0

"Jak informują organizatorzy, FC Barcelona zmierzy się z gdańskim klubem w ostatnią sobotę miesiąca." 30 lipca to nie sobota, a wtorek ;p

0

dobre ceny przynajmniej bilety nie zejdą w 2 dni

0

OFICJALNIE : Andoni Zubizaretta z Raulem Sanllehim, poinformowali oni dziennikarzy, że Barcelona doszła do porozumienia z Santosem i od 1 lipca 2013 roku Neymar będzie zawodnikiem Dumy Katalonii. Całkowita kwota transakcji, to 60 milionów euro, a młody brazylijczyk podpisze kontrakt do 2017 roku i będzie zarabiał 7 milionów euro rocznie.

0

ESPN Brazylia: "Santos zaakceptował ofertę Barcelony lecz z jej ogłoszeniem poczeka do końca rozgrywek regionalnych."

0

w 4 meczach

0

nie no sanchez blyszczy dzisiaj

0

hahaha brawo sanchez, fabregas i xavi ;))

0

Brawo Vicor Valdes

0

fc barcelona teraz w chuja leci najpierw kupuja go za 45mln euro + eto'o

a teraz sprzedaja go za 24 do dupy z takimi transferami

0

ej zawsze wygrywamy gran derby kiedy pierwszy mecz jest na camp nou. Ostatni gdy pierwszy mecz byl na santiago przegralismy az 4-1

0

z serwisu fcb24.com

Na pytanie, czy transfer hiszpańskiego zawodnika może kosztować 40 milionów euro, Bartomeu odpowiedział, że nie ma na razie żadnej ustalonej kwoty.

"Nie jesteśmy w fazie ustalania ceny, lecz poprawiania relacji", podsumował.

Ostatecznie Bartomeu podkreślił, że finanse katalońskiego klubu najprawdopodobniej wystarczą do sprowadzenia hiszpańskiego pomocnika.

"Mamy odpowiedni budżet i możliwości, wszystko zależy od zarządu klubu".

0

i jak zawsze pierwszy mecz GRAN DERBY na CAMP NOU

0

http://www.rfef.es/index.jsp?nodo=289

tu macie wszystkie mecze

0

było mówione że jeżeli fabregas przejdzie do barcelony będzie grał za plecami iniesty i xaviego

0

Fabregas moze w kazdej chwili przejsc do barcelony. Mogł by zerwać kontrakt i zapłacila by Barcelona odszkodowanie dla arsenalu w wysokosci 14,5mln euro i wtedy barcelona by zyskala ok 25 mln

0

on ma wolne do 1 sierpnia niech robi co mu sie podoba a od 1 sierpnia niech mysli jak wygrac la liga i inne puchary :D

0

brawo messi chciałbym nosić obrania firmy Leo Messi :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?