0

Jak mają się ruszyć do przodu jak barca cały czas atakuje???? Sezonowcy to jednak mają łeb.

0

Niby dlaczego?

0

To są przewidywane składy

0

Nikt z Barcy tak naprawdę sobie za 2013 nie zasłużył. Nie pasuje mi tylko ten Ramos. WTF co on tam w ogóle robi. Mógłbym wymienić co najmniej 5 obrońców którzy w 13 spisali się i osiągnęli więcej niż on.

0

zapomniałeś dodać że ci się łezka w oku kręci

0

0

A Wawrzyniak o której w końcu wystąpi?

0

o 20 pewnie D:

0

lol nie

0

Jeszcze 4 kolesi będzie się wypowiadać

0

kuwa ile można śpiewać ?!

0

Heynckes bez wątpliwości wygra

0

uuu ale Neymar teraz spalił :D

0

Gala już trwa ;)

0

Nasri nie zagra w dwumeczu z Barcą. Kontuzja na 8 tygodni jest przyczyną.

0

Co jak co, ale miejsce Barcy akurat słuszne.

0

Śmieszny ranking. :D

0

Lol wy tak rozpaczacie niektórzy a pierwszy raz o nim słyszycie. ;)

0

0

Tak, to już potwierdzony transfer.

0

jaki mur :D

0

Albo złapał kontuzje?

0

Dokładnie.

0

To teraz będzie dylemat, Pedro czy Alexis na ważniejsze miecze? :D

0

Jeszcze 2 :D



0

Prawie wszystkie serwisy piłkarskie pisały że Luizem interesuje się Bayern. O Mangali nic nie słyszałem, więc też proszę o źródło ;P

0

No, ale to na pewno nie będzie mecz w którym Barca wyjdzie głównym składem. To spotkanie głównie dla graczy rezerwowych, bo nie sądzę by Martino w tak ważnym okresie poświęcał zawodników na głupie spotkanie towarzyskie. ;)

0

Tak tyle że United z tamtego okresu to zupełnie inna drużyna. Kto ogląda Premier League wie jak teraz grają diabły.

0

Lepiej zagrać z Chelsea. Rywal trudniejszy i bardziej wymagający niż United w obecnym momencie. Po za tym, trzeba się zemścić za LM ;D.

0

Z jakiego powodu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?