O sobie

  • Zainteresowania Piłka nożna
  • Ulubiony zawodnik Leo Messi
  • Ulubione zespoły Fc barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 09.2011

Statystyki

  • Dni w serwisie 5206
  • Liczba komentarzy 16
  • Polecenia 1

Komentarze

0

I co teraz, Mou ? :D

0

a ja tam go lubię :D

0

No dokładnie:-) on tak zawsze ma:-D

0

Strony Ci się nie pomyliły?

0

Zgadzam się, po co zamieszczać newsy o świetnym Guardioli i jego "best" drużynie.. To Barcelona a nie Bayern..

Zobacz wszystkie

1

Kocham Go

0

I co teraz, Mou ? :D

0

Ładnie się chłopak rozwinął, oby tak dalej!

0

2:1 ;D

0

Keita to "wielki" człowiek.. Był ogromną częścią Barcelony, a właściwie to pozostanie nią na zawsze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?