O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 107
  • Polecenia 0

Komentarze

0

są tylko bramki Messiego czy mi się zdaje ?:)

0

Barca!

0

piękna flaga polakow na camp nou! :D Brawo!

0

Ja mam nadzieje, że Valdes nie ma wielkich problemow z tym, że nie doceniają go w reprezentacji i na świecie. To świetny i dojrzały bramkarz, nie wyobrażam sobie kogo innego w bramce Barcy. Licze, że świetnymi interwencjami z Arsenalem zamknie jadaczki tym co kryją jego dobre wyniki za obrońcami. [Z drugiej strony, lepiej żeby Arsenal zbyt groźnie nie atakował ;) ]

0

Przywitanie Pedro było świetne, szacunek dla kibiców ;)

Zresztą dało się słyszeć w meczu, że dopingowali swoją drużynę do końca :]

Zobacz wszystkie

0

jak by wszyscy grali, to kto by siedział? to jest sport i musi być rywalizacja w zespole.

0

@moliusz

A ilu jest prawdziwych chrześcijan? Sądzę, że nie ma co nadinterpretować ostatniego zdania.

0

Puyol jakiego bulwersa załapał hahaha

0

mnie wystarczy promocji naszego kraju w 2012 :)

Dla mnie to sranie w banie. Może i uda im się coś pokazać i będzie spoko.

0

tzn. że jest mu smutno

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?