17 czerwca 2014, 18:14
0
Chyba nie synek
16 czerwca 2014, 22:05
Napewno oglądają Reusa hahaha A i chce Higuaina
15 kwietnia 2014, 21:51
Jak Messi zagra jak grał w ostatnich 2 meczach to mamy mecz przegramy.
7 listopada 2012, 20:03
Jak nie villa to telo
7 listopada 2012, 19:58
Jest puyol wraca .
7 listopada 2012, 19:55
Dlaczego Villa nie gra?
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Chyba nie synek
0
Napewno oglądają Reusa hahaha
A i chce Higuaina
0
Jak Messi zagra jak grał w ostatnich 2 meczach to mamy mecz przegramy.
0
Jak nie villa to telo
0
Jest puyol wraca .
0
Chyba nie synek
0
Dlaczego Villa nie gra?
0
Jest puyol wraca .
0
Jak nie villa to telo
0
Jak Messi zagra jak grał w ostatnich 2 meczach to mamy mecz przegramy.