ja pier do le. Niech już skończą z takimi idiotycznymi pomysłami. Song też miał być "środkowym obrońcą" i co z tego wyszło każdy widzi. Javier Mascherano stał się ofiarą własnej pozycji na boisku. Niegdyś świetny defensywny pomocnik, od kilku lat spisuje się fatalnie na środku defensywy. Nie mam mu tego za złe w końcu to nie jego pozycja. Zamiast kupić NORMALNEGO, NOMINALNEGO środkowego obrońcę to zarząd kolejny raz wymyśla tego typu cuda. mam nadzieję, że to plotka.
Brak mi słów. Uważam, że było to jedno z najgorszych spotkań Barcelony w tym sezonie (jeśli nie najgorsze). Celtic jak zwykle ustawił autobus, ale Barca grała wolno i przewidywalnie. Z taką grą nie mają czego szukać niestety w Lidze Mistrzów.
Niestety Javier Mascherano zawalił kilka bramek w kluczowych momentach w Lidze Mistrzów czy La Liga (chociażby błąd przy bramce Chelsea na 2-1 w ostatnim półfinale ery Guardioli). Ale nie mam do niego żalu ponieważ jest defensywnym pomocnikiem, a nie środkowym obrońcą i niestety w wielu sytuacjach nie umie się odpowiednio ustawić. To co wyprawia obecny zarząd niestety przechodzi wszelkie pojęcie. Gdzie są pieniądze ze sprzedaży Thiago ? Niestety bez dobrego środkowego obrońcy daleko nie zajedziemy i znowu będzie dramat w pófinale.
Niestety Javier Mascherano zawalił kilka bramek w kluczowych momentach w Lidze Mistrzów czy La Liga (chociażby błąd przy bramce Chelsea na 2-1 w ostatnim półfinale ery Guardioli). Ale nie mam do niego żalu ponieważ jest defensywnym pomocnikiem, a nie środkowym obrońcą i niestety w wielu sytuacjach nie umie się odpowiednio ustawić. To co wyprawia obecny zarząd niestety przechodzi wszelkie pojęcie. Gdzie są pieniądze ze sprzedaży Thiago ? Niestety bez dobrego środkowego obrońcy daleko nie zajedziemy i znowu będzie dramat w pófinale.
marnie. fontas moim zdaniem popełnia zbyt wiele błędów żeby wyjść przeciwko takiemu przeciwnikowi jak real. obawiam się że jeśli nie wyzdrowieje pique może być kiepsko
Brak mi słów. Uważam, że było to jedno z najgorszych spotkań Barcelony w tym sezonie (jeśli nie najgorsze). Celtic jak zwykle ustawił autobus, ale Barca grała wolno i przewidywalnie. Z taką grą nie mają czego szukać niestety w Lidze Mistrzów.
bardzo fajny felieton. W pełni zgadzam się w kwestii Toure. Pep zdecydowanie nie docenia tego zawodnika. Toure potrafi rozegrać, przytrzymać piłke, jak trzeba to i huknąć z dystansu zupełnie nie rozumiem czemu tak często siedzi na ławie. Nie potrafię sobie również wytłumaczyć skąd to umiłowanie do dwójki Keita-Busquets:/. Najbardziej obawiam się jednak wielkiej dziury w środku obrony w rewanżu, Gabi Milito zdecydowanie nie gra na najwyższym poziomie, a o Marquezie już nie wspomnę... No ale cóż pozostaje wiara.
Komentarze
0
kurwa kutas był widoczny. skandal i kompromitacja.
0
ja pier do le. Niech już skończą z takimi idiotycznymi pomysłami. Song też miał być "środkowym obrońcą" i co z tego wyszło każdy widzi. Javier Mascherano stał się ofiarą własnej pozycji na boisku. Niegdyś świetny defensywny pomocnik, od kilku lat spisuje się fatalnie na środku defensywy. Nie mam mu tego za złe w końcu to nie jego pozycja. Zamiast kupić NORMALNEGO, NOMINALNEGO środkowego obrońcę to zarząd kolejny raz wymyśla tego typu cuda. mam nadzieję, że to plotka.
0
Brak mi słów. Uważam, że było to jedno z najgorszych spotkań Barcelony w tym sezonie (jeśli nie najgorsze). Celtic jak zwykle ustawił autobus, ale Barca grała wolno i przewidywalnie. Z taką grą nie mają czego szukać niestety w Lidze Mistrzów.
0
Niestety Javier Mascherano zawalił kilka bramek w kluczowych momentach w Lidze Mistrzów czy La Liga (chociażby błąd przy bramce Chelsea na 2-1 w ostatnim półfinale ery Guardioli). Ale nie mam do niego żalu ponieważ jest defensywnym pomocnikiem, a nie środkowym obrońcą i niestety w wielu sytuacjach nie umie się odpowiednio ustawić. To co wyprawia obecny zarząd niestety przechodzi wszelkie pojęcie. Gdzie są pieniądze ze sprzedaży Thiago ? Niestety bez dobrego środkowego obrońcy daleko nie zajedziemy i znowu będzie dramat w pófinale.
0
co za dramat...
0
Niestety Javier Mascherano zawalił kilka bramek w kluczowych momentach w Lidze Mistrzów czy La Liga (chociażby błąd przy bramce Chelsea na 2-1 w ostatnim półfinale ery Guardioli). Ale nie mam do niego żalu ponieważ jest defensywnym pomocnikiem, a nie środkowym obrońcą i niestety w wielu sytuacjach nie umie się odpowiednio ustawić. To co wyprawia obecny zarząd niestety przechodzi wszelkie pojęcie. Gdzie są pieniądze ze sprzedaży Thiago ? Niestety bez dobrego środkowego obrońcy daleko nie zajedziemy i znowu będzie dramat w pófinale.
0
marnie. fontas moim zdaniem popełnia zbyt wiele błędów żeby wyjść przeciwko takiemu przeciwnikowi jak real. obawiam się że jeśli nie wyzdrowieje pique może być kiepsko
0
Brak mi słów. Uważam, że było to jedno z najgorszych spotkań Barcelony w tym sezonie (jeśli nie najgorsze). Celtic jak zwykle ustawił autobus, ale Barca grała wolno i przewidywalnie. Z taką grą nie mają czego szukać niestety w Lidze Mistrzów.
0
bardzo fajny felieton. W pełni zgadzam się w kwestii Toure. Pep zdecydowanie nie docenia tego zawodnika. Toure potrafi rozegrać, przytrzymać piłke, jak trzeba to i huknąć z dystansu zupełnie nie rozumiem czemu tak często siedzi na ławie. Nie potrafię sobie również wytłumaczyć skąd to umiłowanie do dwójki Keita-Busquets:/. Najbardziej obawiam się jednak wielkiej dziury w środku obrony w rewanżu, Gabi Milito zdecydowanie nie gra na najwyższym poziomie, a o Marquezie już nie wspomnę... No ale cóż pozostaje wiara.
0
Barca Barca Baaaaarcaaaaaaa! piękny wieczór