aro94
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
nie jestem ani kibicem realu ani antykibicem barcy, ale żółta kartka dla granero była przesadą i to było w polu karnym :) , bardziej faule na ribery były ostrzejsze.
0
wydaje mi się, że sędzia był nieznacznie po stronie bayernu, moim zdaniem wygra chelsea
0
Może ktoś dać link do bramek z dzisiaj?
0
Jeśli Real zremisuje z Atletico i przegra w GD, to punktowo jest remis, Jednak i to może nic nie dać, bo real ma lepszą korzyść bramek
0
kolejka może i udana, ale terminarz korzystny nie jest. Mecz co 4 dni a po GD 2 dni i rewanż z Chelsea, który do najłatwiejszych na pewno należeć nie będzie
0
Sangria
meczy jest także formą dopuszczalną.
22 kwietnia zapowiada się prawdziwa wojna
0
widzę, że już wszystko jasne dla was i Barca jest mistrzem? Zostało 7 meczy, strata duża, do odrobienia lub też nie , wszystko jest możliwe. Szacun dla Valencii za walkę do końca
0
karny dla Arsenalu brawo :D
0
http://betonline.net.pl/strona,115,Neptyk-TV-Mecze-na-zywo.html
0
0
0
obrona to nadal nie jest mocna strona Barcy, kilka błędów takich, że gdyby ronaldo był pewny siebie to inaczej byście szli spać dzisiaj , pomijam Puyola, który odrodził się na nowo
0
i co w tym śmiesznego? Jego dośrodkowania dobiły real (bramka Fabregasa)
0
Milan wcale nie jest takim silnym rywalem, bo nie osiągnie za wiele w LM, silni rywale dopiero nadejdą : Manchester United, ale też City i Madryt, Chelsea
0
new_man
beznadziejnie? Ty chyba nie wiesz co to znaczy, Barca grała dobrze tyle, że zabrakło szczęścia, nie wiem o co ci chodzi o tej bezproduktywności, bo to, że Barca przeprowadzała akcję pod bramką Milanu, ale nie zawsze zakończoną strzałem to chyba o tym nie świadczy. Zabrakło szczęścia i koncentracji w końcowych minutach
0
wiadomo, że nie zawsze się wygrywa, ale Barca na własne życzenie zremisowała. Grać w takim stylu, z taką dobitną przewagą i dać sobie tak frajersko odebrać zwycięstwo. Moim zdaniem Messi za bardzo wiązał się i jak już przy nim było 3-4 piłkarzy milanu to najczęściej była strata lub piłka wracała, ale od początku trzeba było budować atak. Powinni też wykorzystywać więcej sytacji, bo miałęm wrażenie, że przy 2:1 chcieli ośmieszyć Milan i ustrzelić coś po ładnej akcji ładną bramką. Plusy to: gra Abidala, Villa może się odblokuje, bo nie idzie mu ostatnio a bramka przpiękna, no i zdobyty punkt, lepsze to niż nic.
0
nie mogę doczekać się już meczu z Milanem. Myślę, że nie powinno być większych problemów aby wygrać. Przemawia za tym skład i wyniki. Milan wygrał z Juventusem ostatnio, ale nie tak gładko. Powinni się skupić na ten mecz jak najlepiej, bo to pierwszy mecz i to od razu z mistrzem Włoch. Oby się udało wygrać w pięknym stylu.
0
realny
napisałem w cudzysłowie, więc to oznacza, że przytoczyłem tylko epitet jaki zawdzięcza małolatom. Mam szacunek do tego piłkarza jako gracza, jego życie mnie nie interesuje.
0
a co do gry w obronie alexisa i messiego, Alexis teraz będzie walczył o każdą piłkę nawet ze słabymi rywalami wiadomo, chce coś udowodnić. Więc na tle Messiego może się wydawać, że bardziej się stara.
0
Aveiro
Myślę, że o Ronaldo można mówić w przeszłości o jego słabych występach w ważnych meczach. To już się skończyło, wystarczy spojrzeć na mecze z Barcą. Jednak jego styl gry polega głównie na wybiegnięciu blisko bramki rywala i czekać na podanie, huknięcia z daleka, bo trzeba przyznać, że ten ,,pedałek,, ma parę w nodzę, Lubi też rajd od połowy boiska na bramkę. Ale jego minusem jest i będzie to, że woli sam niż zespołowo. Chociaż da się zauważyć jego postępy także i w tym. Może za rok on zdobędzie złotą piłkę. Nie jestem wcale jego fanem, ale tylko dzieciarnia twierdzi, że cr7 to ciota i beztalencie. Chcąc nie chcąc to wielki piłkarz
0
senso
narazie te statystyki są takie na szybko, dokładnie będzie wiadomo później, bo na innych stronach jeśli chodzi o posiadanie pokazują 70-30
lub 69-31, co nie zmienia faktu, że był to pogrom
0
Aveiro
chodziło mi o te twoje gadu gadu.
Więc na podstawie tych kilku akcji nie można oceniać, że ktoś jest samolubny, bo Messi asystuje i strzela. A to, że czasami podrybluje i sam skończy to chyba właśnie to pokazuje jakim jest świetnym piłkarzem.
0
Aveiro
a co szukasz przyjaciół??
a co do twojego komentarza to muszę się z tobą w połowie zgodzić, że w pewnych aspektach gry alexis jest świetny, ale nie zapominaj kto jest najlepszym piłkarzem świata. Rywalizacja w Barcelonie jest teraz większa (szczególnie atak i pomoc), ale to jest zdrowa rywalizacja i wątpię żeby ktoś się kogoś obawiał, bo każdy zna swoje miejsce w druzynie a już na pewno Messi. Ale to tylko cieszy, że mamy tak mocny skład na boisku jak i na ławce.
co do samolubnego messiego. Chyba oceniasz po jednej akcji, bo Messi ma zarówno chęć strzelania jak i dogrywania
0
o niczym, bo nic się nie stało, ale tu są specjaliści od wszystkiego tylko nie od piłki nożnej ;)
0
scunad
twierdzisz, że Barcelona to tylko Messi? A jak ktoś mu się nie spodoba to odejdzie i ktoś nowy na jego miejsce? Człowieku zastanów się nad tym co piszesz. Myślisz, że messiego traktują tam jak boga? Każdy liczy się ze swoim zdaniem i tyle. Messi jest jedną z najważniejszych postaci, ale wszyscy są ważni i potrzebni.
0
przestańcie już o tych spięciach, alexis i ibra to dwa odmienne charaktery. Alexis nie mówi, że jest najlepszy na świecie chociaż umięjętnościami wcale nie odstaje mocno od ibry. Skończcie temat już tej kłotni bo oni już dawno browara razem obalają a wy swoje. Mecz genialny, ciekawe ustawienie. Thiago rośnie w siłę, Fabregas od razu wie o co chodzi w grze. I te rzeczy są najważniejsze
0
hehe messi weteran 24-latek.
0
przesadzacie z alexisem i messim, to nie są panienki jakieś. Złość, ale taka sportowa. Jak ktoś trenuje sport drużynowy to wie o co chodzi. Gdyby alexis i messi nie przepadaliby za sobą to dziennikarze by o tym nas NA PEWNO poinformowali. Alexis przecież się nie powiesi.
0
http://www.livesports.pl/detail/2mfCxQlt/#statistics
statystyki meczu
0
Affelay nie jest wcale skreślony, że nie będzie grał? Jest bardzo szybki i wytrzymuje kondycyjnie ciągle na wysokich obrotach. Powinien zostac