aspr1me
Dołączył/a: lipiec 2023
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Cubarsi broni w dwóch drużynach na raz, kocik
0
oby tylko Witsel nikomu nogi nie złamał i będzie dobrze
1
Strzał imienia Lewandowskiego
3
Gra Barcelony istnieje i to jeszcze jak mimo braku Yamala, wow w końcu coś się zmieniło
5
Flick w szatni grzeje już barszczyk i pierogi
3
Świetnie się na to patrzy
0
trudno, Atletico zapłaci rachunek ;>
1
Bellingham by się przydał
0
Mamy potwierdzony pierwszy przypadek zarażenia się miernotą przez Olmo
1
Zgadnijcie ile minut doliczy sędzia i dlaczego mniej niż Realowi
0
Lewy siadasz obok Flicka
0
Tęsknię za bratem Xaviego
1
Każda minuta bez Ferrana to minuta stracona
4
Te wyjścia Iniakiego do górnych piłek to jest znak firmowy, on nie wie co robi, obrona nie wie co zrobi Pena, natomiast przeciwnik wie, że Pena zrobi kilka kroków i się cofnie
12
De Jong w tej opasce wypala mi oczy
2
I tak trzeba grać, to podoba się dla mnie
0
A kiedy porozmawiamy o Juventusie Thiago Motty?
0
Odpalam mecz od drugiej połowy, uważajcie - albo będzie wylew za wylewem albo gnieciemy ich, nie ma nic pomiędzy.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
14
Mbappe coś ty zrobił
0
Baskowie ustawili do pionu wycieczkę z Madrytu
4
Mbappe za karę dostanie tą gumę do żucia
0
Bellingham oddał tego karnego dla żółwia czy było ustalone od razu?
0
Poszedłem po jedzenie i 2 gole przegapiłem ...
0
@MesQueUnClub96 no właśnie, coś co działa xD
0
A może zrobimy Realowi jakąś sensowną stronę z czatem? Chciałbym poczytać jak to komentują na żywo
0
Nasz człowiek w Madrycie
6
Ciekawostka: dzisiaj na boisku gra Rodrygo, ale Real nie wystawił żadnego brazylijczyka
2
Dajcie już Bellinghamowi butlę z tlenem
13
Flick uderzył de Jongiem o ścianę i się naprawił?