asics
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
są tylko bramki Messiego czy mi się zdaje ?:)
0
Barca!
0
piękna flaga polakow na camp nou! :D Brawo!
0
Ja mam nadzieje, że Valdes nie ma wielkich problemow z tym, że nie doceniają go w reprezentacji i na świecie. To świetny i dojrzały bramkarz, nie wyobrażam sobie kogo innego w bramce Barcy. Licze, że świetnymi interwencjami z Arsenalem zamknie jadaczki tym co kryją jego dobre wyniki za obrońcami. [Z drugiej strony, lepiej żeby Arsenal zbyt groźnie nie atakował ;) ]
0
Przywitanie Pedro było świetne, szacunek dla kibiców ;)
Zresztą dało się słyszeć w meczu, że dopingowali swoją drużynę do końca :]
0
Czytanie ze zrozumieniem się kłania.
0
Mnie zawsze będą cieszyły dobre wieści o Savioli.
0
Od kiedy za kradzież się płaci? Transfer to transfer, to samo roi Barcelona i każdy inny klub.
Choćby nie wiem jaki był by prezes Arsenalu poirytowany, to takich zwrotów nie powinien używać z racji swego stanowiska. Cały szum robią media, którym wystarczy jedno zdanie i będą je cytować i robić artykuły przez cały miesiąc.
Swoją drogą sprawy transferów zawsze mnie ciekawiły. Obieranie strategii , szum mediów, PR, dyskusje itd.. Wielkie transfery to ogromna gra, o której takie pionki jak my nie mają pojęcia, chyba że ktoś mnie oświeci :)
0
a no mój błąd.
0
ta z rękiteż się liczy?
0
Wielkie gratulacje, za pracę!
0
Myślałem, że takie rzeczy to tylko w Polsce.
0
Myślisz, że redakcja nie ma co robić, tylko szukać filmików na youtube i wstawiać na strone?
0
Ja tam go lubię, dobrze prawi. Trzymam kciuki za Inter w lidze i życzę powodzenia na meczach z Barcą ;)
0
ciężki terminarz, ale z drugiej strony nadaje smaczku, temu sezonowi :)
0
Ogromny Szacunek!
0
Mnie obchodzi tylko teraz, nie prowadze statystyk. Na tą chwilę wygląda mi to na uzupełnianie składu piłkarzami z poza składu, a nie odwrtonie.
Robi wrażenie.
0
Piękny film, aż ciary przechodzą gdy zobaczyłem Ronaldinho, Eto, Larsona i wielu innych. Coś niesamowitego, wychowankowie Barcy są świetnym przykładem, jak wiele można osiągnąć w przeciągu paru lat ciężkiej pracy, będąc oczywiście w odpowiednim miejscu. Barca daje im możliwości, Barca na nich stawia! Real musi kupować... ich strata.
0
Pasuje w tym lesie.
Żeby tylko nie przesadzali z tym dopłacaniem...
0
Oj mają z tego, mają. Masa mediów będzie miała o czym pisać i cytować słowa Laporty, Taxikiego, czy Ibrahimovica... wszystko ma swój cel, więc racz łaskawie wysilić swój móżdżek i się zastanowić nad celem pewnych działań ;)
0
no Taxiki ma ładnie głos przechlany :D
0
przy byciu na bierząco przez cały sezon można się nieźle pośmiać, bo gagi są dość wyraziste i świetna haha
ale swoją drogą, że fajnie byłoby jeszcze rozumieć, co oni mówią ;)
0
0
żebym to ja jeszcze po hiszpańsku rozumiał... wygląda zabawnie :)
0
Tak poza tematem...
Na zastępcę Valdesa, można by Boruca, który swoją kulturą pewno stałby się pupilem... Boixos Nois
0
Dobrze, że zarząd jest rozważny i nie rozrzuca floty na prawo i lewo. Dobrze by było, gdyby wilk był syty i owca cała. VV zasłużył sobie na podwyżkę i to nie ulega wątpliwości.
Głowa boli od doniesień i spekulacji, aż niechce się tego czytać...komentować tym bardziej. Najchętniej zamknąłbym stronę i włączył po całym okienku transferowym, ale inne informacje też trzeba czytać :) Wystarczy zdanie siostry brata ciotecznego i już pismaki widzą piłkarzy w klubie, to jest chore, ale się sprzedaje.
Pozostaje czekać na przedłużenie kontraktów z VV i Yaya.
0
ze macie sily sie jeszcze wyklucac i wypisywac sklady! ludzie fiesta idziem pic! a choineczki sobie piszcie jutro
0
dzisaij ja stawiam, ludzie świętujemy!!
0
Z tego co wiem, to Real ma nienajgorszą szkółkę... tyle, że stawia się na zagraniczne gwiazdy. Życzę im, jak najlepiej w końcu Barca musi mieć z kim grać w Hiszpani ;)
Zresztą oczywiste jest, że Zizu nie miał na myśli kopiowania filozofii Dumy Kataloni. To jest niemożliwe.
0
Hejj VV stracił w tym miesiącu AŻ 3 bramki i jeszcze nikt na niego nie narzekał, co jest? :]