30 stycznia 2013, 19:48
0
REAL MADRID
niebawem bedzie tak ze kometarze bedzie mozna dodawac za pół roku jak teraz co ocenianie jest zrobione hhahahha
30 stycznia 2013, 19:46
to ja grzes ?
30 stycznia 2013, 19:44
toja grzes ty niezle pj.... jestes skoro za barca jestes ?
30 stycznia 2013, 19:43
REAL MADRID WYGRA
30 stycznia 2013, 19:37
siema co tu sie dzieje ?
30 stycznia 2013, 19:38
co tu sie dzieje/ ?????????????????
30 stycznia 2013, 19:41
to w czym problem czmu bana nie dostanie ?
wiecie czego powiedziec wam
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
REAL MADRID
0
niebawem bedzie tak ze kometarze bedzie mozna dodawac za pół roku jak teraz co ocenianie jest zrobione hhahahha
0
to ja grzes ?
0
toja grzes ty niezle pj.... jestes skoro za barca jestes ?
0
REAL MADRID WYGRA
0
siema co tu sie dzieje ?
0
co tu sie dzieje/ ?????????????????
0
to w czym problem czmu bana nie dostanie ?
0
wiecie czego powiedziec wam
0
REAL MADRID WYGRA