0

I co teraz, Mou ? :D

0

a ja tam go lubię :D

0

No dokładnie:-) on tak zawsze ma:-D

0

Strony Ci się nie pomyliły?

0

Zgadzam się, po co zamieszczać newsy o świetnym Guardioli i jego "best" drużynie.. To Barcelona a nie Bayern..

0

O Nim nie da się zapomnieć. Na zawsze w pamięci!!!

0

I właśnie taki styl życia, wypowiedzi czynią Go wielkim człowiekiem, pomijając fakt że jest już wielkim piłkarzem..
Leo

1

Kocham Go

0

Keita to "wielki" człowiek.. Był ogromną częścią Barcelony, a właściwie to pozostanie nią na zawsze.

0

Racja, jest świetny;pp
Zresztą myślę, że gdy będzie dalej tak grał i się rozwijał to czeka go piękna przyszłość, nie tylko w Barcelonie, ale i w reprezentacji;dd

0

Ładnie się chłopak rozwinął, oby tak dalej!

0

Chyba zapomniał że ostatnio w reprezentacji Hiszpanii była ponad połowa zawodników Barcy:-P

0

2:1 ;D

0

kur*a
A tak chciałam Go wreszcie w akcji zobaczyć!!;//

0

Wiecie na jakim programie ma być transmitowany ten mecz za 13 dni? :-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?