1

@talizmo ja wcale się nie dziwię,że żule dostają pieniądze od ludzi.U mnie w pobliskim mieście pod marketami są stali bywalce, którzy jak nie dostaną przynajmniej 2 złotych to rysują Twój samochód w czasie gdy Ty jesteś w sklepie.To jest naprawdę złoty interes z ich strony.A policja pomimo wielu zgłoszeń nie potrafi sobie z tą sprawą poradzić.Normalnie cyrk...

3

@Odcinkowy z jakiego regionu kraju jesteś?Ja jestem z małopolski i tak deszczowego lata nie pamiętam...

1

@mekston jeszcze w kręgu podejrzeń jest Mercedes.Wszyscy myślą,że kara, którą dostał Red Bull była nic nie znacząca.Nic bardziej mylnego, ponieważ już wcześniej mieli mniej czasu w tunelu aerodynamicznym z racji zwycięstwa w klasyfikacji konstruktorów,a dodatkowo otrzymali 10% mniej czasu w tunelu.Dzięki temu inne zespoły w przyszłym sezonie bardziej zbliżą się do Red bulla.Tak duża przewaga Red bulla nad pozostałymi zespołami jest spowodowana faktem, że główny konkurent(ferrari)bardzo mocno ucierpiał na wprowadzeniu nowych wytycznych przy dobijaniu bolidów w zeszłym sezonie,a potencjalnie groźny Mercedes nie ulepszył znacząco bolidu

0

@escarabajo nie ma co się dziwić,że nie ma chętnych do pracy w policji.W Polsce od lat chodzi opinia,że policja to instytucja do wyciągania pieniędzy.W społeczeństwie nie brakuje wulgaryzmów, które idą w ich stronę po otrzymaniu mandatu.Ty chciałbyś pracować w robocie gdzie każdy za Twoimi plecami mówiłby o Tobie,że jesteś Ch****? Niestety taka jest mentalność Polaków...Tak niskie ograniczenia prędkości są tylko i wyłącznie przez to,że praktycznie każdy kierowca przekacza dopuszczalną prędkość o przynajmniej 20km/h.Co zrobić z tym faktem?Po prostu ograniczenia prędkości zostały tak ustalone aby nawet po przekroczeniu prędkości na danym odcinku drogi móc dalej bezpiecznie kontrolować drogę.Każdy zdaje sobie sprawę,że policja nie wyłapie nawet 10%kierowców, którzy przekraczają prędkość.Jest ich po prostu za mało,a na Facebooku jest za dużo grup, które ostrzegają przed patrolem policji.

1

@mekston obstawiam,że Aston Martin zaryzykował z rozwojem i przekroczył budżet(już pod koniec zeszłego roku było widać jak pozytywnie na tempo wyścigowe wpłynęły wprowadzone do bolidu poprawki). Według mnie z podejrzeń o przekroczenie budżetu oczyścić można ferrari, ponieważ w wywiadach naciskali ma większe kary sportowe za przekroczenie budżetu (jeśli sami by przekroczyli budżet to raczej nie byłoby nacisków z ich strony o zwiększenie kar za takie wykroczenia). Przekroczyć budżet mógł też Mercedes, ponieważ w trakcie sezonu całkowice porzucił swój pomysł na rzecz całkiem innego bolidu pod względem technicznym.Skoro przekroczenie budżetu powoduje karę finansową oraz 10% mniej czasu w tunelu aerodynamicznym więc może warto zaryzykować?!(myślę,że tak mógł pomyśleć Mercedes), którego poprawki były naprawdę kosztowne.Wszystko okaże się we wrześniu

0

@mekston prawdopodobnie to nie będzie Red Bull, ponieważ po tym jak otrzymali karę to przełożyli wdrożenie nowego manoku do bolidu pomimo tego, że ją zapowiadali

2

@xvcWinterSoldier nie warto wydawać pieniądzy na przenośne klimatyzatory.Mam osoby wśród znajomych, którzy zakupili takie urządzenia.Warto dołożyć do klimatyzatora typowo na ścianę, ponieważ ma on większą wydajność i funkcję grzania grzania.Przenośny klimatyzator da radę schłodzić ale niestety tylko jedno pomieszczenie.Jak otworzysz drzwi aby powietrze się mieszało z innymi pomieszczeniami to niestety nawet nie odczujesz działania takiego klimatyzatora bo ma po prostu zbyt małą wydajność.Jeśli chodzi o klimatyzator na ścianę to jeden da radę schłodzić całe piętro, więc jeśli masz dom piętrowy to potrzebujesz dwa klimatyzatory

1

@KrychaFCB w tym roku była chłodna wiosna, więc potencjał do powstawania burz był zdecydowanie mniejszy od zeszłego roku.Jeśli chodzi o ten rok to dni uplanych w tym roku jest zdecydowanie mniej niż w ubiegłym...Wbrew pozorom ma to gigantyczne znaczenie, ponieważ mniej jest dostępnej energii,a wiele prognoz zakładała,że w takie dni jak dzisiaj w obszarze przechodzenie frontu atmosferycznego i link zbieżności wiatru będzie małe zachmurzenie.Pamiętaj,że duże zachmurzenie hamuje rozwój burz.To nie oznacza,że nie będzie burz.Burze będą ale będzie ich zdecydowanie mniej niż gdyby było małe zachmurzenie.

2

@antymadridista100 oczywiście, że deska zostaje przeze mnie opuszczona po sikaniu.Kilka lat temu oglądałem ciekawy odcinek Galileo gdzie poruszony został właśnie powyżej wskazany problem.Podczas testów zostało wykazane,że w przypadku podniesionej deski gdy spuszczamy wodę w powietrze zostaje uniesiona ogromna ilość drobinek aerozolu.Na ręczniku,szczoteczce do zębów,a także innych przedmiotach w łazience znajdują się doribinki z bakteriami.Jeśli komuś to nie przeszkadza to niech myje ręce w wodzie z kibla(na to samo wychodzi jeśli nie opuszczasz deski sedesowej).U mnie w domu jest jedna zasada, która nie podlega dyskusji...DESKA MUSI BYĆ OPUSZCZONA.

1

@ikar34 za granicą żaden Polak nie rozłoży parawany, ponieważ są za to mandaty.W Polsce używanie parawanów jest dozwolone co niestety niektórzy aż za bardzo wykorzystują...Jeśli chodzi o goliznę w restauracjach to za granicą również przewidziane są mandaty za takie wykorczenia.W Polsce niektóre restauracje odmawiają obsłużenia klientów jeśli są oni nieodpowiednieo ubrani(np.stój bikini lub brak koszulki)

0

@Deviler mecz Hurkacza rozpocznie się dopiero po meczu Igi?

0

@tomek8756 taka pogoda jak teraz jest idealna, ponieważ wieczorem można chodzić w samej koszulce.

2

@karolup w moim przypadku oprócz pieniędzy w kopercie dostali także 5 kuponów po 1 z każdej gry(lotto,multi-multi,euro jackpot,ekstra pensja oraz zdrapkę).Wiem,że szansę na wygraną są niewielkie ale lepsze to niż wino lub kwiaty (nie popieram dawania alkoholu w prezencie).

1

@koziar w q2 trzy razy złamał limity toru i jego czasy zostały skreślone.Perez po prostu nie wytrzymuje presji po tym jak na sam koniec zeszłego sezonu zapowiedział twardą walkę o mistrzostwo z Maxem.

3

@kolomen2 Zapamiętaj,że szef nigdy nie pokaże,że jesteś niezastąpiony w firmie.Zazwyczaj jest tak,że szefowie chcą pokazać,że nie dadzą się szantowaować i pracownik ma wolną drogę.A dlaczego tak robią?Jeśli rozniesie się informacja o podwyżce dla odchodzącego pracownika to inni też będą chcieli... Jeśli nie lubiłeś szefa to możesz wśród pracowników powiedzieć,że dostałeś podwyżkę ale masz ciekawą propozycją z innej firmy

1

@Mezocyklon87 od zawsze wiadomo,że ludzie nie są "odporni" na władzę.Ludzie mający władzę korzystają z przysługujących im przywilejów tak jakby nie obowiązywał ich żaden kodeks drogowy.Ja wiem,że wcześniej czy później pojedzie zmęczony kierowca większego zestawu i zrobi przez przypadek porządek z zestawem samochodów na nie swoim pasie.

0

@marcin62 przydałaby się jakaś zabłąkana rakieta podczas takiego przejazdu.Ja rozumiem jechać prawym pasem ale jakim prawem oni jadą całą drogą?

0

@damian16161212 w Polsce w ciągu tygodnia potrafi się tak szybko zmienić pogoda,że każdy znajdzie powód do narzekania...Dla jednej osoby będzie za gorąco,a dla drugiej za zimno,a kolejna osoba chciałaby więcej słońca w tym letnim miesiącu...

0

@NorgeSucks nie zamarzam kupować tak starego samochody za tą kwotę

0

@reakwon mi wystarczy samochód miejski lub kompakt.W mojej Ce IE mam do wyboru astrę, Meganke i Focusa.

0

@Archie szukam hatchbacka.W tej mówicie to mogę wybierać między focusem,a meganką

0

Jaki samochód polecacie w kwocie do 60tysięcy złotych? Jeśli chodzi o wymagania to przede wszystkim automatyczna skrzynia biegów oraz rok produkcji nie starszy niż 2017r.

1

@lucca87 mnie osobiście zawiodły koszulki pumy, ponieważ według mnie za tą cenę powinny mieć solidny ściągacz, który uniemożliwi rozciąganiu się koszulki przy szyi.

0

@partymaker od 2026 roku zmiana przepisów.Bedą tak duże zmiany, że nawet Williams może nagle być trzecią siłą w stawce

1

@Medium pamiętam jak 2 sezony temu Perez nie potrafi złożyć dobrego okrążenia w efekcie czego niejednokrotnie stratował pod koniec pierwszej dziesiątki.Perez to typowy kierowca, który zdecydowanie lepiej radzi sobie na dystansie całego wyścigu.

0

@RafiVeB ja oglądam na f1 tv pro i normalnie słyszę komunikaty głosowe

1

@burixgm wszystko zależy jak sformułowana była umowa.Ja osobiście czytam umowy przed podpisaniem czym irytuję osoby, które pracują np.w salonie sprzedaży.Z doświadczeniea powiem Tobie,że firma w zależności od sformułowanej umowy może zmienić zakres świadczonych usług lub podnieść kwotę do zapłaty.Możesz wówczas zerwać umowę ze skutkiem natychmiastowym bez ponoszenia kosztów za zerwanie umowy lub po prostu zaakceptować fakt,że zostałeś zrobiony w chu**

0

@Nazio87 tak,to jest dokładnie ten film.Wbrew pozorom ten film ma głębsze przesłanie, którego wiele osób nie potrafi dostrzec przez sceny seksualne.Sam fakt,że ten film został naprawdę wysoko oceniony przez redakcję Filmweb daje sporo do myślenia.

0

@Crystal37 życie Adeli.
Ale ostrzegam,że jest to fantastyczny film z scenami seksualnymi, więc jest się zbyt łatwo napalić.Ten film jest dużo lepszy niż 50twarzy Greya , który niesłusznie jest wychwalany przez nastolatki i młode kobiety

0

@mekston przez tyle lat trenowali strzelanie karnych z Chile,że nie było możliwości aby się spalili w karnych

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?