Nie nazywam go lamą dlatego że nie strzela bramek i nie mija rywali... doskonale wiem że to defensywny pomocnik,jego zadaniem jest przerywanie akcji przeciwnika zgadam się. Ja po prostu Go bardzo nie lubię i tyle dla mnie to lama.
Jeśli Barcelona by dzisiaj przegrała (czego bardzo nie chcę) to później będzie ciężko o obronę tytułu. Mam nadzieję że dzisiaj nasi obrońcy powstrzymają Forlana i Barca wygra.
Komentarze
14
Lepiej grać w piłkę niż siedzieć na ławce.
0
nie ma to jak ,,kibic'' ktory chce zeby jego druzyna przegrala :) a to twoje wyzywanie to sobie włoz gleboko w tyłek
0
a co ? porażka i zmiana klubu? sezonowcy spierdalać !
0
owszem z RSSS grali piach..ale to co sie dzieje tutaj to jest po prostu kompromitacja..oni doslownie NIC nie robia
0
Tak słabego meczu w wykonaniu naszej drużyny to dawno nie widziałem..
14
Lepiej grać w piłkę niż siedzieć na ławce.
0
Robertfrbdg
Nie nazywam go lamą dlatego że nie strzela bramek i nie mija rywali... doskonale wiem że to defensywny pomocnik,jego zadaniem jest przerywanie akcji przeciwnika zgadam się. Ja po prostu Go bardzo nie lubię i tyle dla mnie to lama.
0
młodypiqe czy nie powinno być młodypique?
0
eldorado-zgadzam się w 100%
0
Jeśli Barcelona by dzisiaj przegrała (czego bardzo nie chcę) to później będzie ciężko o obronę tytułu. Mam nadzieję że dzisiaj nasi obrońcy powstrzymają Forlana i Barca wygra.