O sobie

  • Zainteresowania piłka nożna
  • Ulubiony zawodnik messi
  • Ulubione zespoły fcbarcelona
  • Barcelonie kibicuję od 5lat

Statystyki

  • Dni w serwisie 4770
  • Liczba komentarzy 11
  • Polecenia 0

Komentarze

0

tak to jest jak się lekceważy rywali luis ale zajebisty mecz po prostu super

0

enrique do widzenia już lepiej zaczoł tata martino haha a suarez nic nie umiał

0

Cesc dobrze zrobił wogóle nie grał a w chelsea będzie przynajmniej grał

0

wy jesteście jacyś nie normalni Messi zagrał jeden gorszy mecz i co wy chcecie go posadzić na ławce porąbane

0

Zobacz wszystkie

0

po rąbało cię tello jest spoko nie wiem co ty piszesz tello to będzie w przyszłości najlepszy zawodnik barcy i też będzie wychowankiem

0

nie bądź tego taki pewny

0

szwecja się przecież nie dostała

0

tak to jest jak się lekceważy rywali luis ale zajebisty mecz po prostu super

0

enrique do widzenia już lepiej zaczoł tata martino haha a suarez nic nie umiał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?