0

Jak ja nie lubie Keity dla mnie to bardzo bardzo słaby piłkarz nie powinien grać w Barcelonie!

0

Blau Grana; lepiej już nic nie pisz!

0

@katalonczykowie: lepiej już nic nie pisz!

0

Sorry mój błąd

0

Villa to Hiszpan!

0

Mój ulubiony zawodnik z Barcelony.On jest świetny.

0

Iniesta! Gratulacje.

0

Jeśli Barcelona by dzisiaj przegrała (czego bardzo nie chcę) to później będzie ciężko o obronę tytułu. Mam nadzieję że dzisiaj nasi obrońcy powstrzymają Forlana i Barca wygra.

0

Zgadzam się z Pique

0

Zagraliście świetnie. Mam nadzieje że zagracie tak przeciwko Atletico na Vicente Calderón

0

Nie bądźcie tacy pewni siebie tak samo było przeciwko Herculesowi i co Barca przegrała 0-2

0

Chłopie przestań faulować

0

Boże co za ściema

0

Nie dali Fabregasa nie dostaną Romeu!

0

Tylko tak dalej

0

Według mnie złotą piłkę otrzyma Xavi

0

Messi jesteś świetny. Szacun. Brawo

0

Zlatan zawiodłem się na tobie lamusie

0

On jest super.Powodzenia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?