3

Cubarsi broni w dwóch drużynach na raz, kocik

0

oby tylko Witsel nikomu nogi nie złamał i będzie dobrze

1

Strzał imienia Lewandowskiego

3

Gra Barcelony istnieje i to jeszcze jak mimo braku Yamala, wow w końcu coś się zmieniło

5

Flick w szatni grzeje już barszczyk i pierogi

3

Świetnie się na to patrzy

0

trudno, Atletico zapłaci rachunek ;>

1

Bellingham by się przydał

0

Mamy potwierdzony pierwszy przypadek zarażenia się miernotą przez Olmo

1

Zgadnijcie ile minut doliczy sędzia i dlaczego mniej niż Realowi

0

Lewy siadasz obok Flicka

0

Tęsknię za bratem Xaviego

1

Każda minuta bez Ferrana to minuta stracona

4

Te wyjścia Iniakiego do górnych piłek to jest znak firmowy, on nie wie co robi, obrona nie wie co zrobi Pena, natomiast przeciwnik wie, że Pena zrobi kilka kroków i się cofnie

12

De Jong w tej opasce wypala mi oczy

2

I tak trzeba grać, to podoba się dla mnie

0

A kiedy porozmawiamy o Juventusie Thiago Motty?

0

Odpalam mecz od drugiej połowy, uważajcie - albo będzie wylew za wylewem albo gnieciemy ich, nie ma nic pomiędzy.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

14

Mbappe coś ty zrobił

0

Baskowie ustawili do pionu wycieczkę z Madrytu

4

Mbappe za karę dostanie tą gumę do żucia

0

Bellingham oddał tego karnego dla żółwia czy było ustalone od razu?

0

Poszedłem po jedzenie i 2 gole przegapiłem ...

0

@MesQueUnClub96 no właśnie, coś co działa xD

0

A może zrobimy Realowi jakąś sensowną stronę z czatem? Chciałbym poczytać jak to komentują na żywo

0

Nasz człowiek w Madrycie

6

Ciekawostka: dzisiaj na boisku gra Rodrygo, ale Real nie wystawił żadnego brazylijczyka

2

Dajcie już Bellinghamowi butlę z tlenem

13

Flick uderzył de Jongiem o ścianę i się naprawił?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?