argentinademessie
Dołączył/a: sierpień 2014
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ty tak na serio? czy udajesz?
0
jezu... serio? wez wyjdz
0
01.09.2017 23:59 - koniec okienka transferowego w Hiszpanii
0
Brawo Douglas! Licze ze sie ograsz tam
0
Ok dziękuje za odpowiedź :)
0
Wiadomo coś może co z Andre Gomesem? Odchodzi do Kogutów czy nie?
0
To nie, ja mam słabego lapka
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Co to jest GameRanger?
0
Aha okej, nie mam 17
0
Jaką masz? Ja 16
0
Dlaczego nie mogę pobrać PES 2018 Demo na PS3?
0
Jak mieliśmy go zatrzymać? Miał klauzule 222 mln euro i PSG go wykupiło więc nie dało się.
0
FIFA mobile :D ^^
0
Skoro narzekacie na Gomesa i na Paulinho, to którego wolicie? Bo patrze i ciśnięcie obu.
0
Ja byłem przeciw odejściu, wolałem żeby pozostał na Camp Nou.
1
Ludzie, bądźcie źli na zarząd. Gdyby zaprezentowali Paulinho np. wczoraj, to gdyby zagrał dzisiaj, to Superpuchar nasz, albo chociażby pomoc wyglądałaby wspaniałe. A tak to porażka i w Superpucharze i w pomocy...
0
Ludzie, bądźcie źli na zarząd. Gdyby zaprezentowali Paulinho np. wczoraj, to gdyby zagrał dzisiaj, to Superpuchar nasz, albo chociażby pomoc wyglądałaby wspaniałe.
0
On ma ten komunie sąsiada żony
0
Ja już napisałem komentarz pod postem. Jeśli mają sprzedawać przyszłą gwiazdę, a kupować starego dziada Paulinho to albo czas zmienić zarząd, albo czas zmienić klub...
0
Brawo zarząd! Kupują jakiegoś jaska z chin Paulinho, a Samperowi każą odchodzić... Jak tak dalej będzie to i ja odejdę z kibicowania tej drużynie
0
I tak Perez załatwi 3/4 mecze zawieszenia
0
Co ten Xhaka zrobił...
0
Do Sampdorii a nie Palermo
0
Ale jak przejdzie do nas to napisz komentarz na naszej stronie i przy okazji mnie oznacz :)
1
Nie bądź taki pewny ;) my też myśleliśmy że Neymar zostaje a jednak
0
WAŻNE!!!
"Sky Sports" Philippe Coutinho wręczył zarządowi Liverpoolu oficjalną prośbę o transfer!
PS. Zamiast prośbę napisałem zgodę xd sory
0
Znając nasz zarząd to my nie kupimy Coutinho z Liverpoolu, ale oni kupią nam Andre Gomesa
1
Kibic Realu czy może Liverpoolu?
0
Czyli mamy przystać ogl mecze tak?