O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 40
  • Polecenia 0

Komentarze

0

nie jestem ani kibicem realu ani antykibicem barcy, ale żółta kartka dla granero była przesadą i to było w polu karnym :) , bardziej faule na ribery były ostrzejsze.

0

wydaje mi się, że sędzia był nieznacznie po stronie bayernu, moim zdaniem wygra chelsea

0

Może ktoś dać link do bramek z dzisiaj?

0

Jeśli Real zremisuje z Atletico i przegra w GD, to punktowo jest remis, Jednak i to może nic nie dać, bo real ma lepszą korzyść bramek

0

kolejka może i udana, ale terminarz korzystny nie jest. Mecz co 4 dni a po GD 2 dni i rewanż z Chelsea, który do najłatwiejszych na pewno należeć nie będzie

Zobacz wszystkie

0



albo na boisku pojawił się khedira .....

przepraszam keita oczywiście

0

nie mogę doczekać się już meczu z Milanem. Myślę, że nie powinno być większych problemów aby wygrać. Przemawia za tym skład i wyniki. Milan wygrał z Juventusem ostatnio, ale nie tak gładko. Powinni się skupić na ten mecz jak najlepiej, bo to pierwszy mecz i to od razu z mistrzem Włoch. Oby się udało wygrać w pięknym stylu.

0

Może ktoś dać link do bramek z dzisiaj?

0

Affelay nie jest wcale skreślony, że nie będzie grał? Jest bardzo szybki i wytrzymuje kondycyjnie ciągle na wysokich obrotach. Powinien zostac

0

wydaje mi się, że sędzia był nieznacznie po stronie bayernu, moim zdaniem wygra chelsea

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?