asiorek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Alves zagrał na 0! Był najgorszy na boisku. Musimy się z tym pogodzić, że Inter zagrał lepszy futbol... I to on wygrał. Trzeba wierzyć, że naszym zawodnikom jeszcze uda się wygrać ten dwumecz... I rzecz jasna pojechać na Mierdago Bernabeu!
0
Rzeczywiście angielskim drużynom brakuje takiego Xaviego.
0
Rzeczywiście angielskim drużynom brakuje takiego Xaviego.
0
Marzenia... Ale chyba wszyscy wiemy, że Cesc do nas nie przyjdzie?
0
Przestańcie z tym Valdesem! Hiszpania ma lepszych bramkarzy niż on!
0
Koniec! Piękny mecz w wykonaniu naszej drużyny, na pewno minimalnie zbliżający do mistrzostwa.
0
Dziękujemy za ten piękny gest... Chwała wszystkim, którzy nie udają tej żałoby, tylko przeżywają ją prawdziwie!
Mes que un club !
0
Emocje już teraz są ogromne, zapewne jutro od rana będziemy przeżywać nerwy i będziemy z niecierpliwością czekać na pierwszy gwizdek arbitra tego spotkania. Miejmy nadzieję, że Duma Katalonii da radę pokonać Real tak wysoko jak w ubiegłym sezonie. Jak chyba wszyscy wiemy wtedy padł wynik 2:6.
Visca el Barca!
0
sphinks - tak kibicujemy i to raczej lepiej od ciebie! Można chyba zapomnieć ile zdobył bramek?! A oczekiwałem, że jakiś kompetentny kibic mi odpowie na to pytanie... a jeżeli nie chcesz pisać czegoś sensownego, komentarzy bez upominania się o pierdoły to lepiej w ogóle się nie odzywaj!
0
sphinks - tak kibicujemy i to raczej lepiej od ciebie! Można chyba zapomnieć ile zdobył bramek?! A oczekiwałem, że jakiś kompetentny kibic mi odpowie na to pytanie... a jeżeli nie chcesz pisać czegoś sensownego, komentarzy bez upominania się o pierdoły to lepiej w ogóle się nie odzywaj!
0
Ja nie miałem okazji obejrzeć drugiej połowy meczu FC Barcelona vs Arsenal Londyn, ale nawet po pierwszej odsłonie tego spotkania dało się wywnioskować, że Barca dominuje i że to ona przejdzie do 1/2 finału Ligi Mistrzów. Co do ManU z Bayernem to ja nie cieszę się z tego, że wyszedł Bayern, w tym meczu kibicowałem ManU. A jak to jest z półfinałami, jest losowanie czy gramy z Interem?? A i jeszcze jedno... Ile Messi ma bramek w LM ile w La Liga, ile w Copa de re ley, a ile ogółem?
V
0
No i bardzo dobrze! Niech Leo strzela dalej i niech się rozpędza. Jak się już dobrze rozpędzi to Rooney zostanie w tyle! Jeżeli już nie jest na maksymalnej prędkości. Niech się dzieje co chce, ale my wierzmy, że to Messi zdobędzie to trofeum... bo przecież nadzieja umiera jako ostatnia.
0
Pyrzo_Barca
Bojan jest lepszy?! Czyś ty zwariował?! Zlatan jest o wiele lepszy niż Bojan! Mam nadzieję, że Ibra wyjdzie w pierwszym składzie.
0
No i VFB po gromione! Teraz tylko czekać na losowanie spotkań ćwierćfinałowych.
0
No i tracimy lidera! Real wygrał z Sevillą 3:2 i wyprzedził nas bilansem bramkowym. Jeżeli coś się nie zmieni to przegramy mistrza! I nie można tego zganiać na Zlatana bo to nie tylko jego wina, ale coś zaczęło sie psuć w całym zespole...
To mnie martwi...
0
No nie! To jest już lekka przesada! Z taką grą to my daleko nie zajdziemy! Możemy nawet przegrać wszystko! Lubię Pepa ale on już wszystko z tą drużyną zdobył... przydałby się jakiś świeży trener na jego stanowisko.
0
No i dobrze! Niech biorą póki mogą! Nie wiem kto to jest, ale mógłby się okazać idealnym zmiennikiem dla Alvesa, gdyby nie daj Boże ten złapał jakąś kontuzję lub byłby po prostu zmęczony i potrzebował zmiany w meczu. Jak już mówiłem nie znam go, ale jeśli młody i utalentowany to niech go biorą. A biorąc pod uwagę to, że interesuje się nim Barcelona to na pewno ma te cechy, które już wymieniłem.
Visca el Barca!
0
Mógłby przejść do Aston Villi. Szkoda, że Guardiola popełnił z nim taki wielki błąd! To znakomity zawodnik i nie powinno go się sadzać na trybunach! Powinien być wystawiany zawsze w pierwszym składzie!
Szkoda mi go!
0
Ma rację! To właśnie mecze z takimi zespołami jak Almeria czy Xerez będą kluczowe!
0
Nie mogę się doczekać. Myślę, że to będzie najważniejszy mecz w sezonie i liczę na to, że zdobędziemy na Bernabeu 3 punkty niezależnie czy zwycięstwo będzie 2 czy 3 bramkami wystarczy nawet 1...
0
a o co chodziło jak Zlatan strzelił?
0
Futbol to loteria i nie wiadomo co się dalej wydaży...
0
Jak powołał pięciu naszych to wygrają!
0
"Poprawić grę i nastroje; Barcelona - Malaga"
Święta prawda! Trzeba ich przycisnąć na początku, narzucić tempo i styl gry i Malaga bezradna!
0
Miejmy nadzieję że latem ściągniemy Cesca z powrotem do Katalonii !
0
uuu... Przydałby się drugi puchar LM w rzędu!
0
Gra się nie kleiła! Racja! Ale ważne że remis i kilka opcji w rewanżu u siebie
0
Tak trzymać chłopcy, tak trzymać!
0
To jeszcze nie jest koniec! Pozostaje mecz na CampNou.
0
Ma rację! Trzeba zagrać tak jak zawsze!