aspr1me
Dołączył/a: lipiec 2023
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ile bramek albo akcji w których brał udział Diaz widzieliście?
1
@barcelonaLM i głośniej! wszyscy razem! POZBYĆ SIE PISU I WETA PREZYDENTA POZBYĆ SIE PISU I WETA PREZYDENTA POZBYĆ SIE PISU I WETA PREZYDENTA POZBYĆ SIE PISU I WETA PREZYDENTA!
4
Ja też, ja też
9
Jak oni się tam dostali:
1.Sarah do social mediów Barcelony
1
@Messibestplayerintheworld ożyje jak kogoś sprzedamy (wiadomo kogo)
1
Czy istnieje życie po odpadnięciu LM i wygraniu ligi?
3
W sumie Nawrocki nie taki zły, zachachmenci ci mieszkanie, oszuka i wesprze kredytem na 20%.
4
Lewy: ale to wszystko zapier ....
1
Ter Stegen to się nadaje do trzymania w klubie i wpuszczania jak zaczynamy wątpić w 1 bramkarza
1
@blakkudium i to jego charakterystyczne picie wody xD
0
@Faro nie po to ma głowę żeby myśleć o takich rzeczach xd
7
chciałbym się tam teleportować
0
Yamal to już skończył szkołę? xd
21
Kounde się patrzy jakby też by chciał być Polakiem
0
Grilla tylko brakuje na tym autobusie
1
ciekawe czy ktoś kiedyś się zerzygał do pucharu w autobusie
8
Oby Fati nie spadł z autobusu bo się połamie i już nigdy nie odejdzie
8
Ale serduszko się cieszy, że Wojtek sobie na emeryturce autobusem po Barcelonie śmiga
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Takim cię zapamiętałem Duńczyku, patrzę na Ciebie i przypominasz mi o trenerskim geniuszu Xaviego
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
i wszyscy razem, orkiiii, orkiiii z majorkiiii
0
@Douglas według mnie ZP dla Dembele to byłby pstryczek dla kibica Barcelony
22
Ćwiąkała dawaj film bo chcę posłuchać o Negreirze
6
-Halinka śpisz?
- Śpię, bo co?
- Bo ja nie mogę.
- Co znowu?
- Halinka, bo ja nie mogę zrozumieć jednej rzeczy, co mnie prześladuje.
- Niby czego?
- Dlaczego sędziowie w Hiszpanii to takie mendy i świnie są.
- Wiesz co? Ty nudny jesteś.Ty mnie pytasz o to, co tydzień od 30 lat.
- Halinka, bo ja od trzydziestu lat pojąć nie mogę, po co w ogóle takie coś Pan Bóg stworzył.
- Ferdek, a po co Pan Bóg stworzył muchę?
- No właśnie po co? Albo takie stonkę ziemniaczaną, po co?
- Po jajco jełopie. Dobranoc.
28
Nie da się go nie lubić xD
5
Im bardziej Mbappe się rozkręca tym bardziej Vinicius gaśnie, ciekawe czy to się utrzyma
1
@kulek22 mi się wydaje, że Flick wejście Duńczyka to zaplanował jeszcze w Mediolanie