14 kwietnia 2010, 08:39
0
Dziwnie ogląda się mecze bez komentarzu,ale nie którym nie potrzebne są komentarze, ze względu na pomyłki komentatorów albo stronnicze komentowanie .
14 kwietnia 2010, 08:35
Nie ma co porównywać Messiego z Rooneyem,Messi jest technicznym piłkarzem a Rooney gra siłową piłke.
14 kwietnia 2010, 08:24
Raczej komentarza na c+ nie będzie,a Barca wygra bez problemu w takiej formie jak jest teraz.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Dziwnie ogląda się mecze bez komentarzu,ale nie którym nie potrzebne są komentarze, ze względu na pomyłki komentatorów albo stronnicze komentowanie .
0
Nie ma co porównywać Messiego z Rooneyem,Messi jest technicznym piłkarzem a Rooney gra siłową piłke.
0
Raczej komentarza na c+ nie będzie,a Barca wygra bez problemu w takiej formie jak jest teraz.
0
Raczej komentarza na c+ nie będzie,a Barca wygra bez problemu w takiej formie jak jest teraz.
0
Nie ma co porównywać Messiego z Rooneyem,Messi jest technicznym piłkarzem a Rooney gra siłową piłke.
0
Dziwnie ogląda się mecze bez komentarzu,ale nie którym nie potrzebne są komentarze, ze względu na pomyłki komentatorów albo stronnicze komentowanie .