ashfijsadd
Dołączył/a: grudzień 2013
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak mają się ruszyć do przodu jak barca cały czas atakuje???? Sezonowcy to jednak mają łeb.
0
Niby dlaczego?
0
To są przewidywane składy
0
Nikt z Barcy tak naprawdę sobie za 2013 nie zasłużył. Nie pasuje mi tylko ten Ramos. WTF co on tam w ogóle robi. Mógłbym wymienić co najmniej 5 obrońców którzy w 13 spisali się i osiągnęli więcej niż on.
0
zapomniałeś dodać że ci się łezka w oku kręci
0
0
A Wawrzyniak o której w końcu wystąpi?
0
o 20 pewnie D:
0
lol nie
0
Jeszcze 4 kolesi będzie się wypowiadać
0
kuwa ile można śpiewać ?!
0
Heynckes bez wątpliwości wygra
0
uuu ale Neymar teraz spalił :D
0
Gala już trwa ;)
0
Nasri nie zagra w dwumeczu z Barcą. Kontuzja na 8 tygodni jest przyczyną.
0
Co jak co, ale miejsce Barcy akurat słuszne.
0
Śmieszny ranking. :D
0
Lol wy tak rozpaczacie niektórzy a pierwszy raz o nim słyszycie. ;)
0
Oficjalnie Ter-Stegen odchodzi z Borussi
http://www.transfery.info/61753,oficjalnie-ter-stegen-odchodzi-z-borussii
0
Tak, to już potwierdzony transfer.
0
jaki mur :D
0
Albo złapał kontuzje?
0
Dokładnie.
0
To teraz będzie dylemat, Pedro czy Alexis na ważniejsze miecze? :D
0
Jeszcze 2 :D
0
Prawie wszystkie serwisy piłkarskie pisały że Luizem interesuje się Bayern. O Mangali nic nie słyszałem, więc też proszę o źródło ;P
0
No, ale to na pewno nie będzie mecz w którym Barca wyjdzie głównym składem. To spotkanie głównie dla graczy rezerwowych, bo nie sądzę by Martino w tak ważnym okresie poświęcał zawodników na głupie spotkanie towarzyskie. ;)
0
Tak tyle że United z tamtego okresu to zupełnie inna drużyna. Kto ogląda Premier League wie jak teraz grają diabły.
0
Lepiej zagrać z Chelsea. Rywal trudniejszy i bardziej wymagający niż United w obecnym momencie. Po za tym, trzeba się zemścić za LM ;D.
0
Z jakiego powodu?