ashfijsadd
Dołączył/a: grudzień 2013
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeszcze przed meczem wszyscy gadali żeby go sprzedać a teraz... ŻAL
0
tak tak
0
No dobra bez tego ostatniego. :P
0
0
lamusy dupa cicho
0
Tworzę historię cepie. Jakbyś wczoraj zobaczył to byś wiedział idioto.
0
Dlaczego redakcja dała 3 punkty dla Atletico? Przecież oni przegrali...
0
Poprawka: Zadowolony z formy fizycznej. W takim razie wszystko się zgadza. :D
0
No to teraz dowalił po całości.
0
na*
0
Tiki-taka skończyła się w dwumeczu z Chelsea w LM.
0
Skąd to skopiowałaś?
0
Czytać umiesz?
0
To w Polsce też coś budują?
0
Nie, nie napisałeś ale przywołujesz tutaj przykład Madrytu a później wychodzi spam gdzie się kłócą hala dzieci i barceloniści. Pomyśl baranku zanim coś napiszesz.
0
I co masz z tym jakiś problem? Jak chcą to niech sobie robią.
0
Wam ^^
0
W tym roku Messi też nie wygra Złotej Piłki (niestety). Musiałby się zdarzyć cud żeby prowadził w klasyfikacji strzelców La Liga lub LM.
0
Busi w latach 70 :D
http://iv.pl/images/49538528027428584488.jpg
0
No to po mistrzostwie. Teraz trzeba mieć nadzieję że Real i Atletcio zaliczą wtopę (niekoniecznie jutro) oraz że Barca wygra wszystkie mecze w lidze do końca sezony, czyli z zespołami z Madrytu również.
0
WOW !!
0
0
Tyle że tylko w lidze
0
Afellay jak już to dostanie max 5 minut.
0
wiedziałem...
0
Proszę tylko nie Xavi
0
Messi za Fabsa, co ty wgl gadasz człowieku? Oglądasz mecz?
0
A teraz po polsku.
0
cicho*
0
Sezonowcy dupa cocho