aro94
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a mi się wydaje, że może dojść do tego transferu, bo Barca jest zadłużona i to bardzo, więc zawsze 40 mln się przyda
0
widać ikerowi emocje opadły już. No to nawet lepiej, jedyny, który jest tam w miarę w porządku oraz di maria
0
hehe a parę lat temu zapier..alałby nawet bez nogi w juniorach, gdy gra się bez wynagrodzenia. A teraz lekkie ,,coś,, i tydzień przerwy. No, ale oby był w pełni sił, bo na pewno jest wzmocnieniem
0
dajcie link do konferencji
0
fanthomas
a gdzie można poczytać o tej konderencji?
0
wszyscy gadacie, że ronaldo pedał ciota itp. Ten pedał i ciota ja raz zapier..lił myślałem, że połamał ręce valdesowi, szczęście, że sparował na poprzeczkę. cr7, gdyby nie to, że jest taki samolubny to pewnie byśmy się tak dzisiaj nie cieszyli ze zwycięstwa.
0
albo na boisku pojawił się khedira .....
przepraszam keita oczywiście
0
Real za dobrze się nie zachował, ale trzeba przyznać, że grają całkiem dobrze. Barca i real to będą dwa najsilniejsze kluby tego sezonu. Chciałbym, aby w lidzę mistrzów trafili na siebie dopiero w finale.
0
Pinto co się spinał, o to chodzi . Jak widać Fabregas debiut krótki, ale udany.. Przyda się NA PEWNO!
0
Fabregas chce przejść, bo w londynie za dużo osiągnięć nie ma. Nie można mieć o to do niego pretensji, ale także do arsenalu nie można ich mieć. Kontrakt obowiązuje, a skoro chcą 45 mln to niżej nie zejdą. Thiago narazie jest malutki przy Fabregasie. On dopiero zaczyna i nie będzie ostoją drużyny w ciężkich chwilach meczu, a takie będą na pewno. Jest Xavi, ale wam się wydaje, że on będzie ciągle w takiej samej formie? Barca patrzy w przyszłość a wy się najlepiej oczywiście znacie. Barcelona ma jednego z najlepszych trenerów świata i to on wie kto się przyda a kto nie.