artexo336
Dołączył/a: lipiec 2010
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ekwi
na tej stronie ten news był już w poniedziałek :)
0
BladyAndres
2 jest śmieszny i wydaje mi się że najlepszy ale 1 też niczego sobie :)
0
Mascherano ma luzy przynajmniej nie musi się przepychać przez tłum jak Messi
0
Robertfrbdg
czemu uważasz że nie prawdziwy po prostu było sporo prób aż w końcu się udało i nie jest aż tak trudno trafić dla takiego piłkarza
0
Villa kozak
0
świetne zdjęcie pod newsem
0
Wniosek jest taki Busi musi grać całe 90 minut ;)
0
Leo Messi.
Czytaj uważnie to D.Villa napisał że nie może grać , ja mu to tylko napisałem że tu jest mowa o meczu z Rubinem a Villa dostał
czerwoną kartkę w Lidze więc może grać, to o co ci chodzi bo nie rozumiem ?
0
D.Villa
Dostał czerwoną kartę tylko że w Lidze a tu jest mowa o meczu z Rubinem czyli Lidze Mistrzów .
0
Szkoda że Barca B nie może być w 1 lidze razem z Barcą fajnie by było 4 Gran Derbi w sezonie ;)
0
dobrze że Ujfalusi trafił w Messiego środkową częścią stopy a nie tą gdzie są umieszczone korki
0
Widzę że na stronie są bardzo doświadczeni lekarze :) co stawiają od razu diagnozy
0
kamilf9217
Dr Housa najlepiej
0
no i kontuzja Messiego miejmy nadzieje że nie jest to nic aż tak poważnego przynajmniej wygraliśmy
0
Mundeeek zapeszyłeś
0
karny
0
ostatnia akcja przepiękna :D może dziś hat trick Messiego będzie
0
Pawelec
Mascherano zagrał dopiero 1 mecz i nie zgrał się jeszcze z drużyną więc taka a nie inna decyzja Mistera
0
Nie oglądałem meczu ,nie było mnie i nie powinienem się wypowiadać ale po przeczytanych waszych komentarzach wnioskuję że Mister źle ustawił skład i sądzę że nie powinno być tak dużych rotacji tylko mniejsze np sprawdzanie 1 gracza na innej pozycji a nie tak jak zrobił to Pep 5 roszad w 1 meczu , i trochę powinniśmy mieć więcej pokory do rywala a nie tak jak niektórzy piszą będzie 6:0 itp.
Wierny po porażce, dumny po zwycięstwie.
Nie ma co, będzie lepiej w następnych meczach, mam nadzieje że to będzie motywacja dla naszych :)
0
Ciumoo
wiem że chaotycznie jak cho***
ja też bym chciał aby to był Xavi bo odwala kupę dobrej roboty , ale denerwuje mnie to że Messi zrobi coś niemożliwego , strzeli ponad 40 bramek w sezonie a na Mś nie strzeli żadnej i jest już skreślany o zdobycie złotej piłki , ponieważ na mundialu dobrze nie zagrał
0
Ciumoo
wiem że chaotycznie jak cho***
ja też bym chciał aby to był Xavi bo odwala kupę dobrej roboty , ale denerwuje mnie to że Messi zrobi coś niemożliwego , strzeli ponad 40 bramek w sezonie a na Mś nie strzeli żadnej i jest już skreślany o zdobycie złotej piłki , ponieważ na mundialu dobrze nie zagrał
0
teraz Messi nie dostanie złotej piłki a powinien najlepszy sezon na Mś nie strzelił bramki bo z tej pozycji na której grał nie strzela się bramek a jak już to bardzo mało , ale za to dawał kolegą z reprezentacji taką możliwość ale za to w LM strzelił najwięcej bramek ze wszystkich tak jak i w primera division i to się nie liczy jak już ktoś po Messim zasługuje na złotą piłkę to tylko Xavi za swoją kreatywność i przegląd pola w ostateczności Iniesta nie dla tego tak pisze że jestem kibicem Barcy ale dla tego że oni na to zasługują to jest moje zdanie niech inni myślą jak chcą ale ja zdania nie zmienię
0
Tkoczu 1899
Mu chodzi o błąd, że zamiast Konie to powinno być Koniec :)
0
to widać że mu zależało na gry w Barcy że dołożył te 3 miliony
0
dobrze by było aby został a jak odejdzie do Milanu to niech strzeli jak najwięcej bramek Realowi w LM
0
super ,będzie Messi miał kolegę z reprezentacji a i żeby Ibry nie sprzedali było by dobrze, po 1 sezonie to głupota sprzedawać napastnika który strzelił ponad 20 bramek
0
z twarzy podobny trochę do Puyola :) czy aby mi się tak wydaje
0
z twarzy podobny trochę do Puyola :) czy aby mi się tak wydaje
0
sory że 2 razy to samo coś z netem
0
z twarzy podobny trochę do Puyola :) czy aby mi się tak wydaje