aspr1me
Dołączył/a: lipiec 2023
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ale hugokoptera zrobił
0
Mamy xG 0.02 i 6-0 w strzałach na korzyść BVB xD
0
Ten nowy młody LO to ile treningów potrzebuje u Flicka żeby grał? xD
0
Gerard sie pytał Szczęsnego czy dowiezie mecz w razie gdyby coś odwalił
1
@Kgorecki2500 straszny masz ten avatar
6
Co do ...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@dzbanke swój avatar też sobie "zaprojektowałeś"? xD
9
Szkoda, że nie było pytania ile meczy zawieszenia powinien dostać Mbappe
0
Klatka rzymska, 3x3 minuty. Fajnie, że się zgodzili
0
Trzaskowski to jakiś zbrodniarz wojenny? Rządzi jakimś obozem w Warszawie?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
Braun to taki jehowy, którego wpuściłeś do środka bo cię zagadał i nie ogarnąłeś, że to jehowy, ale jest już za późno
5
Dobra a który kandytat mówił, że ma najmniejsze szanse na wygranie w 2 turze z Trzaskowskim?
0
Wszedł w mecz jak Ferran
0
Aż mi się przypomina matura ustna z polskiego i lanie wody xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Sławek to mało rzeczy rozumie, pytań kandytatów, ale też zasad panujących na debacie
2
@aspr1me Do niczego ;)
0
Wiecie do czego by się nadawał Nawrocki?
3
To jakaś runda pt. "zadaj pytanie Hołowni"? xD
2
Braun prezesem IPN xD
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Stanowski co to za pytanie z generatora
5
Kto był drugi? Co macie w trzecim? W czwartym b)
8
Braun mógł te 8 sekund wykorzystać jeszcze i rzucić może "a na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści" xD
0
Włączyłem sobie tą debatę i tak słucham ... było jakieś pytanie nt. deweloperów, dopłat do kredytów i ogólnie polityce mieszkanowiej? Czy ważniejsze jest dyskutowanie ile jest płci? xD
0
Za podrapanie po nosie 3 mecze zawieszenia, za próbę okaleczenia ile to będzie?
3
Haha Rudiger xD
0
Wziął przykład z Xaviego i ogląda mecz z bardziej taktycznego widoku