0

Pedro odchodzi czy nie? Bo wole żeby zostal

0

Roma najlepiej kupi i Gersona i Adriano a Barcelona?!

0

Mi się zdaje że go wypożyczą na 2 sezony i stanie się jai z Deulofeu. Taka gwiazda odeszła z Barcy, tak samo jak Halilović. Taka gwiazda a odejdzie za 2 lata po wypożyczeniach.

0

Każdy chce mieć prezent od Barcelony

0

Mi 8 listopada mimo iż mam 10 listopada urodziny

0

100 lat, Leo! Dziękujemy za wszystko, co do tej pory zrobiłeś! Mam nadzieję, że najlepsze jeszcze przed Nami! Od serca życzę, abyś był szczęśliwy, cieszył się futbolem, rodziną i żebyś dostarczał Nam wszystkim tutaj jeszcze więcej radości i szczęścia! ¡Feliz cumpleaños, Leo! Jeszcze raz Najlepszego "Mały" geniuszu.

0

Mi Pirlo a mojemu bratu Messi

0

Ja grałem w FIFE 15 UT i w ogóle nie skupilem sie na meczu.

0

Visca el Barca!!! Visca el Enrique!!! Visca el TITO!!!

0

Kto dziś wygrał ważny mecz?! Barcelonskie FCB

0

Barca mistrzem Barca pan Zawsze będę Barcy fanem

0

Barcelona mistrzem jest ija ija ooo

0

To to ja widziałem

2

To prawda że MAtS obronił strzał w okno głową?

0

Ale MAtS ladnie to zrobil

3

¡Feliz cumpleaños Don Andres¡ Andres mistrzem Andres panem zawsze będę Twoim fanem

0

Schodzi Iniesta wchodzi Xavi omg a zszedł Ivan

0

Śpiewać Neymar Neymar Neymar

0

:D ale Szpak mnie rozwala

0

:p Meeeeeeeeeeeeeeeeeessi itd.

87

68 min. Szpakowski: jeszcze 68 minut do końca spotkania

0

Boateng: hera koka hasz el es di

1

Messi Messi Messi śpiewać Messi Messi Messi

0

Messi mistrzem świata

0

Byłoby 4-0 a może i więcej

0

Niech Sergio zejdzie niech odpocznie na słabsze Atleti

0

Ney musi walnąć z daleka

0

Ok ale jak się potkną z nimi?

0

Ale my gramy z Atletico

0

A ja miałem w Kwietniu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?