nie jestem ani kibicem realu ani antykibicem barcy, ale żółta kartka dla granero była przesadą i to było w polu karnym :) , bardziej faule na ribery były ostrzejsze.
kolejka może i udana, ale terminarz korzystny nie jest. Mecz co 4 dni a po GD 2 dni i rewanż z Chelsea, który do najłatwiejszych na pewno należeć nie będzie
nie mogę doczekać się już meczu z Milanem. Myślę, że nie powinno być większych problemów aby wygrać. Przemawia za tym skład i wyniki. Milan wygrał z Juventusem ostatnio, ale nie tak gładko. Powinni się skupić na ten mecz jak najlepiej, bo to pierwszy mecz i to od razu z mistrzem Włoch. Oby się udało wygrać w pięknym stylu.
Komentarze
0
nie jestem ani kibicem realu ani antykibicem barcy, ale żółta kartka dla granero była przesadą i to było w polu karnym :) , bardziej faule na ribery były ostrzejsze.
0
wydaje mi się, że sędzia był nieznacznie po stronie bayernu, moim zdaniem wygra chelsea
0
Może ktoś dać link do bramek z dzisiaj?
0
Jeśli Real zremisuje z Atletico i przegra w GD, to punktowo jest remis, Jednak i to może nic nie dać, bo real ma lepszą korzyść bramek
0
kolejka może i udana, ale terminarz korzystny nie jest. Mecz co 4 dni a po GD 2 dni i rewanż z Chelsea, który do najłatwiejszych na pewno należeć nie będzie
0
albo na boisku pojawił się khedira .....
przepraszam keita oczywiście
0
nie mogę doczekać się już meczu z Milanem. Myślę, że nie powinno być większych problemów aby wygrać. Przemawia za tym skład i wyniki. Milan wygrał z Juventusem ostatnio, ale nie tak gładko. Powinni się skupić na ten mecz jak najlepiej, bo to pierwszy mecz i to od razu z mistrzem Włoch. Oby się udało wygrać w pięknym stylu.
0
Może ktoś dać link do bramek z dzisiaj?
0
Affelay nie jest wcale skreślony, że nie będzie grał? Jest bardzo szybki i wytrzymuje kondycyjnie ciągle na wysokich obrotach. Powinien zostac
0
wydaje mi się, że sędzia był nieznacznie po stronie bayernu, moim zdaniem wygra chelsea