asiorek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Musi być dobrze a potem u siebie dopełnić formalności!
0
Podoba mi się jego nastawienie. Nigdy nie można być za pewnym siebie, bo jeżeli się takim będzie to można się do takiego stopnia rozkojarzyć, że można przegrać 3 bramkami i wtedy co...? Trzeba wziąć pod uwagę, że Stuttgart ostatnio notuje świetne występy ligowe.
Trzeba mieć nadzieję, wiedzieć, że jest się faworytem, wygrać, ale nie napawać się za dużą pewnością siebie aby nie stracić koncentracji i nie przegrać sromotnie. Jeśli spełni się te wymagania to dopiero wtedy można się nazywać mistrzem i zwycięzcom.
0
Chciałbym go zobaczyć w koszulce FC Barcelony.
0
Niech go jak najszybciej zakupią! To świetny zawodnik, właśnie stworzony do takiej gry jaką prezentuje Barca. Potrafi świetnie uderzyć, ale również kiedy widzi że jakiś partner jest lepiej ustawiony to potrafi mu kapitalnie dograć i nie gra samotnie. To piłkarz, który umie strzelać bramki w ważnych meczach i to tez piłkarz który nie tylko strzela bramki ale i asystuje jak już wcześniej wspomniałem (między innymi potrafi dobrze dośrodkować).
Trzeba brać póki można! Bo jak go ktoś inny kupi to nie będzie bata! Jak zwykle Real chce tych samych zawodników co Barca ale powinniśmy z nimi wygrać.
0
Mam nadzieję ,że nie strzeli nam bramki! HEH
0
Ma rację! Najważniejszy będzie ten mecz na Mercedes Benz Arena.
Dokładnie KUba1899! Jeżeli wygramy jutro, to 17 marca Na CampNou będziemy mieli dwie, może nawet trzy możliwości na przejście. Remis, zwycięstwo i porażka z mniejszą przewagą lub tą samą, ale mniej strzelonych bramek na wyjeździe przez Stuttgart!
0
Racja Rafa to byłoby piękne!
0
Mam nadzieję, że nasz zespół da radę wygrać na wyjeździe i zaprezentować swoją grę . Stuttgartowi trzeba narzucić swoje tempo gry, a także swój styl. Jeżeli zamkniemy ich na własnej połowie to będą bezradni i jeżeli wtedy wygramy choćby jedną bramką to na CampNou będą mieli zdecydowanie mniejsze szanse na zwycięstwo.
Życzę im pięknego meczu i wysokiego zwycięstwa!
0
Szkoda, że Real wygrał, ale teraz musimy myśleć tylko i wyłącznie o jutrzejszym meczu ze Stuttgartem!
0
Świetnie! Miejmy nadzieję że to naprawdę będzie przyszły rozgrywający takiej klasy jak między innymi Xavi czy Iniesta! Życzę mu wszystkiego najlepszego, dalszego rozwijania się w tym tempie, więcej bramek w pierwszej ekipie i w ogóle! Pozdro dla niego
0
W pełni nie zgadzam się z _bob_. Szanuję to, że tak uważasz, ale ja mam o Zlatanie inne zdanie.
A co do meczu to gra była piękna tylko niepotrzebnie przerwaliśmy te szybkie ataki i zaczęliśmy grać ataki pozycyjne. Oczywiście cieszą 3 punkty i pozostaje nadzieja że Real przegra z Villarreal i powiększymy przewagę i obronimy MISTRZA!
0
Moim zdaniem powinien odejść do Celtów! Bardzo lubię ten klub i on naprawdę by się tam przydał, gdyż Robbie Keane, Diomansy Kamara są wypożyczeni ( ten drugi może zostać wykupiony ), ale jest też Rasmussen który mógłby ale nie powinien blokować gry Jeffrenowi, a Samaras nie jest w formie. Więc tam miałby więcej gry! Jest on: szybki, dynamiczny, dobrze rozumiejący się z kolegami, pomysłowy, dużo widzi na boisku, potrafi się znaleźć w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie i w ogóle jest wszechstronny.
Moje zdanie jest takie: Jeffren w Celticu!
Pozdro dla fanów Blaugrana!!!
0
Dobrze że w ogóle powrócił do treningów! Rzeczywiście kontuzja goni kontuzję... Przyda się bo z jego wrzutek często padały bramki i bierze duży udział w akcjach ofensywnych. To naprawdę bardzo przydatny piłkarz.
0
uuu... Nie dobrze! Xavi to główny rozgrywający i jeden z czynników wygranych Barcy.
0
Moim zdaniem to nie jest ten sam Henry co kiedyś... chociaż go lubię to chyba powinien już odejść.
0
darkos -Co nas to obchodzi ile kibicujesz? Bez względu na to jesteś takim samym (a może nawet gorszym) kibicem niżtaki co kibicuje nawet 1 sezon. Każdy ma prawo do dania oceny z własnej perspektywy, czyli do własnego zdania. Co kogo obchodzi jak Barca grała w latach 90 i poniżej. Nas interesuje jak gra teraz!
J@CKO - zgadzam się. Niektóre komentarze to naprawdę są żenujące.
A co do meczu. Byliśmy słabsi, a Atletico bardziej zdyscyplinowane i lepiej grało piłką. My rzeczywiście graliśmy słabo i to nie tylko podania ale i ogólnie słabiutko to wyglądało. Nie ma co się tłumaczyć kartkami, plagą kontuzji (choć taka była w obronie) czy sędziowaniem. Ibra się przełamał i chociaż dobijał z 3 metrów to znalazł się w odpowiednim miejscu, w odpowiednim czasie jak typowy lis pola karnego. Niestety mecz przegrany, ale cieszy że szanse dostali Jeffren i Bartra.
0
romek183 - zgadzam się z tobą w pełni. Ja od zawsze mówię że VV to się nie nadaje. Zawalił kilka sytuacji tak jak w tym meczu.
borycypisek - Ibra się zachował jak typowy lis pola karnego. I to nie to że się podniecam że z 3 metrów dobił do pustej bramki tylko znalazł się w odpowiednim czasie i w odpowiednim miejscu, czyli był tam najprzytomniejszy.
Puzio7 - także się zgadzam. Żal mi was dzieci! Jeździcie po kimś a potem jak strzeli bramkę to że najlepszy jest! Na przykład ja go od początku lubiłem
0
No to ładnie! Mam nadzieję że Ibra dzisiaj się przełamie bo od dłuższego czasu nie może ustrzelić bramki.
0
W pełni zgadzam się z realny89. To nie zasługa jego tylko obrony tak naprawdę.
0
Wnoszą mniej więcej tyle samo... :)
0
On to już się lepiej nie odzywa...
0
Barcadek - zgadzam się z tobą w pełni i również dziękuję Heńkowi za wszystko co już zrobił dla Barcy, miał gorsze i lepsze momenty w klubie, ale kiedy ma zamiar odejść zapomnijmy o wszystkich złych i przypomnijmy sobie dobre momenty... Zgadzam się też z tobą co do ikon klubów. :)
0
Dobre oceny!
0
No nie! Tylko nie on! To gracz Rangersów, a ja wolę Celtic, który jest katolicki i którego najlepszym kibicem. On nie jest dla nas to protestant!
0
Nie do końca rozumiem Arsenal... Rozumiem to że chcą zatrzymać Fabregasa dlatego że on jest źródłem sukcesu kanonierów. Jest bardzo dobrze wyszkolony technicznie gracz, nadający się do zwyciężania... No właśnie do zwyciężania. Arsenal na razie nie odnosi większych sukcesów. Z drugiej strony, z której nie rozumiem Arsenalu to to że jeżeli zawodnik i klub chcący go kupić naciska na nich już od dłuższego czasu i wykładają kosmiczne sumy to uważam że już go powinni wypuścić na wolność!
0
Rozumiem Arsenal... Chce zatrzymać swojego najlepszego zawodnika ale... Jeżeli ten zawodnik chce odejść z klubu to nawet jeżeli obejdzie się to z krytyką fanów powinni go puścić. Tak samo my nie chcielibyśmy chyba żeby sprzedali Messiego, ale to inny przykład bo Leo nie chce odejść.
0
Nie musiał się wypowiadać w ten sposób!
0
Skończyło się na 2:1. Mecz wygrany, ale nie będę się za dużo wypowiadał o stylu gry, bo miałem problemy z transmisją przez neta. Z tego co oglądałem to bardzo dobry mecz w wykonaniu Leo. Martwi mnie to, że naszych dwóch graczy, dzisiaj obejrzało czerwone kartki, a mianowicie byli to Pique i Marquez. Cieszą 3 punkty i możliwe powiększenie przewagi nad Realem (w przypadku remisu lub porażki z Espanyolem) czego im życzę z całego serca.
0
Oby się Ibra wstrzelił...
0
Fajnie że mamy takiego miłego zawodnika w zespole...