ard

0

grzechol55, bedzie na TRT 3 Spor, tylko musisz sobie ustawic ten kanal

ard

0

u99artur1
Wiem ze IceMan notorycznie wpisuje faramazony, jest skrajnie nieobiektywny, nie wykazuje szacunku do czytelnikow strony itd. Nie wiem jakim cudem jest on jeszcze w redakcji.

Gdybym mial sie czepiac kazdego artykulu IceMana to by mi czasu zabraklo.

ard

0

Panie redaktorze IceMan, napisze jeszcze raz bo widze ze jeszcze nie dotarlo do Ciebie. Bedziesz pisal porzadne newsy to nie bedzie burdelu w komentarzach. Bedziesz pisal slabe newsy i bedziesz probowal robic idiotow z czytelnikow to beda sie czepiac w komentarzach. Proste.

Zamiast mi grozic, mialbys odrobine honoru i bys sie przyznal do bledu.Nie wymagam chyba za wiele.

ard

0

Jak bedziesz pisal porzadne newsy, nie robil idiotow z ludzi to nie bedzie burdelu w komentarzach.

Tyle ode mnie w tym temacie. Mam nadzieje, ze ta dyskusja czegos nauczy szacownego pana redaktora.

ard

0

@IceMan, a co ja napisalem pare minut temu?

"Calego newsa nie skopiowales, owszem,ale czesc skopiowales, akurat ta czesc o ktorej jest mowa a wiec ma meryoryczne znacznie."

Skopiowales perfinie newsa podajac w nim miejsca bramkarzy ktorzy w ogole nie obchodza polskicj kibicow Barcelony.
Podanie pozycji Camposa wytlumaczyles tym ze to najlepszy bramkarz A. Srodkowej.... to dlaczego nie podales pozycji innych najlpeszych bramkarzy z poszczegolnycn regiono
Bo ich nie bylo na liscie sportu ktora bezmyslnie skopiowales, nie biorac pod uwage specyfiki czytelnikow strony dla ktorej piszesz

ard

0

Panie redaktorzu IceMan, nie rob pan znowu z ludzi iditow.

Calego newsa nie skopiowales, owszem,ale czesc skopiowales, akurat ta czesc o ktorej jest mowa a wiec ma meryoryczne znacznie.

Ranking na katalonskim Sporcie wyglada tak:
.1. Gianluigi Buffon (ITA) 226
.2. Iker Casillas (ESP) 213
.3. Edwin van der Sar (HOL) 201
.4. Peter Schmeichel (DIN) 179
.5. Oliver Kahn (GER) 162
.6. Petr Cech (CZE) 154
.7. José Luis Chilavert (PAR) 146
.8. Walter Zenga (ITA) 132
9. Andoni Zubizarreta (ESP) 132
10. Claudio A. Mergen Taffarel (BRA) 130
14. Nélson de Jesus 'Dida' (BRA) 109
17. Víctor Valdés (ESP) 82
20. Júlio César Soares (BRA) 76
23. Roberto Carlos Abbondanzieri (ARG) 68
24. Sergio Javier Goycochea (ARG) 66
26. Jorge Campos (MEX) 62

Ranking w Twoim, przetlumaczonym newsie, wyglada tak:

1. Gianluigi Buffon (ITA) 226
.2. Iker Casillas (ESP) 213
.3. Edwin van der Sar (HOL) 201
.4. Peter Schmeichel (DIN) 179
.5. Oliver Kahn (GER) 162
.6. Petr Cech (CZE) 154
.7. José Luis Chilavert (PAR) 146
.8. Walter Zenga (ITA) 132
9. Andoni Zubizarreta (ESP) 132
10. Claudio A. Mergen Taffarel (BRA) 130
14. Nélson de Jesus 'Dida' (BRA) 109
17. Víctor Valdés (ESP) 82
20. Júlio César Soares (BRA) 76
23. Roberto Carlos Abbondanzieri (ARG) 68
24. Sergio Javier Goycochea (ARG) 66
26. Jorge Campos (MEX) 62

Znajdz roznice?

Skopiowales perfidnie ranking podajac miejsca bramkarzy, niektorych bramkarzy ktorzy w ogole nie obchodza znakomitej wiekszosci polskichj kibicow Barcelony a nie podales miejsc Polakow.

ard

0

Panie redaktorze, a co kibicow Barcelony obchodzi to ze Campos zostal wybrany najlepszym bramkarzem Ameryki Srodkowej? Moze ich tez obchodzi to kto zostal wybrany najlepszym bramkarzem Europy Srodkowo-Wschodniej.

Jest oczywiste ze wiecej osob interesuje miejsce Polakow w tym rankingu anizeli pozcyja Goychochea, ktorego moze zna 2% userow tej strony.

Poszedles na latwizne, skopiowales news z hiszpanskiej strony, zapominiajac ze nie piszesz dla hispzanskiej strony a teraz sie durnie tlumaczysz. Miej resztki honoru i przyznaj sie do bledu.

ard

0

Panie redaktorze IceMan
Ja juz dawno wszedlem na strone IFFHS, gdybym mial polegac tylko na twoich newsach to bym a) wiedzial malo b) mialby bardzo nieobiektywna wiedza c) wiedza malo fachowa. Tu chodzi o czytelnikow POLSKIEJ strony o Barcelonie ktorych naturanie interesuje miejsce Polakow w tym rankingu ale tego sie nie dowiedza bo redaktor IceMan idzie na latwizne i kopiuje wybiorczy ranking ze strony hiszpanskiej, podajac miejsce Goychochey czy Camposa ktory jest 26 i ktorymi malo ktory kibic Barcy sie interesuje a nie podaje miejsca 36 Dudka, ktorego zna kazdy kibic Barcelony

36 w rankingu Dudek gowno znaczy a juz 26 Campos nie? Ot logika pana redaktora IceMana.

Jesli bedziesz pisal porzadne newsy to i burdelu w komentarzach nie bedzie. Wszystko w twoich rekach panie redaktorze IceMan

ard

0

@ Maciek
Z Kahnem masz racje, moj blad, literowka

Co do wielkiej litery to nie masz racji. Nie pisz o czyms o czym nie masz pojecia.

"Jedni wolą pisać dużą literą, inni wielką literą – to kwestia wyłącznie upodobań, żadnych zakazów ani nakazów tu nie ma. Trzeba tylko pamiętać, aby nie pisać z dużej (wielkiej) litery, gdyż wyrażenia te mają złą opinię w wydawnictwach poprawnościowych, mimo że ich frekwencja w tekstach jest duża. Ciekawe, że wydawnictwa normatywne akceptują rzadko spotykany wariant od dużej (wielkiej) litery. Zazwyczaj wyrażenie to spotykamy w innej funkcji, np. „Od dużej litery E w nazwie pochodzi właśnie nazwa serii: Big – E” (CKM)."

@lukaszinho

W tym zestawieniu IFFHS jest az 3 polskich bramkarzy. IceMan zamiast skopiwoac zestawienie ze strony IFFHS to skopiowal z hiszpanskiej strony, gdzie akcent jest postawiony na wiadomo kogo.

ard

0

@IceMan
Holendra napisales z malej, po tym jak Ci wytknalem blad, to poprawiles blad. Nie rob z kogos idioty.
Mam pokazac screen, czy zaoszczedzisz sobie wiekszego wstydu?

ard

0

Trzy uwagi:
1 Panie redaktorze IceMan, nazwy narodowosci piszemy duza litera, ucza tego w podstawowce.
2 Rankingi IFFHS nalezy traktowac jako ciekawostke, czesto nie maja one za duzo wspolnego z rzeczywistoscia.
3 Duzo wyzej powinien byc Khan.

ard

0

Pan Kuba Borkowski, czyli autor tego newsa nie ma za duzego pojecia o pilce recznej, dlatego dla dobra strony, a takze samego autora radzilbym zeby przestal pisac o czyms, na czym sie nie zna.

1"Grupa A:
Grupę wygrali gospodarze, którzy nadspodziewanie rozprawili się i z Polakami i z Duńczykami, jednak nie poradzili sobie do końca ze słabiutkimi Słowakami, z którymi ugrali tylko remis."

Jakie nadspodziewanie? Serbowie byli faworytem meczu z Polska i go zgodnie z oczekiwaniami wygrali.

"Grupa B:
Od początku faworytami grupy byli Niemcy m.in. z Larsem Kaufmannem i Michaelem Haaßem w składzie."

Faworytem grupy byla Szwecja a nie Niemcy. Szwecja byla takze faworytem meczu z Niemcami.

ard

0

@BlauGranaPolaco

Nikt nie porownywuje kopanie Pepego do akcji Buqsuetsa. Jak przeczytasz dokladnie porownanie to to zobaczysz. No chyba ze nie umiesz czytac, ale co juz inna sprawa

ard

0

@Radha,

Ferguson nic nie musi udowadniac bo w przeciwienstwie do Guardioli odnosil sukcesy nie tylko w jednym klubie.

Ferguson zanim trafil do MU trenowal szocki Abeerden, z ktorym wygral:
- 3 razy mistrzostwo Szkocji
- 4 razy Puchar Szkocji
- raz Puchar Ligi, i przede wszystkim
- raz Puchar Zdobywcow Pucharow
- raz Superpuchar Europy

Jesli Pep wygra chociaz raz LE z druzyna porownywalna z owczesnym szkockim Abeerden, to bedzie mozna go porownywac co Sir Alexa

ard

0

Pep udowodni ze jest najlepszym trenerem na swiecie, jesli bedzie odnosil duze sukcesy z druzna ktora nie jest najlepsza na swiecie, jak Barcelona.

Pep trenuje najlepsza druzyne na swiecie, z najlepszymi pilkarzami, z najlepszym pilkarzem swiata a przy tym gra w lidze ktora z rok na rok staje sie slabsza, nie liczac wielkiej dwojki.

Jesli Pep trenujac zdecydowanie najlepszy zespol na swiecie nie odnosilby sukcesow to by oznaczalo ze jest slabym trenerem,. Pep odnosi co oznacza ze slaby nie jest, ale to jeszcze nie dowod ze jest najlepszym trenerem na swiecie.

Wygranie przez Mourinho z Porto LE LM jest wiekszym sportowym osiagnieciem, wyzwaniem niz wygranie wszystkich 6 pucharow przez Pepa z najlepszym zespolem na swiecie. Tak samo jest z Hiddinkiem i jego sukcesami z reprezentacjami narodowymi - vide Rosja.

ard

0

@Eoren
Czytaj uwaznie i mysl kobieto!

Tu nie chodzi o faul tylko o to ze Tobie moze bardziej szkoda trawy a w tym drugim przypadku moze bardziej szkoda korkow Pepe! Widzisz analogie?

Ja nie czepiam sie tego ze napisalas ze Busquets ogral Ozila, tylko tego chamskiego tekstu trawie.

ard

0

@Eoren

No tak, Pep juz nic nie musi udowadniac, bo przeciez udowodnil ze potrafi wygrywac trofera z roznymi zespolami, w roznych ligach. Juz nic nie musi udowadniac....


ard

0

"Kiedy na to patrzę, to prawie szkoda mi Ozila. A może bardziej szkoda mi trawy?"

Rzeczywiscie to nie jest nic obrazliwego.

Jak patrze na fauluajacego Messiego Pepe to prawie mi szkoda Messiego. A moze mi bardziej szkoda korkow Pepe?

Powyzszy tekst jest fair w stosunku do Leo czy nie?

ard

0

@Eoren

Ironia bardzo niskich, tylko sie pograzasz, to po pierwszem. Po drugie to nic nie pisalem o Busqutsie tylko o Ozili i twoim tekscie o trawie.

Ciekawe czy tez bys posadzila osobe o ujemny dystans do swiata ktora by sie oburzyla na tekst ze szkoda korkow Pepe po jego ostatnim "zagraniu" na Messim.

ard

0

Pep Guardiola jest ambitnym trenerem, dlatego powinien odejsc z Barcelony po tym sezonie. Barcelona jest zdecydowanie najlepszym klubem na swiecie, jesli Pep chce udowodnic swoj kunszt trenerski to MUSI wygrac cos z gorszymi klubami niz Barcelona i w lepszej lidze niz hiszpanska.

ard

0

AxelF
Nie widzisz roznicy miedzy rozmowa o pilce noznej a o 2 wojnie swiatowej? Ciekawe czy byc chcial dyskutowac o Messim i Ronaldo z osoba, ktora nie widziala zadnego meczu tych pilkarzy tylko czytala o nich na Wikipedii.

Dobrze ze wspomniales o tym meczu z 1963 roku.
Po pierwsze obejrz go i podziel sie swoimi wrazeniamim. Po drugie cytat z OFICJALNEJ strony FC Barcelona o tym meczu:

"Santos FC, the best team in the world of that era, played against Barça at the Camp Nou that was packed to see Pelé, the Brazilian wonder, on June 12th, 1963.Barça beat the best team in the world by 2-0 thanks to goals from Pereda and Zaballa. Pelé’s Santos, without a doubt, was considered to be the best team in the world and it was common for the Brazilian side to schedule friendlies on European soil"

zrodlo: http://www.fcbarcelona.com/football/first-team/detail/article/pele-s-santos-fc-at-the-camp-nou-on-june-12th-1963

Santos FC, the best team in the world of that era, - mowia Ci to cos te slowa?

Santos Pelego byl najlepszym klubem w tamtym czasie! Kazdy kto mowi, ze Pele gral w slabem klubie, slabej lidze i zarzuca mu brak gry w Europie sie osmiesza! Pele gral w najlepszym klubie na swiecie, po co mial zamieniac klub na gorszy!

ard

0

ard

0

"Ten kto mowi, że Liga Brazylijska i przede wszystkim Santos z czasów Pele były słabe to nie ma pojęcia o historii piłki nożnej. Santos jeździł po całym świecie i rozgrywał mecze z Realem, Barceloną czy z polska reprezentacją w 1960 roku(Polska przegrała 2:5). Fakt spora część z ponad tysiąca goli, ktore strzelił Pele ,była zdobyta w meczach nieoficjalnych.Technicznie(kto widział go w meczach archiwalnych) w niczym nie ustepował Messiemu, i był w znacznie wiekszym stopniu obunożny niż jest Messi, o grze głowa nie wspominam bo o tym w dużej mierze decyduja warunki fizyczne,a nie umiejętności. Inna sprawa o Pele zaczęło być głośno w wieku 18 lat czyli w tym samym mniej wiecej wieku jak o Messim. Ci, którzy zarzucają Pele, że nie przeniósł sie do Europy grać. To też trzeba dostrzec pewną analogię między Messim ,a Brazylijczykiem. Po co Pele miał odchodzić grać na drugi koniec świata skoro grał w najlepszym klubie na świecie w tym czasie??"

Baros1990

Jak zaczniesz ogladac mecze Pelego a nie czytac o nim na Wikipedii to zaczne z Toba dyskutowac na temat Pelego. Dyskusja ma byc o grze Pelego a nie o tym co Wikipedia pisze na jego temat

ard

0

Jesli to byl sarkaz to bardzo niski lotow, widocznie ogladasz House'a...(zapewne nie zrozumiesz)

Gdzie ja sie fascynuje Pele? Ja tylko prostuje brednie takich laikow jak Ty ktrorzy uwazaja ze liga brazylijska za czasow Pele byla slaba. Laikow ktorzy pisza o jakiesj lidze nie widziawszy ani jednego meczu.

Zacznij ogladac mecz to pogadamy

ard

0

A co ma Villas do dyskusji o Pele? Napisalem Ci zebys obejrzal troche meczow z tamtego okresu tak bys mial chociaz podstawowa wiedza na temat na ktory chcesz dyskutowac i ktory jest przedmiotem powyzszego newsa.

Gdybysmy dyskutowali o Villas to moglbys mi stawiac taki warunek, ale tego nie robimy, nie wiem czy to zauwazyles.

Zamiast sie osmieszac i pograzac to zaczalbys sciagac mecze Santosu z Pele tak bysmy mogli jak najszybciej rozpoczac nasza dyskusje na temat Pelego. Zanim sciagniejsz, czy obejrzysz online 100 meczow to troche czasu minie. Radze Ci nie marnowac czasu

ard

0

Kismeth,

Zacznij ogladac mecze Pelego z Santosu a nie czytac Wikipedie to bedzie mogl sie wypowiadac miarodajnie o pilce z tamtego czasu.

ard

0

Baros1990, ile meczow Pelego w Santosie widziales ze piszesz iz ktos mnie zjadl? CZekam na konkretna odpowiedz.


Kismeth, poki nie obejrzysz 100 spotkan nie bede z Toba ddyskutowal. Nie ma sensu dyskusja z kims kto nie ma zielonego pojecia o pilce brazylisjkiej za czasow Pelego a swoja wiedza o tym czerpie.... z Wikipedii.

Obejrzysz trocjhe meczow z tamtego czasu to sie zglos do mnie.

ard

0

Kismeth

Santos nie bral udzialu w Copa Libertadores, bo kilka razy druzyny brazylijskiej w ogole nie braly udzialu w tych rogrywkach!! Rozumiesz to?

To moj ostatni post w tym temacie. Nie bede dyskutowal z laikami ktorzy nie maja podstawowej wiedzy.

Jak obejrzysz te 100 meczow to daj znac na PW. Pzdr.

ard

0

Jak mozna pisac ze liga brazylijska w tamtym czasie byla saba jak sie nie widzialo nawet 50 spotkan, ba, nie widzialo sie zapeewne ani jednego.

Jak chcecie o czyms dyskutowac to miejsce pojecie o tym jakies.

Jak Santos mial wygrywac ciagle Copa Libertadores, jak druzyny brazylijskie czesto nie braly udzialy w tych rozgrywkach! Ale skad ma to wiedziec jakis kibic Barcelony, ktory w zyciu nie widzial meczu ligi brazyliskiej z tamtego okresu.

Tak jak napisalem. Obejrzycie troche meczow z tamtego okresu to dajcie znac.

ard

0

Kismeth
Obejrzysz przynajmniej 50 meczow Pelego z ligi brazyliskiej i 50 meczo z lig europejskich z tamtego czasu to porozmawiamy. Poki co to nie jestes dla mnie rozmowca. Jak obejrzysz te 100 meczow to daj znac na PW piszac jakie mecze obejrzales.

Santana10

Ile calych meczow Pelego w Santosie widziales? Prosze o konkretna odpowiedz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?