0

Ile bramek albo akcji w których brał udział Diaz widzieliście?

1

@barcelonaLM i głośniej! wszyscy razem! POZBYĆ SIE PISU I WETA PREZYDENTA POZBYĆ SIE PISU I WETA PREZYDENTA POZBYĆ SIE PISU I WETA PREZYDENTA POZBYĆ SIE PISU I WETA PREZYDENTA!

4

Ja też, ja też


9

Jak oni się tam dostali:
1.Sarah do social mediów Barcelony


1

@Messibestplayerintheworld ożyje jak kogoś sprzedamy (wiadomo kogo)

1

Czy istnieje życie po odpadnięciu LM i wygraniu ligi?

3

W sumie Nawrocki nie taki zły, zachachmenci ci mieszkanie, oszuka i wesprze kredytem na 20%.

4

Lewy: ale to wszystko zapier ....

1

Ter Stegen to się nadaje do trzymania w klubie i wpuszczania jak zaczynamy wątpić w 1 bramkarza

1

@blakkudium i to jego charakterystyczne picie wody xD

0

@Faro nie po to ma głowę żeby myśleć o takich rzeczach xd

7

chciałbym się tam teleportować

0

Yamal to już skończył szkołę? xd

21

Kounde się patrzy jakby też by chciał być Polakiem

0

Grilla tylko brakuje na tym autobusie

1

ciekawe czy ktoś kiedyś się zerzygał do pucharu w autobusie

8

Oby Fati nie spadł z autobusu bo się połamie i już nigdy nie odejdzie

8

Ale serduszko się cieszy, że Wojtek sobie na emeryturce autobusem po Barcelonie śmiga

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Takim cię zapamiętałem Duńczyku, patrzę na Ciebie i przypominasz mi o trenerskim geniuszu Xaviego

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

i wszyscy razem, orkiiii, orkiiii z majorkiiii

0

@Douglas według mnie ZP dla Dembele to byłby pstryczek dla kibica Barcelony

22

Ćwiąkała dawaj film bo chcę posłuchać o Negreirze

6

-Halinka śpisz?

- Śpię, bo co?

- Bo ja nie mogę.

- Co znowu?

- Halinka, bo ja nie mogę zrozumieć jednej rzeczy, co mnie prześladuje.

- Niby czego?

- Dlaczego sędziowie w Hiszpanii to takie mendy i świnie są.

- Wiesz co? Ty nudny jesteś.Ty mnie pytasz o to, co tydzień od 30 lat.

- Halinka, bo ja od trzydziestu lat pojąć nie mogę, po co w ogóle takie coś Pan Bóg stworzył.

- Ferdek, a po co Pan Bóg stworzył muchę?

- No właśnie po co? Albo takie stonkę ziemniaczaną, po co?

- Po jajco jełopie. Dobranoc.

28

Nie da się go nie lubić xD

5

Im bardziej Mbappe się rozkręca tym bardziej Vinicius gaśnie, ciekawe czy to się utrzyma

1

@kulek22 mi się wydaje, że Flick wejście Duńczyka to zaplanował jeszcze w Mediolanie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?