La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1617 Culés

1

Dzisiaj trochę spokojnie więc spróbuję zapytać jeszcze raz. Użytkujecie może przenośne klimatyzatory? Jeżeli tak to czy jesteście w stanie coś polecić? @malicinho

1

@xvcWinterSoldier Oczywiście, że mogę polecić - stacjonarny klimatyzator.

Szkoda kasy na przenośne. Serio.
Lepiej dołożyć i mieć spokój na lata.

2

@xvcWinterSoldier nie warto wydawać pieniądzy na przenośne klimatyzatory.Mam osoby wśród znajomych, którzy zakupili takie urządzenia.Warto dołożyć do klimatyzatora typowo na ścianę, ponieważ ma on większą wydajność i funkcję grzania grzania.Przenośny klimatyzator da radę schłodzić ale niestety tylko jedno pomieszczenie.Jak otworzysz drzwi aby powietrze się mieszało z innymi pomieszczeniami to niestety nawet nie odczujesz działania takiego klimatyzatora bo ma po prostu zbyt małą wydajność.Jeśli chodzi o klimatyzator na ścianę to jeden da radę schłodzić całe piętro, więc jeśli masz dom piętrowy to potrzebujesz dwa klimatyzatory

0

@arekfanBarcy Mieszkanie w bloku. Dzięki ogólnie:D
@karolszymek Dzięki!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?