asics
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@donfajda
Padłem haha. Bardzo ładnie napisane :)
0
Ja tylko pozdrowie komentatorów z TVP2. :)
Aż mi się słuchać nie chciało tego ich pierd******. No już osiągają szczyty debilizmu w tym co mówią.
0
**uje muje dzikie węże :)
Widze ogromną panike z tego powodu. Po pierwszym przegranym spotkaniu Pepa, już mamy skreślony sezon, uwielbiam to :) To, że Barcelona miała pewny awans, a Wisełka grała o historyczne zwycięstwo niezmienia faktu, że to już po sezonie
Barca mogła spokojnie wygrać z zespołem z nad Wisły, a że nasi strzelcy się nie popisali i zabrakło nam szczęścia no trudno.
Obrona, jeszcze nie wygląda za pewnie, ale jak chłopacy poczynają sobie w rozgrywaniu piłki jak dla mnie fajna sprawa, lubie taką piłke, dużo podań i szybkie wyjścia napastników. Aż miło popatrzeć, sądzę iż kwestią czasu jest jeszcze poprawienie obrony, dojdzie do zespołu Messi i bójcie się rywale bo nowa Barcelona nadchodzi!
Tyle odemnie. ;)
0
Dinuś takie teksty to dla kolegów zachowaj.
może i jestem obsrany, ale...
siedziałem przy barze na tym meczu, wszyscy za wisełką, a ja sobie po cichu siedziałem i obserwowałem ten mecz. Nasłuchałem się jakie to barcelona nakupowała gwiazdy, ale wisła pokaże jak się gra w piłke. No i pokazała, jeden wielki chaos na moje. Może w drugiej połowie zagrali lepiej, bo bardzie się skupiłem na muzyce w klubie niż na meczu tylko zerkałem jak sobie Barca poczyna. O ile "nasza" obrona radziła sobie świetnie i szybko powstrzymywała samotne woje Brożka w ataku o tyle obrońcy którzy przybyli z Krakowa wyglądali jak ruchome przeszkody od których się piłka odbijała.
narazie tyle odemnie
0
w pampersach to na Barce się nie wychodzi :)
Było niemal oczywiste, że Duma katalonii wygra, ale Ci co bronili wisłe muszą przyznać że Polacy wyszli obsrani na ten mecz, szczególnie w peirwszej połowie. Może i łatwo mi mówić, ale są profesjonalistami, a na taki mecz to się idzie na całą picze ile się tylko umie.
Super gra Barcelony!
0
Barca się wycofuje z kupna Silvy bo kupiła nową murawe ;]
0
*sciah
0
sciach poweim tyle. Zwałeczka na maxa :D
Ja już nie wiem czy to starsi mądrale, czy młode trole. Ahhh ten anonimowy internet. :]
0
wyżej sra niż dupe ma...
Zastanów się co Ty piszesz, wiem, ze dla Ciebie Barcelona to wszystko, ale to nie koniec świata...
0
skoro nie kolidują ze sobą te dwa wydarzenia to o co to całe "HALO"
0
Co masz na myśli dj?
O tym, że o występie na igrzyskach marzy, no może nie każdy a większość sportowców udowodnił nam chociażby Messi. Zdecydowanie wolał pojechać z reprezentacją do Pekinu, niż zagrać z Polską ekipą w eliminacjach do LM.
0
Igrzyska to największa impreza sportowa na świecie, każdy sportowiec marzy o występie na Igrzyskach. A sądzę, że raczej większość ma wyjeba** na jakieś eliminacje do LM. Żeby to był chociaż jakiś ważny mecz.
0
owl88
Nie wiem czy zauważyłeś, ale jesteśmy w XXIw a języków uczą nawet w polsce :o
0
tzn. że jest mu smutno
0
mnie wystarczy promocji naszego kraju w 2012 :)
Dla mnie to sranie w banie. Może i uda im się coś pokazać i będzie spoko.
0
zbicie fazy ma chlopak
0
Drogi Kamilu
Czytając Twoją wypowiedź, można ją określić jako conajmniej dziecinną, więc nie wiem kogo Ty dzieckiem nazywasz. Różnica między poziomem jaki prezetuje Barca, a Wisła Kraków jest nie mała. Barcelona powinna zrównać z ziemią zespół z Krakowa, zeby się chłopacy nie łudzili za dużo, a tym samym Katalońska drużyna utwierdzi nas w przekonaniu, że będą walczyć w tym sezonie o najwyższe Trofea.
Takie jest tylko moje zdanie, z całym szacunkiem dla polskiej ekipy, ale to nie powinien być super wymagający przeciwnik dla Barcy.