0

REAL MADRID

0

niebawem bedzie tak ze kometarze bedzie mozna dodawac za pół roku jak teraz co ocenianie jest zrobione hhahahha

0

to ja grzes ?

0

toja grzes ty niezle pj.... jestes skoro za barca jestes ?

0

REAL MADRID WYGRA

0

wiecie czego powiedziec wam

0

to w czym problem czmu bana nie dostanie ?

0

co tu sie dzieje/ ?????????????????

0

siema co tu sie dzieje ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?