OFICJALNIE : Andoni Zubizaretta z Raulem Sanllehim, poinformowali oni dziennikarzy, że Barcelona doszła do porozumienia z Santosem i od 1 lipca 2013 roku Neymar będzie zawodnikiem Dumy Katalonii. Całkowita kwota transakcji, to 60 milionów euro, a młody brazylijczyk podpisze kontrakt do 2017 roku i będzie zarabiał 7 milionów euro rocznie.
OFICJALNIE : Andoni Zubizaretta z Raulem Sanllehim, poinformowali oni dziennikarzy, że Barcelona doszła do porozumienia z Santosem i od 1 lipca 2013 roku Neymar będzie zawodnikiem Dumy Katalonii. Całkowita kwota transakcji, to 60 milionów euro, a młody brazylijczyk podpisze kontrakt do 2017 roku i będzie zarabiał 7 milionów euro rocznie.
Komentarze
0
"Jak informują organizatorzy, FC Barcelona zmierzy się z gdańskim klubem w ostatnią sobotę miesiąca." 30 lipca to nie sobota, a wtorek ;p
0
dobre ceny przynajmniej bilety nie zejdą w 2 dni
0
OFICJALNIE : Andoni Zubizaretta z Raulem Sanllehim, poinformowali oni dziennikarzy, że Barcelona doszła do porozumienia z Santosem i od 1 lipca 2013 roku Neymar będzie zawodnikiem Dumy Katalonii. Całkowita kwota transakcji, to 60 milionów euro, a młody brazylijczyk podpisze kontrakt do 2017 roku i będzie zarabiał 7 milionów euro rocznie.
0
ESPN Brazylia: "Santos zaakceptował ofertę Barcelony lecz z jej ogłoszeniem poczeka do końca rozgrywek regionalnych."
0
w 4 meczach
0
nie no sanchez blyszczy dzisiaj
0
fc barcelona teraz w chuja leci najpierw kupuja go za 45mln euro + eto'o
a teraz sprzedaja go za 24 do dupy z takimi transferami
0
brawo messi chciałbym nosić obrania firmy Leo Messi :D
0
OFICJALNIE : Andoni Zubizaretta z Raulem Sanllehim, poinformowali oni dziennikarzy, że Barcelona doszła do porozumienia z Santosem i od 1 lipca 2013 roku Neymar będzie zawodnikiem Dumy Katalonii. Całkowita kwota transakcji, to 60 milionów euro, a młody brazylijczyk podpisze kontrakt do 2017 roku i będzie zarabiał 7 milionów euro rocznie.
0
on ma wolne do 1 sierpnia niech robi co mu sie podoba a od 1 sierpnia niech mysli jak wygrac la liga i inne puchary :D