Alves zagrał na 0! Był najgorszy na boisku. Musimy się z tym pogodzić, że Inter zagrał lepszy futbol... I to on wygrał. Trzeba wierzyć, że naszym zawodnikom jeszcze uda się wygrać ten dwumecz... I rzecz jasna pojechać na Mierdago Bernabeu!
Alves zagrał na 0! Był najgorszy na boisku. Musimy się z tym pogodzić, że Inter zagrał lepszy futbol... I to on wygrał. Trzeba wierzyć, że naszym zawodnikom jeszcze uda się wygrać ten dwumecz... I rzecz jasna pojechać na Mierdago Bernabeu!
Dobrze że w ogóle powrócił do treningów! Rzeczywiście kontuzja goni kontuzję... Przyda się bo z jego wrzutek często padały bramki i bierze duży udział w akcjach ofensywnych. To naprawdę bardzo przydatny piłkarz.
Ma rację! Najważniejszy będzie ten mecz na Mercedes Benz Arena.
Dokładnie KUba1899! Jeżeli wygramy jutro, to 17 marca Na CampNou będziemy mieli dwie, może nawet trzy możliwości na przejście. Remis, zwycięstwo i porażka z mniejszą przewagą lub tą samą, ale mniej strzelonych bramek na wyjeździe przez Stuttgart!
Komentarze
0
Alves zagrał na 0! Był najgorszy na boisku. Musimy się z tym pogodzić, że Inter zagrał lepszy futbol... I to on wygrał. Trzeba wierzyć, że naszym zawodnikom jeszcze uda się wygrać ten dwumecz... I rzecz jasna pojechać na Mierdago Bernabeu!
0
Rzeczywiście angielskim drużynom brakuje takiego Xaviego.
0
Rzeczywiście angielskim drużynom brakuje takiego Xaviego.
0
Marzenia... Ale chyba wszyscy wiemy, że Cesc do nas nie przyjdzie?
0
Przestańcie z tym Valdesem! Hiszpania ma lepszych bramkarzy niż on!
0
Alves zagrał na 0! Był najgorszy na boisku. Musimy się z tym pogodzić, że Inter zagrał lepszy futbol... I to on wygrał. Trzeba wierzyć, że naszym zawodnikom jeszcze uda się wygrać ten dwumecz... I rzecz jasna pojechać na Mierdago Bernabeu!
0
Dobrze że w ogóle powrócił do treningów! Rzeczywiście kontuzja goni kontuzję... Przyda się bo z jego wrzutek często padały bramki i bierze duży udział w akcjach ofensywnych. To naprawdę bardzo przydatny piłkarz.
0
Futbol to loteria i nie wiadomo co się dalej wydaży...
0
Ma rację! Najważniejszy będzie ten mecz na Mercedes Benz Arena.
Dokładnie KUba1899! Jeżeli wygramy jutro, to 17 marca Na CampNou będziemy mieli dwie, może nawet trzy możliwości na przejście. Remis, zwycięstwo i porażka z mniejszą przewagą lub tą samą, ale mniej strzelonych bramek na wyjeździe przez Stuttgart!
0
Mam nadzieję ,że nie strzeli nam bramki! HEH