arus23
Dołączył/a: kwiecień 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kierunek wypad,
0
Jakie zaufanie?
1
Ciąg dalszy kompromitacji Kur
0
Bartomeu jeśli to czytasz bardzo cie proszę podaj się do dymisji, uwierz wszyscy cules wypełnią stadion na pożegnaniu z Tobą.....
3
Chętnie poznam plan C za wczasu
1
Nie będę brał udziału w dyskusji do momentu aż Bartek przestanie być prezesem... (Bartomeu ty ***u)
0
Na początku było 40, ale chinole z powodu kryzysu odpuścili i sprzedają za 36.5 mln, Robert chyba jest pojeb**y jakiś
2
Bartek dziękujemy ci, niewierzylem w ciebie i się niezawiodlem kur**
25
Haha dwa dni temu to jajcarz, niech już skończy ta swoja grę
5
UEFA się tym wogole niezajmie,tam już dawno posmarowane jest
0
Jak zapłacą to wtedy mogą prezentować....
0
Ojciec zły bo tą kasę chciał dołożyć do transferu syna a tu lipa
0
To ostro haha. . . . .
2
Jak Neymar zostanie to ogole się na łyso
24
Taka wsza się z Daniego zrobiła, tu nasra tam nasra a potem wszyscy są niedobrzy
3
Bartek potrafi wprowadzić spokój...
1
Trochę. Mnie denerwuje, że niechcą dać szansy vidalovi.... Ostatnio sezon był słaby pod względem formy fizycznej. FCB, Valverde kładzie na formę duży nacisk więc już niemoge się doczekać nowego sezonu
2
Dobrze, że nasz zarząd ma dużo alternatyw
2
Messi niestety stał cały mecz 0 walki, a w 10 się ciężko gra
0
A po hu** on wogole się wypowiada na temat Messiego? Jakiś ból dupy czy co?
0
ja uwierze chyba jutro dopiero
0
przypadkowe?niesądze przecież o to nam chodzi
0
żart - dla mnie Simeone
0
Zgodze się, Rudy zagrał super zawody.....
1
Szkoda, byłby remis i koniec nadzieji na mistrzostwo, to naprawdę męczące w tym sezonie
0
I znowu nadzieja zostaje.... Jakie to jest męczące
0
Eusebio byłby w sam raz
0
Eusebio teraz twój czas....
1
Co palisz? Nie pier**** człowieku w co ty wierzysz? Ja do chłopakōw. Nic nie mam ale lucho nas zrobił w Hu*a!!!
1
Można niegrac rewanżu,,, bo po h**