuje tego meczu!

Masz TNK i chcesz obejrzec mecz Real - Barcelona? Aby obejrzec musisz przestawic antene i ustawic jeden z nastepujacych kanalow:

1) TRT 3 (Spor):
a) satelita Eutelsat W3A (7°E), 11534 - V - 30000
b) satelita Turksat 2A (42°E), 11918 - V - 24440
2) TRT HD (do odboru wymagany dekoder HD):
a) satelita Eutelsat W3A (7°E), 10845 - H - 30000
b) satelita Turksat 3A (42°E), 11043 - V - 6400
3) Rah - e Farda TV
satelita Turksat 2A (42°E), 11988 - H - 2222
4) Duhok TV
satelita NSS 12 (57°E), 11568 - V - 2500

ard

0

Informacje dla posiadaczy poszczegolnych platform cyfrowych:

CYFROWY POLSAT:

Masz Cyfrowy Polsat i chcesz obejrzec mecz Barca - Real? Nie obejrzysz tego meczu bez przestawienia anteny! Nie ma mozliwosci by obejrzec mecz Real - Barcelona na Cyfrowym Polsacie bez przestawiania anteny! Innymi slowy, zaden z niekodowanych kanalow dostepnych na Cyfrowym Polsacie, nadajacy z Hot Birda i Astry nie pokazuje tego meczu!

Masz Cyfrowy Polsat i chcesz obejrzec mecz Real - Barcelona? Aby obejrzec musisz przestawic antene i ustawic jeden z nastepujacych kanalaow:

1) TRT 3 (Spor):
a) satelita Eutelsat W3A (7°E), 11534 - V - 30000
b) satelita Turksat 2A (42°E), 11918 - V - 24440
2) TRT HD (do odboru wymagany dekoder HD):
a) satelita Eutelsat W3A (7°E), 10845 - H - 30000
b) satelita Turksat 3A (42°E), 11043 - V - 6400
3) Rah - e Farda TV
satelita Turksat 2A (42°E), 11988 - H - 2222
4) Duhok TV
satelita NSS 12 (57°E), 11568 - V - 2500

CYFRA+

Mecz Real - Barcelona bedziesz mogl obejrzec na kanale Sportklub.

Masz Cyfre+ ale nie masz w swoim pakiecie Sportklubu a chcesz obejrzec mecz Real - Barcelona? Nie obejrzysz tego meczu bez przestawienia anteny! Nie ma mozliwosci by obejrzec mecz Real - Barcelona na Cyfrze+ bez przestawiania anteny! Innymi slowy, zaden z niekodowanych kanalow dostepnych na Cyfrze +, nadajacy z Hot Birda i Astry nie pokazuje tego meczu!

Masz Cyfre+ i chcesz obejrzec mecz Real - Barcelona? Aby obejrzec musisz przestawic antene i ustawic jeden z nastepujacych kanalaow:

1) TRT 3 (Spor):
a) satelita Eutelsat W3A (7°E), 11534 - V - 30000
b) satelita Turksat 2A (42°E), 11918 - V - 24440
2) TRT HD (do odboru wymagany dekoder HD):
a) satelita Eutelsat W3A (7°E), 10845 - H - 30000
b) satelita Turksat 3A (42°E), 11043 - V - 6400
3) Rah - e Farda TV
satelita Turksat 2A (42°E), 11988 - H - 2222
4) Duhok TV
satelita NSS 12 (57°E), 11568 - V - 2500

ard

0

"Instrukcja jak ustawic TRT 3 Spor w Cyfrowym Polsacie, w Cyfrze+, wNce i w Telewizji na karte:
1 Wpisac w dekoderze parametry kanalu TRT Spor 3, ktore sa nastepujace: 11534.00, V, 30000, 3/4
2 Przestawic antene(talerz, czasze) z pozycji na ktora jest ustawiona, jest to pozycja Hot Bird 13 E na pozycje 7E a wiec przekrecic antene troche na prawo(stojac za antene, stojac przed przekrecic na lewo)
3 Gdy w dekoderze pojawi sie odpowiednia jakosc i moc obrazu zapisac ustawienia kanalu ewentuanie przeskanowac w celu wyszukania kanalow. Zapisac w dekoderze kanal TRT 3 Spor.

ard

0

Barca-Messi10, na stronie fcbarca.com jest taka sama zasada. Uwazasz ze Barca ma glupia strone?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?