asia20034
Dołączył/a: czerwiec 2013
jastrzębie zdrój
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
tak to jest jak się lekceważy rywali luis ale zajebisty mecz po prostu super
0
enrique do widzenia już lepiej zaczoł tata martino haha a suarez nic nie umiał
0
Cesc dobrze zrobił wogóle nie grał a w chelsea będzie przynajmniej grał
0
wy jesteście jacyś nie normalni Messi zagrał jeden gorszy mecz i co wy chcecie go posadzić na ławce porąbane
0
0
wy chyba jesteście nie normalni messi przy verza to ma na noc verza
brawo!!
0
po rąbało cię tello jest spoko nie wiem co ty piszesz tello to będzie w przyszłości najlepszy zawodnik barcy i też będzie wychowankiem
0
nie bądź tego taki pewny
0
według mnie city wygra są w zajebistej formie a barcelona nawet przegrała z ajaxem ale będzie nawet dobry mecz ćwierćfinał morze być zagrożone ale przynajmniej zobaczymy jak sobie messi radzi bo kontuzji
0
szwecja się przecież nie dostała
0
Czy wy normalni jesteście Martino dopiero co przyszedł do Barcelony a wy już piszecie że nie zna.jeszcze rywali a z kąt wiecie po prostu maxi nie mów głupot bo sąd nią jesteś