1

Warto było czekać

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Chcieliśmy być jak City i jesteśmy

0

Eminem co wymyślił ...

3

Poczuł krew rekin

25

My wybraliśmy Hansiego i my wybieramy kto ma stać na bramce, chyba proste?

1

To ja gdy ktoś mnie odwiedza po ostatnich meczach Barcelony


3

he odpaliłem sobie flashcore Liverpool - City i jakiś bug jest bo city ma wszysko w statach na 0 po 45 minutach

0

Fajnie, że chciał zbić piątkę z napastnikiem

0

Czemu Rapha nie gra na lewej jak za Yamala, tam był w gazie

0

Jak Las Palmas strzeli pierwsze to jesteśmy w dupie

7

Szkoda, Balde dzisiaj na boisku dawał energi tej drużynie

2

Sergio robi za kierowcę melexa?

3

Gavi mu łeb ukręci

1

Martin zaraz 2 asysty zrobi

1

dziwnie się patrzy na to boisko w takim słońcu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Fajnie, że Ancelotti nie wymaga pressingu od Mbappe, w sumie nie wymaga niczego. Chłop ma więcej siły na reprezentacje Francji

1

Podoba mi się inteligencja Mbappe na boisku

2

Egipski Grosicki

0

dobrze, że to nie Rudiger bo by mu ręke wyrwał jak Ramos

1

Jednak fajnie, że tego karnego dostali

2

Specjalność Vazqueza

0

Camavingi już z nami nie ma

0

Ruszyła maszyna

7

Co chłop se zrobił xD

0

Eminem feat. Gerard Martin

0

@DragonxNF 31 października coś zrąbali i dużo osób nie dostało nagród za Division Rivals, nikomu nie dali rekompensaty i elo xD sprzedałem konto z grą 3 tygodnie temu

0

A tymczasem Arsenal nawala w Sporting jak w bęben, 3-0 w 1 połowie

28

Polejcie coś temu Pique bo chłop zamarznie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?