20 marca 2015, 12:59
0
I co teraz, Mou ? :D
26 grudnia 2014, 15:03
a ja tam go lubię :D
22 czerwca 2014, 12:09
No dokładnie:-) on tak zawsze ma:-D
11 stycznia 2014, 11:43
Strony Ci się nie pomyliły?
23 grudnia 2013, 08:00
Zgadzam się, po co zamieszczać newsy o świetnym Guardioli i jego "best" drużynie.. To Barcelona a nie Bayern..
17 sierpnia 2013, 22:53
1
Kocham Go
15 sierpnia 2013, 11:06
Ładnie się chłopak rozwinął, oby tak dalej!
24 lipca 2012, 18:51
2:1 ;D
16 sierpnia 2013, 10:38
Keita to "wielki" człowiek.. Był ogromną częścią Barcelony, a właściwie to pozostanie nią na zawsze.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
I co teraz, Mou ? :D
0
a ja tam go lubię :D
0
No dokładnie:-) on tak zawsze ma:-D
0
Strony Ci się nie pomyliły?
0
Zgadzam się, po co zamieszczać newsy o świetnym Guardioli i jego "best" drużynie.. To Barcelona a nie Bayern..
1
Kocham Go
0
I co teraz, Mou ? :D
0
Ładnie się chłopak rozwinął, oby tak dalej!
0
2:1 ;D
0
Keita to "wielki" człowiek.. Był ogromną częścią Barcelony, a właściwie to pozostanie nią na zawsze.