14 sierpnia 2015, 23:47
0
tak to jest jak się lekceważy rywali luis ale zajebisty mecz po prostu super
1 listopada 2014, 22:32
enrique do widzenia już lepiej zaczoł tata martino haha a suarez nic nie umiał
17 czerwca 2014, 15:49
Cesc dobrze zrobił wogóle nie grał a w chelsea będzie przynajmniej grał
12 kwietnia 2014, 14:15
wy jesteście jacyś nie normalni Messi zagrał jeden gorszy mecz i co wy chcecie go posadzić na ławce porąbane
22 lutego 2014, 22:31
28 grudnia 2013, 20:56
po rąbało cię tello jest spoko nie wiem co ty piszesz tello to będzie w przyszłości najlepszy zawodnik barcy i też będzie wychowankiem
18 grudnia 2013, 07:27
nie bądź tego taki pewny
27 listopada 2013, 19:51
szwecja się przecież nie dostała
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
tak to jest jak się lekceważy rywali luis ale zajebisty mecz po prostu super
0
enrique do widzenia już lepiej zaczoł tata martino haha a suarez nic nie umiał
0
Cesc dobrze zrobił wogóle nie grał a w chelsea będzie przynajmniej grał
0
wy jesteście jacyś nie normalni Messi zagrał jeden gorszy mecz i co wy chcecie go posadzić na ławce porąbane
0
0
po rąbało cię tello jest spoko nie wiem co ty piszesz tello to będzie w przyszłości najlepszy zawodnik barcy i też będzie wychowankiem
0
nie bądź tego taki pewny
0
szwecja się przecież nie dostała
0
tak to jest jak się lekceważy rywali luis ale zajebisty mecz po prostu super
0
enrique do widzenia już lepiej zaczoł tata martino haha a suarez nic nie umiał