arnefan
Dołączył/a: wrzesień 2010
czestochowa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak ja nie lubie Keity dla mnie to bardzo bardzo słaby piłkarz nie powinien grać w Barcelonie!
0
Blau Grana; lepiej już nic nie pisz!
0
@katalonczykowie: lepiej już nic nie pisz!
0
Sorry mój błąd
0
Villa to Hiszpan!
0
Mój ulubiony zawodnik z Barcelony.On jest świetny.
0
Iniesta! Gratulacje.
0
Jeśli Barcelona by dzisiaj przegrała (czego bardzo nie chcę) to później będzie ciężko o obronę tytułu. Mam nadzieję że dzisiaj nasi obrońcy powstrzymają Forlana i Barca wygra.
0
Zgadzam się z Pique
0
Zagraliście świetnie. Mam nadzieje że zagracie tak przeciwko Atletico na Vicente Calderón
0
Nie bądźcie tacy pewni siebie tak samo było przeciwko Herculesowi i co Barca przegrała 0-2
0
Chłopie przestań faulować
0
Boże co za ściema
0
Nie dali Fabregasa nie dostaną Romeu!
0
Tylko tak dalej
0
Według mnie złotą piłkę otrzyma Xavi
0
Messi jesteś świetny. Szacun. Brawo
0
Zlatan zawiodłem się na tobie lamusie
0
On jest super.Powodzenia