0

Dziwnie ogląda się mecze bez komentarzu,ale nie którym nie potrzebne są komentarze, ze względu na pomyłki komentatorów albo stronnicze komentowanie .

0

Nie ma co porównywać Messiego z Rooneyem,Messi jest technicznym piłkarzem a Rooney gra siłową piłke.

0

Raczej komentarza na c+ nie będzie,a Barca wygra bez problemu w takiej formie jak jest teraz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?