arek182
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
wawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
kurwa kutas był widoczny. skandal i kompromitacja.
0
ja pier do le. Niech już skończą z takimi idiotycznymi pomysłami. Song też miał być "środkowym obrońcą" i co z tego wyszło każdy widzi. Javier Mascherano stał się ofiarą własnej pozycji na boisku. Niegdyś świetny defensywny pomocnik, od kilku lat spisuje się fatalnie na środku defensywy. Nie mam mu tego za złe w końcu to nie jego pozycja. Zamiast kupić NORMALNEGO, NOMINALNEGO środkowego obrońcę to zarząd kolejny raz wymyśla tego typu cuda. mam nadzieję, że to plotka.
0
Brak mi słów. Uważam, że było to jedno z najgorszych spotkań Barcelony w tym sezonie (jeśli nie najgorsze). Celtic jak zwykle ustawił autobus, ale Barca grała wolno i przewidywalnie. Z taką grą nie mają czego szukać niestety w Lidze Mistrzów.
0
Niestety Javier Mascherano zawalił kilka bramek w kluczowych momentach w Lidze Mistrzów czy La Liga (chociażby błąd przy bramce Chelsea na 2-1 w ostatnim półfinale ery Guardioli). Ale nie mam do niego żalu ponieważ jest defensywnym pomocnikiem, a nie środkowym obrońcą i niestety w wielu sytuacjach nie umie się odpowiednio ustawić. To co wyprawia obecny zarząd niestety przechodzi wszelkie pojęcie. Gdzie są pieniądze ze sprzedaży Thiago ? Niestety bez dobrego środkowego obrońcy daleko nie zajedziemy i znowu będzie dramat w pófinale.
0
co za dramat...
0
moim zdaniem gra DEFENSYWNA poszła tak do przodu, że to właśnie Pele i Maradona dzisiaj nie zdziałaliby nic. może Cruyff by w środku pola fajne piłki zagrywał ;)
0
Iniesta co wyprawia dzisiaj! ależ to jest geniusz!
0
co do kwestii valdesa i karnego to marcelo ewidentnie faulował w polu karnym pedro (czego wyjatkowo stronniczy mirek trzeciak nie potrafil zauwazyc) więc w niepodyktowanych karnych 1:1. żenujacy byli dzisiaj szpaku i miroslaw, nawet borek jak komentuje mecz realu jest bardziej obiektywny
0
marnie. fontas moim zdaniem popełnia zbyt wiele błędów żeby wyjść przeciwko takiemu przeciwnikowi jak real. obawiam się że jeśli nie wyzdrowieje pique może być kiepsko
0
Barca Barca Baaaaarcaaaaaaa! piękny wieczór
0
mam nadzieję że wygra ktoś z dwójki Xavi - Iniesta. Leo już ma jedną.
0
zastanawiam sie co sie dzieje z messim. po tej kontuzji chyba nie może wrócić do dawnej formy, zupełnie nie może odnaleźć sie na boisku. Marna gra Barcy, to niestety już nie ta sama ekipa co 2 lata temu.
0
muszę pochwalić Busquetsa, dzisiaj rozegrał naprawde bardzo dobre zawody oby tak dalej! zobaczymy co pokaże w meczach z lepszymi rywalami.
0
co za absurd. jeśli informacje o ASa sie potwierdzą to będzie to maksymalnie beznadziejna sytuacja. wydawać na niego tyle kasy a potem wypożyczać go na rok z opcją definitywnego transferu, albo te partackie raty o których sie mówiło w prasie ? Gdyby został Barca miałaby świetny potencjał w ataku sądzę że Ibra i Villa dobrze by się razem zgrywali. a tak mamy samych zawodników poniżej 180cm o średnich warunkach fizycznych < już się boję potyczek z rosłymi obrońcami w LM.
0
jeeeeeeeeeeeeest. cudownie. jeszcze tylko niech Ibra zostanie i będzie skład marzenie.
0
*tylko Fontas może okazać się zbawieniem. Ale generalnie oparcie całego składu wychowankach nie wydaje mi się do końca dobrym pomysłem, mogą nie wystarczyć na konfrontacje z groźniejszymi rywalami w LM.
0
leito - może jeszcze ktoś przyjdzie ale szkoda że nie będzie to piłkarz takiej klasy jak Mascherano który już jest ogarny w meczach na najwyższym poziomie. Gdyby przyszedł Sissoko nie byłoby źle, problem w tym czy rzeczywiście jest szansa na dopięcie tego transferu. A sezooon jest długi skoro już nie mają w planach zakupu obrońcy, boje sie myśleć co będzie jak Puyol czy Pique będą pauzować za kartki. gabi milito coś nie może wrócić do formy po kontuzji...i tylko może okazać się Fontas zbawieniem.
0
SKANDAL PO PROSTU SKANDAL! To co zarząd wyprawia w tym okienku transferowym to po prostu masakra. Sprzedajemy jednego z najlepszych defensywnych pomocników na świecie, a później nawet nie szukamy jego następcy. Dziwi mnie to co wyprawia Pep. Busquets nie jest niestety na tyle klasowym piłkarzem aby móc stanowić wartościowe zabezpieczenie przed linią obrony. Ponadto popełnia jeszcze wiele błędów w defensywie co zapewne wyjdzie (obym się mylił!) podczas meczów z lepszymi rywalami w LM. Wychowankowie niestety nie załatają wszystkich dziur w wypadku kontuzji któregoś z czołowych piłkarzy, a taka polityka transferowa naszej ukochanej drużyny może bardzo niekorzystnie odbić się na wynikach w nadchodzącym sezonie. obym nie miał racji.
0
bardzo fajny felieton. W pełni zgadzam się w kwestii Toure. Pep zdecydowanie nie docenia tego zawodnika. Toure potrafi rozegrać, przytrzymać piłke, jak trzeba to i huknąć z dystansu zupełnie nie rozumiem czemu tak często siedzi na ławie. Nie potrafię sobie również wytłumaczyć skąd to umiłowanie do dwójki Keita-Busquets:/. Najbardziej obawiam się jednak wielkiej dziury w środku obrony w rewanżu, Gabi Milito zdecydowanie nie gra na najwyższym poziomie, a o Marquezie już nie wspomnę... No ale cóż pozostaje wiara.