argentinademessie
Dołączył/a: sierpień 2014
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pedro odchodzi czy nie? Bo wole żeby zostal
0
Roma najlepiej kupi i Gersona i Adriano a Barcelona?!
0
Mi się zdaje że go wypożyczą na 2 sezony i stanie się jai z Deulofeu. Taka gwiazda odeszła z Barcy, tak samo jak Halilović. Taka gwiazda a odejdzie za 2 lata po wypożyczeniach.
0
Każdy chce mieć prezent od Barcelony
0
Mi 8 listopada mimo iż mam 10 listopada urodziny
0
100 lat, Leo! Dziękujemy za wszystko, co do tej pory zrobiłeś! Mam nadzieję, że najlepsze jeszcze przed Nami! Od serca życzę, abyś był szczęśliwy, cieszył się futbolem, rodziną i żebyś dostarczał Nam wszystkim tutaj jeszcze więcej radości i szczęścia! ¡Feliz cumpleaños, Leo! Jeszcze raz Najlepszego "Mały" geniuszu.
0
Mi Pirlo a mojemu bratu Messi
0
Ja grałem w FIFE 15 UT i w ogóle nie skupilem sie na meczu.
0
Visca el Barca!!! Visca el Enrique!!! Visca el TITO!!!
0
Kto dziś wygrał ważny mecz?! Barcelonskie FCB
0
Barca mistrzem Barca pan Zawsze będę Barcy fanem
0
Barcelona mistrzem jest ija ija ooo
0
To to ja widziałem
2
To prawda że MAtS obronił strzał w okno głową?
0
Ale MAtS ladnie to zrobil
3
¡Feliz cumpleaños Don Andres¡ Andres mistrzem Andres panem zawsze będę Twoim fanem
0
Schodzi Iniesta wchodzi Xavi omg a zszedł Ivan
0
Śpiewać Neymar Neymar Neymar
0
:D ale Szpak mnie rozwala
0
:p Meeeeeeeeeeeeeeeeeessi itd.
87
68 min. Szpakowski: jeszcze 68 minut do końca spotkania
0
Boateng: hera koka hasz el es di
1
Messi Messi Messi śpiewać Messi Messi Messi
0
Messi mistrzem świata
0
Byłoby 4-0 a może i więcej
0
Niech Sergio zejdzie niech odpocznie na słabsze Atleti
0
Ney musi walnąć z daleka
0
Ok ale jak się potkną z nimi?
0
Ale my gramy z Atletico
0
A ja miałem w Kwietniu