0

Kierunek wypad,

0

Jakie zaufanie?

1

Ciąg dalszy kompromitacji Kur

0

Bartomeu jeśli to czytasz bardzo cie proszę podaj się do dymisji, uwierz wszyscy cules wypełnią stadion na pożegnaniu z Tobą.....

3

Chętnie poznam plan C za wczasu

1

Nie będę brał udziału w dyskusji do momentu aż Bartek przestanie być prezesem... (Bartomeu ty ***u)

0

Na początku było 40, ale chinole z powodu kryzysu odpuścili i sprzedają za 36.5 mln, Robert chyba jest pojeb**y jakiś

2

Bartek dziękujemy ci, niewierzylem w ciebie i się niezawiodlem kur**

25

Haha dwa dni temu to jajcarz, niech już skończy ta swoja grę

5

UEFA się tym wogole niezajmie,tam już dawno posmarowane jest

0

Jak zapłacą to wtedy mogą prezentować....

0

Ojciec zły bo tą kasę chciał dołożyć do transferu syna a tu lipa

0

To ostro haha. . . . .

2

Jak Neymar zostanie to ogole się na łyso

24

Taka wsza się z Daniego zrobiła, tu nasra tam nasra a potem wszyscy są niedobrzy

3

Bartek potrafi wprowadzić spokój...

1

Trochę. Mnie denerwuje, że niechcą dać szansy vidalovi.... Ostatnio sezon był słaby pod względem formy fizycznej. FCB, Valverde kładzie na formę duży nacisk więc już niemoge się doczekać nowego sezonu

2

Dobrze, że nasz zarząd ma dużo alternatyw

2

Messi niestety stał cały mecz 0 walki, a w 10 się ciężko gra

0

A po hu** on wogole się wypowiada na temat Messiego? Jakiś ból dupy czy co?

0

ja uwierze chyba jutro dopiero

0

przypadkowe?niesądze przecież o to nam chodzi

0

żart - dla mnie Simeone

0

Zgodze się, Rudy zagrał super zawody.....

1

Szkoda, byłby remis i koniec nadzieji na mistrzostwo, to naprawdę męczące w tym sezonie

0

I znowu nadzieja zostaje.... Jakie to jest męczące

0

Eusebio byłby w sam raz

0

Eusebio teraz twój czas....

1

Co palisz? Nie pier**** człowieku w co ty wierzysz? Ja do chłopakōw. Nic nie mam ale lucho nas zrobił w Hu*a!!!

1

Można niegrac rewanżu,,, bo po h**

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?