arnefan
Dołączył/a: wrzesień 2010
czestochowa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Musi zostać. Jest dobry, to że mu nie idzie to nie znaczy, że trzeba Go od razu sprzedawać.Bardzo go lubię.
0
Robertfrbdg
Nie nazywam go lamą dlatego że nie strzela bramek i nie mija rywali... doskonale wiem że to defensywny pomocnik,jego zadaniem jest przerywanie akcji przeciwnika zgadam się. Ja po prostu Go bardzo nie lubię i tyle dla mnie to lama.
0
Jak ja nie lubię Keity! Rany co to za lama!
0
mógłby mi ktoś powiedzieć co napisał real444
0
Co za de...
0
patryk
Niestety się z Tobą zgadzam.
0
Poza tym cieszę się ze zwycięstwa. Barca tak dalej
0
Leppus
Co do Keity to się zgadzam.Słabooo
Co do Alvesa to nie. Według mnie zagrał przyzwoicie.
0
czarna wołga
Sergio najsłabszy? wątpię
0
Messi świetnie
Bojan dobrze
Alves dobrze
Pique dobrze
Villa dobrze
0
Blancos14 - ale z Ciebie dziecko. 29 lat chyba w snach. Nie kompromituj się.
0
Bardzo cieszę się ze zwycięstwa. Messi bardzo dobry występ, Alves super
0
sorka za błąd
0
Arkadio90
Raczej nie!
0
Nie chciałbym tego lamusa w Barcelonie.A zresztą to przecież tylko plotki nie wieże żeby Barcelona chciała go kupić.
0
wiedziałem że zostanie
0
Nie chcę tego lamusa w Barcelonie.
0
Nie ma mowy!
0
Szkoda że nie będzie w 3 meczach,ale cóż jeśli nie wyleczył kontuzji to niech nie gra. Jest jeszcze Thiago chciałbym aby on zagrał.
0
nielubiebarcy
nie pisz tu,nie wchodź tu
0
mirq-jestes nienormalny!
0
To że Boja nie ma teraz formy to go każdy będzie jeździł. Zrozumcie że Bojan to świetny piłkarz. Jestem przekonany że gdyby złapał formę to każdy z tych co o nim źle napisał chwalił by go i mówił że jest taki super itd...
0
Wszyscy by chcieli żeby Samuel wrócił (swietny piłkarz) ale prawda jest taka że Barcelona go nie kupi.
0
eldorado-zgadzam się w 100%
0
Gukwa! Nolito lepszy od Bojana? Co za bzdura! To ze Bojanowi nie idzie w ostatnich spotkaniach to nie znaczy ze Nolito jest od niego od razu lepszy. Pomysl zanim cos napiszesz.
0
gukwa nie zgadzam sie z toba
0
hahahahahhahahahhaaha Messi w Interze chyba na wakacjach
0
Lol kolejna kontuzja w tym sezonie
Oby ostatnia
0
Szkoda, naprawdę szkoda.
0
@culés! - żal mi cie!