arnefan
Dołączył/a: wrzesień 2010
czestochowa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
Lepiej grać w piłkę niż siedzieć na ławce.
0
nie ma to jak ,,kibic'' ktory chce zeby jego druzyna przegrala :) a to twoje wyzywanie to sobie włoz gleboko w tyłek
0
a co ? porażka i zmiana klubu? sezonowcy spierdalać !
0
owszem z RSSS grali piach..ale to co sie dzieje tutaj to jest po prostu kompromitacja..oni doslownie NIC nie robia
0
Tak słabego meczu w wykonaniu naszej drużyny to dawno nie widziałem..
0
sezonowcy pieprzeni ktorzy po porażce caly sklad by sprzedawali
0
ale wy macie problemy :D
0
grajac jednym składem??
0
Dobra dla was najlepiej zeby wszyscy z Barcelony mieli po 90 i caly sklad byl w topce..Barca to nie wszyscy swietni pilkarze jacy graja..
0
super :]
0
dla mnie stara strona byla duzo lepsza , ta mi sie nie podoba.
0
Jak ja mam dosc tego typa... niech spier....
0
Jestem za Barca od dawna ale tego frajera nie nienawidzę !!!
NIECH ODEJDZIE!
0
Graj dla Barcy jeszcze 100 lat i 1 dzien.
0
CamposFCB
JA!
VAMOS!
0
A myslalem ze to bedzie ciezki mecz ( wyrownany) a tu prosze 5-0 . COS NIESAMOWITEGO! VAMOS!!!
0
Powiem tyle mecz super!
Czekam na GD!
0
Ja powiem tak:
20mln to dobra cena. Jak co do czego przyjdzie to tyle powinno starczyć.
0
młodypiqe czy nie powinno być młodypique?
0
wasko77
wątpię! On sie nie nadaje. Przypomnij sobie co było na Mistrzostwach Swiata
0
duch toma joad
Ciesze się ,że oglądasz mecze ukochanej Barcy, Ja tak samo i według mnie Alves gra dobrze i nie widzę żadnego innego piłkarza na jego miejscu.On musi zostać!
0
dawz751 i AnetaFcB
Chyba macie coś z głową ! Alves dla Barcy jest niezastąpiony , żaden Van Der Wiel itd... go nie zastąpi!. Widzę że nie oglądacie meczy...skoro tak piszecie.
Musi zostać! Nie będziemy mieli drugiego takiego jak on.
0
dobrze naprawde dobrze
0
Brawooo Brawooo Brawoooo
po prostu swietnie
0
Real Madryt1902
pisz na stronie rm.pl i nie bądź taki pewien siebie
Vamos Barca!
0
Bardzo nie lubię tych meczów z Sevillą. Miejmy nadzieje że ukochana Barca wygra.
0
super, nie mogę się doczekać.
0
Jamal
Tak uważasz?
To powiedz mi jak np.w jakimś ważnym meczu Pique albo Puyol przekroczą limit żółtych kartek lub któryś z nich będzie miał kontuzje to kto ich zastąpi?Przecież nie będzie dobrego zmiennika. Barca w tedy będzie musiała kupić jakiegoś obrońcę.
0
Nie wiem czy to dobry pomysł pozbywać się kolejnego obrońcy.
0
Boże co za ludzie 6-0 , 4-0 .4-1 może od razu 200-0 co?
Przestańcie wypisywać takie bzdury! Ogarnijcie się!