Ja mam nadzieje, że Valdes nie ma wielkich problemow z tym, że nie doceniają go w reprezentacji i na świecie. To świetny i dojrzały bramkarz, nie wyobrażam sobie kogo innego w bramce Barcy. Licze, że świetnymi interwencjami z Arsenalem zamknie jadaczki tym co kryją jego dobre wyniki za obrońcami. [Z drugiej strony, lepiej żeby Arsenal zbyt groźnie nie atakował ;) ]
Komentarze
0
są tylko bramki Messiego czy mi się zdaje ?:)
0
Barca!
0
piękna flaga polakow na camp nou! :D Brawo!
0
Ja mam nadzieje, że Valdes nie ma wielkich problemow z tym, że nie doceniają go w reprezentacji i na świecie. To świetny i dojrzały bramkarz, nie wyobrażam sobie kogo innego w bramce Barcy. Licze, że świetnymi interwencjami z Arsenalem zamknie jadaczki tym co kryją jego dobre wyniki za obrońcami. [Z drugiej strony, lepiej żeby Arsenal zbyt groźnie nie atakował ;) ]
0
Przywitanie Pedro było świetne, szacunek dla kibiców ;)
Zresztą dało się słyszeć w meczu, że dopingowali swoją drużynę do końca :]
0
jak by wszyscy grali, to kto by siedział? to jest sport i musi być rywalizacja w zespole.
0
@moliusz
A ilu jest prawdziwych chrześcijan? Sądzę, że nie ma co nadinterpretować ostatniego zdania.
0
Puyol jakiego bulwersa załapał hahaha
0
mnie wystarczy promocji naszego kraju w 2012 :)
Dla mnie to sranie w banie. Może i uda im się coś pokazać i będzie spoko.
0
tzn. że jest mu smutno