0

Musi zostać. Jest dobry, to że mu nie idzie to nie znaczy, że trzeba Go od razu sprzedawać.Bardzo go lubię.

0

Robertfrbdg

Nie nazywam go lamą dlatego że nie strzela bramek i nie mija rywali... doskonale wiem że to defensywny pomocnik,jego zadaniem jest przerywanie akcji przeciwnika zgadam się. Ja po prostu Go bardzo nie lubię i tyle dla mnie to lama.

0

Jak ja nie lubię Keity! Rany co to za lama!

0

mógłby mi ktoś powiedzieć co napisał real444

0

Co za de...

0

patryk

Niestety się z Tobą zgadzam.

0

Poza tym cieszę się ze zwycięstwa. Barca tak dalej

0

Leppus

Co do Keity to się zgadzam.Słabooo

Co do Alvesa to nie. Według mnie zagrał przyzwoicie.

0

czarna wołga

Sergio najsłabszy? wątpię

0

Messi świetnie

Bojan dobrze

Alves dobrze

Pique dobrze

Villa dobrze

0

Blancos14 - ale z Ciebie dziecko. 29 lat chyba w snach. Nie kompromituj się.

0

Bardzo cieszę się ze zwycięstwa. Messi bardzo dobry występ, Alves super

0

sorka za błąd

0

Arkadio90

Raczej nie!

0

Nie chciałbym tego lamusa w Barcelonie.A zresztą to przecież tylko plotki nie wieże żeby Barcelona chciała go kupić.

0

wiedziałem że zostanie

0

Nie chcę tego lamusa w Barcelonie.

0

Nie ma mowy!

0

Szkoda że nie będzie w 3 meczach,ale cóż jeśli nie wyleczył kontuzji to niech nie gra. Jest jeszcze Thiago chciałbym aby on zagrał.

0

nielubiebarcy

nie pisz tu,nie wchodź tu

0

mirq-jestes nienormalny!

0

To że Boja nie ma teraz formy to go każdy będzie jeździł. Zrozumcie że Bojan to świetny piłkarz. Jestem przekonany że gdyby złapał formę to każdy z tych co o nim źle napisał chwalił by go i mówił że jest taki super itd...

0

Wszyscy by chcieli żeby Samuel wrócił (swietny piłkarz) ale prawda jest taka że Barcelona go nie kupi.

0

eldorado-zgadzam się w 100%

0

Gukwa! Nolito lepszy od Bojana? Co za bzdura! To ze Bojanowi nie idzie w ostatnich spotkaniach to nie znaczy ze Nolito jest od niego od razu lepszy. Pomysl zanim cos napiszesz.

0

gukwa nie zgadzam sie z toba

0

hahahahahhahahahhaaha Messi w Interze chyba na wakacjach

0

Lol kolejna kontuzja w tym sezonie

Oby ostatnia

0

Szkoda, naprawdę szkoda.

0

@culés! - żal mi cie!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?