0

ale hugokoptera zrobił

0

Mamy xG 0.02 i 6-0 w strzałach na korzyść BVB xD

0

Ten nowy młody LO to ile treningów potrzebuje u Flicka żeby grał? xD

0

Gerard sie pytał Szczęsnego czy dowiezie mecz w razie gdyby coś odwalił

1

@Kgorecki2500 straszny masz ten avatar

6

Co do ...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@dzbanke swój avatar też sobie "zaprojektowałeś"? xD

9

Szkoda, że nie było pytania ile meczy zawieszenia powinien dostać Mbappe

0

Klatka rzymska, 3x3 minuty. Fajnie, że się zgodzili

0

Trzaskowski to jakiś zbrodniarz wojenny? Rządzi jakimś obozem w Warszawie?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

Braun to taki jehowy, którego wpuściłeś do środka bo cię zagadał i nie ogarnąłeś, że to jehowy, ale jest już za późno

5

Dobra a który kandytat mówił, że ma najmniejsze szanse na wygranie w 2 turze z Trzaskowskim?

0

Wszedł w mecz jak Ferran

0

Aż mi się przypomina matura ustna z polskiego i lanie wody xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Sławek to mało rzeczy rozumie, pytań kandytatów, ale też zasad panujących na debacie

2

@aspr1me Do niczego ;)

0

Wiecie do czego by się nadawał Nawrocki?

3

To jakaś runda pt. "zadaj pytanie Hołowni"? xD

2

Braun prezesem IPN xD

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Stanowski co to za pytanie z generatora

5

Kto był drugi? Co macie w trzecim? W czwartym b)

8

Braun mógł te 8 sekund wykorzystać jeszcze i rzucić może "a na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści" xD

0

Włączyłem sobie tą debatę i tak słucham ... było jakieś pytanie nt. deweloperów, dopłat do kredytów i ogólnie polityce mieszkanowiej? Czy ważniejsze jest dyskutowanie ile jest płci? xD

0

Za podrapanie po nosie 3 mecze zawieszenia, za próbę okaleczenia ile to będzie?

3

Haha Rudiger xD

0

Wziął przykład z Xaviego i ogląda mecz z bardziej taktycznego widoku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?