1

Jak dla mnie ktoś chyba sie odkleił od rzeczywistości. To nie jest Saka Olise czy Haaland. Za co te 150 mln?

15

Patrzac na tego Gordona to mozemy zatesknic za Rashfordem.

0

MI póki co na MŚ zaimponował Undav i Brobbey - choć nie mieli jeszcze dużej szansy się wykazać. Undav jeszcze w lidze niemieckiej pokazał że strzalać portrafi.

2

Wierzyć mi się nie chce żeby Barca miała wymieniać Koundé za Barcolę po zakupie Gordona. MIałoby to sens jedynie w przypadku odejścia np, Raphy.

0

Rozumiem że te wszystkie dane o transferach do RM to mamy po to by:
- pokazać jak świetnia działa dział skautingu FCB - bo to kolejny zawodnik o którym ponoć myślała Barca
- pokazać jak prowadzić finanse klubu by było stać na transfery na przykładzie RM
- pokazać że nawet ktoś skreślony przez FCB może zrobić karierę i trafić do takie rywala
W każdym bądź razie - dziękuję.

0

A myślałem, że to na tyłach mamy problemy.

1

Skąd Barca ma taką kasę?

2

Joao nie jedzie ale Thiago jedzie. Może to byłby lepszy cel.

0

Powiedzmy sobie szczerze - zespół wart 100 mln prowadził wyrównaną walkę z wielkim klubem. Wygrała lepsza, bardziej wartościowa ławka. Ciekawy jestem jak Barca Flicka radziłaby sobie w lidze angielskiej.

5

Jeśli dostanie te kilka spotkań (bo wcale nie jestem tego pewien) i nie pojawi się szatański pomysł w stylu Gavi na jednym skrzydle i Olmo na drugim to będzie szansa by faktycznie zobaczyć co potrafi i wyrobić o nim opinię.

11

Nie jestem zwolennikiem oceniania zawodnika i jego formy gdy od tygodni czy miesięcy grzeje ławę.

1

Alvarez nie jest obecnie wg mnie warty wywalania 100 czy iluś tam milionów których zresztą i tak Barca nie ma. Może taki np. Panichelli - ale to już skauting Barcy powinien wiedzieć lepiej.

4

Wartość zawodników Barcelony: 1,17 mld
Wartość zawodników Atletico: 587 mln
Dane z transfermarkt.
Jesteśmy tam gdzie powinniśmy? Nie kupuje tego.

2

@MajkiYB Żadna inteligencja nie pomoże jak startujesz do sprintu z rozpędzonym skrzydłowym mając 40m do bramki bo trener gra ultra wysoką linią.

1

Nie wydaje mi się by predkość obronców miała znaczenie aż tak wielkie jak wiele osób pisze - oni startują często z zupełnie innego miejsca niż już rozpędzony przeciwnik. Kontuzje też nie pomagały ale i tak coraz cięźej mi uwierzyć w sukces Flicka w LM.

1

@Gacu95

Barca czeka na wygranie LM i to jest target. Liga jest ważna ale każdy chce wygrać to co najcenniejsze. A postępów w grze zespołu to ja nie widzę. Dajmy Flickowi więcej kasy to stanie się lepszym trenerem od defensywy (to ironia tak na marginesie).

2

Niestety boję się że działania Flicka zaprzepaszczą cały sezon. Póki co wydaję się że nie ma żadnego wyczucia kiedy zrobić zmiany i jak oszczędzać zawodników. Muszą odrabiać 2 bramki straty a on ładuje 90% podstawowego składu i trzyma ich cały mecz na boisku.
Inna sprawa że z grą obronną made by Flick to w LM daleko się nie zajedzie. Dobrze że La Liga coraz bardziej przypomina ligę szkocką to choć to będzie we Flickowym pakiecie.

4

Jakie 60 mln za gościa który staje sie kozłem ofiarnym klubu i reprezentacji.

2

Nie przesadzałbym z zachwytami nad Cancelo. Jego głównym zadaniem jest obrona a to nadal nie jest odpowiedni poziom. 31latek to żadna przyszłość. Naprawdę nie potrafi Barca znaleźć chocby przecietnego obroncy ktory zabezpieczy prawą stronę i czasem sie podłączy z przodu? I przy tym ani transfer ani zarobki nie zrujnują już zrujnowanej Barcy?

2

Przyznaję że chciałbym zobaczyć go kilka razy w akcji - jest spora szansa ze kazdy by nam tym zyskał tzn. Yamal by odpoczął przed koncem sezonu, RB mógłby zyskać na wartości i zyskałby na ograniu w razie kontuzji LY. Ciemawe tez czy dalby radę na lewej stronie.

1

Żaden Marmoush. 50 mln za gwiazdę jednego sezonu i żeby City mogło się wzmocnić. My kupimy drugiego Ferrana a oni drugiego Haalanda.

2

Lewy ma wiele zalet i ale wiele innych utracił z racji wieku - jeśli miałby zostać to chyba jedynie na warunkach jak Szczęsny a nie wierze by na to się zgodził mając na stole oferty jakie ponoć ma.

0

Xaviemu też na szybko przedłużali kontrakt by po chwili zwolnić. Lepiej poczekać do końca sezonu z oceną pracy.

1

Sprzedaż Olmo za dobre pieniądze idzie strawić. Koundé to taki trochę Sergi Roberto tyle że wersja dla bogatych. Ciekawe czy za kasę z jego sprzedaży nie dałoby się kogoś podobnej klasy kupić.

0

Dyplomata. Ma dwóch napastników z których obecnie nie ma zbyt dużego pożytku ale nie rozstrząsa publicznie. A swoje zapewne wie. I dobrze.

1

Czasem zastanawiam się czy zakup Muriqi'ego nie byłby lepszy niż wpuszczanie Ferrana. Torres się równie dobrze potrafi o swoje nogi potykać a mam przeczucie że napastnik Mallorki strzeliłby w Barcy więcej.

0

Będzie fajnie - teraz każdy kto zobaczy przeciwnika zasłaniającego usta będzie leciał na skargę że był obrażany na tle rasistowskim.

2

Wygląda na to, że w tym roku ktoś nie tyle wygra mistrzostwo a raczej ktoś po prostu je przegra.

0

U nas generalnie ciężko mówić o rotacji i wprowadzaniu młodych - wygląda, że rotacje bardziej kształtują kontuzje niż rozsądek a debiuty chyba jedynie dla alibi bo ciężko mówić o kontynuacji jeśli później zawodnicy nie dostają szansy. Ciekawe ilu zawodników za Hansiego debiutowało a ilu z nich zagrało w np. 10 spotkaniach.

0

Zbytna pewność siebie często skutkowała porażką więc lepiej żeby zawodnicy nie stracili czujności. Ich, podobnie jak RM, nie można skreślać przed meczem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?