artexo336
Dołączył/a: lipiec 2010
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
z twarzy podobny trochę do Puyola :) czy aby mi się tak wydaje
0
Trochę z Xavi"m to głupio zrobili jak i tak wiedzieli że go nie będzie ale może to było podpisane jeszcze przed zdobyciem mistrzostwa przez Hiszpanie .
0
mlody messi10
daj Vili odpocząć Villa ma wakacje :)
0
ja nie mogę ale ci z guoan nadpobudliwi są
0
to z wolnego
0
to pinto obronił czy słupek ??
0
svensonFCB gdzie masz ten czat ??
0
Messi ma na celu zabawić trochę publikę i się oszczędzać zabawianie czyli że będzie na boisku :D
0
ŁukaszFCB
ile było ??
0
ŁukaszFCB
ile było ??
0
kurde ale długo prowadziliśmy :/
0
sory że nie w temacie mam pytanie czy Juan Mata jest piłkarzem Fc Barcelony ? bo żadnych newsów nie było na stronie Barcy a na rożnych serwisach pisze że przeszedł .
0
Przepraszam że nie w temacie ale zobaczcie ten link http://allegro.pl/item1148416267_fc_barcelona_home_10_11_villa_7_spodenki.html#gallery i coś mi to nie pasuje za 140 zł
0
carlosss
Haha dobrze gadasz , uśmiałem się z twojego komenta .
0
Kurcze szkoda że nie mogą awansować jak by awansowali to poziom 1 ligi się zwiększył .
0
Kurcze tak mieć wszystkich numery w książce telefonicznej to jest coś .