0

są tylko bramki Messiego czy mi się zdaje ?:)

0

Barca!

0

piękna flaga polakow na camp nou! :D Brawo!

0

Ja mam nadzieje, że Valdes nie ma wielkich problemow z tym, że nie doceniają go w reprezentacji i na świecie. To świetny i dojrzały bramkarz, nie wyobrażam sobie kogo innego w bramce Barcy. Licze, że świetnymi interwencjami z Arsenalem zamknie jadaczki tym co kryją jego dobre wyniki za obrońcami. [Z drugiej strony, lepiej żeby Arsenal zbyt groźnie nie atakował ;) ]

0

Przywitanie Pedro było świetne, szacunek dla kibiców ;)

Zresztą dało się słyszeć w meczu, że dopingowali swoją drużynę do końca :]

0

Czytanie ze zrozumieniem się kłania.

0

Mnie zawsze będą cieszyły dobre wieści o Savioli.

0

Od kiedy za kradzież się płaci? Transfer to transfer, to samo roi Barcelona i każdy inny klub.

Choćby nie wiem jaki był by prezes Arsenalu poirytowany, to takich zwrotów nie powinien używać z racji swego stanowiska. Cały szum robią media, którym wystarczy jedno zdanie i będą je cytować i robić artykuły przez cały miesiąc.

Swoją drogą sprawy transferów zawsze mnie ciekawiły. Obieranie strategii , szum mediów, PR, dyskusje itd.. Wielkie transfery to ogromna gra, o której takie pionki jak my nie mają pojęcia, chyba że ktoś mnie oświeci :)

0

a no mój błąd.

0

ta z rękiteż się liczy?

0

Wielkie gratulacje, za pracę!

0

Myślałem, że takie rzeczy to tylko w Polsce.

0

Myślisz, że redakcja nie ma co robić, tylko szukać filmików na youtube i wstawiać na strone?

0

Ja tam go lubię, dobrze prawi. Trzymam kciuki za Inter w lidze i życzę powodzenia na meczach z Barcą ;)

0

ciężki terminarz, ale z drugiej strony nadaje smaczku, temu sezonowi :)

0

Ogromny Szacunek!

0

Mnie obchodzi tylko teraz, nie prowadze statystyk. Na tą chwilę wygląda mi to na uzupełnianie składu piłkarzami z poza składu, a nie odwrtonie.

Robi wrażenie.

0

Piękny film, aż ciary przechodzą gdy zobaczyłem Ronaldinho, Eto, Larsona i wielu innych. Coś niesamowitego, wychowankowie Barcy są świetnym przykładem, jak wiele można osiągnąć w przeciągu paru lat ciężkiej pracy, będąc oczywiście w odpowiednim miejscu. Barca daje im możliwości, Barca na nich stawia! Real musi kupować... ich strata.

0

Pasuje w tym lesie.

Żeby tylko nie przesadzali z tym dopłacaniem...

0

Oj mają z tego, mają. Masa mediów będzie miała o czym pisać i cytować słowa Laporty, Taxikiego, czy Ibrahimovica... wszystko ma swój cel, więc racz łaskawie wysilić swój móżdżek i się zastanowić nad celem pewnych działań ;)

0

no Taxiki ma ładnie głos przechlany :D

0

przy byciu na bierząco przez cały sezon można się nieźle pośmiać, bo gagi są dość wyraziste i świetna haha

ale swoją drogą, że fajnie byłoby jeszcze rozumieć, co oni mówią ;)

0

to jest świetne, nawet języka za dużo nie trzeba rozumieć :D

0

żebym to ja jeszcze po hiszpańsku rozumiał... wygląda zabawnie :)

0

Tak poza tematem...

Na zastępcę Valdesa, można by Boruca, który swoją kulturą pewno stałby się pupilem... Boixos Nois

0

Dobrze, że zarząd jest rozważny i nie rozrzuca floty na prawo i lewo. Dobrze by było, gdyby wilk był syty i owca cała. VV zasłużył sobie na podwyżkę i to nie ulega wątpliwości.

Głowa boli od doniesień i spekulacji, aż niechce się tego czytać...komentować tym bardziej. Najchętniej zamknąłbym stronę i włączył po całym okienku transferowym, ale inne informacje też trzeba czytać :) Wystarczy zdanie siostry brata ciotecznego i już pismaki widzą piłkarzy w klubie, to jest chore, ale się sprzedaje.

Pozostaje czekać na przedłużenie kontraktów z VV i Yaya.

0

ze macie sily sie jeszcze wyklucac i wypisywac sklady! ludzie fiesta idziem pic! a choineczki sobie piszcie jutro

0

dzisaij ja stawiam, ludzie świętujemy!!

0

Z tego co wiem, to Real ma nienajgorszą szkółkę... tyle, że stawia się na zagraniczne gwiazdy. Życzę im, jak najlepiej w końcu Barca musi mieć z kim grać w Hiszpani ;)

Zresztą oczywiste jest, że Zizu nie miał na myśli kopiowania filozofii Dumy Kataloni. To jest niemożliwe.

0

Hejj VV stracił w tym miesiącu AŻ 3 bramki i jeszcze nikt na niego nie narzekał, co jest? :]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?