0

On mógłby być drugim najlepszym wzmocnieniem po Fabregasie! Szybki, dynamiczny, zawsze znajduje się w odpowiednim miejscu i w odpowiednim czasie i potrafi uderzyć z daleka!

0

Real tego wirtuoza gry już nie wykupi!Oj Nie, nie, nie! Cesc byłby dla nas najlepszą opcją wzmocnienia drużyny. Jeżeli do nas wróci tego lata to będę kochał Guardiolę i zarząd!

0

WOW! To dopiero byłoby wzmocnienie jak nie Balotelli to Zidane też dobry. Bardzo go lubię i jestem na wielkie TAK!!!

0

Za darmo to wszyscy chcieliby, dlatego będzie ciężko... Tak myślę.

PS:Podobno ten zawodnik rozważa odejście z Arsenalu, gdyż nie ma za dużo gry w tym zespole, a u nas by pewnie często grał.

Jestem za opcją ściągnięcia go do nas!

0

26 lat wszechstronny! Trzeba brać! Eboue jest bardzo dobry i miło byłoby go widzieć w naszej drużynie!

0

Fajnie by było, ale jak mówił w wywiadach Ribery to chyba wybierze Real, lecz nadal wierzę w jego transfer!

0

Wszystkiego najlepszego! Zdrowia, zdrowia i jeszcze raz pieniędzy!!! A poza tym Leo ma fajny dresik!

0

No i dobrze! Niech borą jak mogą! Przydałby się, bo Henry ma możliwość opuszczenia klubu latem. On i tak już nam się nie przyda...:(

Już nie ta szybkość. Heniek ma już 30 na karku, nie przeżyje już jednak drugiej młodości :( A 23 letni Silva może jeszcze dużo zrobić kiedy przyjdzie dla naszego zespołu.

0

BAN!

mod

0

Z taką pułblicznością powinniśmy wygrać

0

ma ktoś link do oglądania meczu FC Barcelona vs Real Madryt?

0

nie spodziewałem się takiego wyniku

0

super oceny

0

super oceny

0

Co za dogodny transfer i taka nieduża suma. Jeśli transfer dojdzie do skutku Barcelona będzie niepokonana .a poza tym przyda nam się Kun Aguero dlatego że real kupił Huntelara. Według mnie dobry transfer.Dlatego że jakby kupili Benzeme to by Et'oo odszedł. Więc się opłaca

0

Według mnie dobre oceny

0

Zielony 1992 pomyśl że jest tylu piłkarzy grających na tej pozycji ,a poza tym Milito wraca jakby co to Barca kupi innego gracza na tą pozycje.W Barcelonie się już nie przyda , a Celtic go potrzebuje.Myślę że to będzie sensowny transfer

0

Powinien według mnie przejść do drużyny Celticu i tam mógłby grać w pierwszym składzie a nie tak jak w Barcelonie. Byłby dobrym wzmocnieniem dla drużyny Mistrzów Szkocji. To co że ma 34 lata, skoro prezentuje nadal niezły poziom, to potrzebuje systematycznej gry, dlatego też dobrym pomysłem byłby definitywny transfer, dla drużyny Gordona Strachana. Pozdrawiam.

0

Valdes miejmy nadzieje że dostanie powołanie do reprezentacji Hiszpanii pozdrawiam Go i Was:) może nawet na złotą piłkę kandydatem będzie:)

0

sto lat dziękujemy realowi że dał nam pierwszy prezent i pamiętał o naszych urodzinach jeszcze raz sto lat.POZDRO

0

z realem mogą wygrywać10:0 ale niech tylko wygrają

0

poda ktoś link do oglądania meczu?

0

niestety nie miałem możliwości obejrzenia meczu ale jak zobaczyłem wynik to się trochę zdziwiłem...według mnie to nie jest jeszcze koniec świata ale myślałem że wygramy do zera to trochę obciach...ale jesteśmy nr 1 w La Liga gramy fantastyczny futbol i to się liczy to jest najważniejsze.Pozdrawiam

0

chyba go posrało et'oo to nasz najlepszy strzelec.on jest dobryale et'oo jest według mnie lepszy

0

chyba go posrało et'oo to nasz najlepszy strzelec.on jest dobryale et'oo jest według mnie lepszy

0

Marqez zdecydowanie powinien dostać wyższą notę co najmniej 7

0

powinni wygrać oba te mecze trzymam za nich kciuki :)

0

Bojan wywalczył sobie doskonałą okazje tylko się do strzału nie przyłożył

0

bądź spokojny trenerze damy baty wiślakom:)

0

Eto'o jest młodszy a poza tym lepszy więc po co wydawać kase na drogbe?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?