arenos12
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocłaswa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
"Jak informują organizatorzy, FC Barcelona zmierzy się z gdańskim klubem w ostatnią sobotę miesiąca." 30 lipca to nie sobota, a wtorek ;p
0
dobre ceny przynajmniej bilety nie zejdą w 2 dni
0
OFICJALNIE : Andoni Zubizaretta z Raulem Sanllehim, poinformowali oni dziennikarzy, że Barcelona doszła do porozumienia z Santosem i od 1 lipca 2013 roku Neymar będzie zawodnikiem Dumy Katalonii. Całkowita kwota transakcji, to 60 milionów euro, a młody brazylijczyk podpisze kontrakt do 2017 roku i będzie zarabiał 7 milionów euro rocznie.
0
ESPN Brazylia: "Santos zaakceptował ofertę Barcelony lecz z jej ogłoszeniem poczeka do końca rozgrywek regionalnych."
0
w 4 meczach
0
nie no sanchez blyszczy dzisiaj
0
hahaha brawo sanchez, fabregas i xavi ;))
0
Brawo Vicor Valdes
0
fc barcelona teraz w chuja leci najpierw kupuja go za 45mln euro + eto'o
a teraz sprzedaja go za 24 do dupy z takimi transferami
0
ej zawsze wygrywamy gran derby kiedy pierwszy mecz jest na camp nou. Ostatni gdy pierwszy mecz byl na santiago przegralismy az 4-1
0
z serwisu fcb24.com
Na pytanie, czy transfer hiszpańskiego zawodnika może kosztować 40 milionów euro, Bartomeu odpowiedział, że nie ma na razie żadnej ustalonej kwoty.
"Nie jesteśmy w fazie ustalania ceny, lecz poprawiania relacji", podsumował.
Ostatecznie Bartomeu podkreślił, że finanse katalońskiego klubu najprawdopodobniej wystarczą do sprowadzenia hiszpańskiego pomocnika.
"Mamy odpowiedni budżet i możliwości, wszystko zależy od zarządu klubu".
0
i jak zawsze pierwszy mecz GRAN DERBY na CAMP NOU
0
http://www.rfef.es/index.jsp?nodo=289
tu macie wszystkie mecze
0
było mówione że jeżeli fabregas przejdzie do barcelony będzie grał za plecami iniesty i xaviego
0
Fabregas moze w kazdej chwili przejsc do barcelony. Mogł by zerwać kontrakt i zapłacila by Barcelona odszkodowanie dla arsenalu w wysokosci 14,5mln euro i wtedy barcelona by zyskala ok 25 mln
0
on ma wolne do 1 sierpnia niech robi co mu sie podoba a od 1 sierpnia niech mysli jak wygrac la liga i inne puchary :D
0
brawo messi chciałbym nosić obrania firmy Leo Messi :D