asd

0

Chyba nie synek

asd

0

Napewno oglądają Reusa hahaha
A i chce Higuaina

asd

0

Jak Messi zagra jak grał w ostatnich 2 meczach to mamy mecz przegramy.

asd

0

Jak nie villa to telo

asd

0

Jest puyol wraca .

asd

0

Dlaczego Villa nie gra?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?