0

tak to jest jak się lekceważy rywali luis ale zajebisty mecz po prostu super

0

enrique do widzenia już lepiej zaczoł tata martino haha a suarez nic nie umiał

0

Cesc dobrze zrobił wogóle nie grał a w chelsea będzie przynajmniej grał

0

wy jesteście jacyś nie normalni Messi zagrał jeden gorszy mecz i co wy chcecie go posadzić na ławce porąbane

0

0

wy chyba jesteście nie normalni messi przy verza to ma na noc verza
brawo!!

0

po rąbało cię tello jest spoko nie wiem co ty piszesz tello to będzie w przyszłości najlepszy zawodnik barcy i też będzie wychowankiem

0

nie bądź tego taki pewny

0

według mnie city wygra są w zajebistej formie a barcelona nawet przegrała z ajaxem ale będzie nawet dobry mecz ćwierćfinał morze być zagrożone ale przynajmniej zobaczymy jak sobie messi radzi bo kontuzji

0

szwecja się przecież nie dostała

0

Czy wy normalni jesteście Martino dopiero co przyszedł do Barcelony a wy już piszecie że nie zna.jeszcze rywali a z kąt wiecie po prostu maxi nie mów głupot bo sąd nią jesteś

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?