0

z twarzy podobny trochę do Puyola :) czy aby mi się tak wydaje

0

Trochę z Xavi"m to głupio zrobili jak i tak wiedzieli że go nie będzie ale może to było podpisane jeszcze przed zdobyciem mistrzostwa przez Hiszpanie .

0

mlody messi10

daj Vili odpocząć Villa ma wakacje :)

0

ja nie mogę ale ci z guoan nadpobudliwi są

0

to z wolnego

0

to pinto obronił czy słupek ??

0

svensonFCB gdzie masz ten czat ??

0

Messi ma na celu zabawić trochę publikę i się oszczędzać zabawianie czyli że będzie na boisku :D

0

ŁukaszFCB

ile było ??

0

ŁukaszFCB

ile było ??

0

kurde ale długo prowadziliśmy :/

0

sory że nie w temacie mam pytanie czy Juan Mata jest piłkarzem Fc Barcelony ? bo żadnych newsów nie było na stronie Barcy a na rożnych serwisach pisze że przeszedł .

0

Przepraszam że nie w temacie ale zobaczcie ten link http://allegro.pl/item1148416267_fc_barcelona_home_10_11_villa_7_spodenki.html#gallery i coś mi to nie pasuje za 140 zł

0

carlosss

Haha dobrze gadasz , uśmiałem się z twojego komenta .

0

Kurcze szkoda że nie mogą awansować jak by awansowali to poziom 1 ligi się zwiększył .

0

Kurcze tak mieć wszystkich numery w książce telefonicznej to jest coś .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?