O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 91
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Alves zagrał na 0! Był najgorszy na boisku. Musimy się z tym pogodzić, że Inter zagrał lepszy futbol... I to on wygrał. Trzeba wierzyć, że naszym zawodnikom jeszcze uda się wygrać ten dwumecz... I rzecz jasna pojechać na Mierdago Bernabeu!

0

Rzeczywiście angielskim drużynom brakuje takiego Xaviego.

0

Rzeczywiście angielskim drużynom brakuje takiego Xaviego.

0

Marzenia... Ale chyba wszyscy wiemy, że Cesc do nas nie przyjdzie?

0

Przestańcie z tym Valdesem! Hiszpania ma lepszych bramkarzy niż on!

Zobacz wszystkie

0

Alves zagrał na 0! Był najgorszy na boisku. Musimy się z tym pogodzić, że Inter zagrał lepszy futbol... I to on wygrał. Trzeba wierzyć, że naszym zawodnikom jeszcze uda się wygrać ten dwumecz... I rzecz jasna pojechać na Mierdago Bernabeu!

0

Dobrze że w ogóle powrócił do treningów! Rzeczywiście kontuzja goni kontuzję... Przyda się bo z jego wrzutek często padały bramki i bierze duży udział w akcjach ofensywnych. To naprawdę bardzo przydatny piłkarz.

0

Futbol to loteria i nie wiadomo co się dalej wydaży...

0

Ma rację! Najważniejszy będzie ten mecz na Mercedes Benz Arena.

Dokładnie KUba1899! Jeżeli wygramy jutro, to 17 marca Na CampNou będziemy mieli dwie, może nawet trzy możliwości na przejście. Remis, zwycięstwo i porażka z mniejszą przewagą lub tą samą, ale mniej strzelonych bramek na wyjeździe przez Stuttgart!

0

Mam nadzieję ,że nie strzeli nam bramki! HEH

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?