aspr1me
Dołączył/a: lipiec 2023
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Warto było czekać
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Chcieliśmy być jak City i jesteśmy
0
Eminem co wymyślił ...
3
Poczuł krew rekin
25
My wybraliśmy Hansiego i my wybieramy kto ma stać na bramce, chyba proste?
1
To ja gdy ktoś mnie odwiedza po ostatnich meczach Barcelony
3
he odpaliłem sobie flashcore Liverpool - City i jakiś bug jest bo city ma wszysko w statach na 0 po 45 minutach
0
Fajnie, że chciał zbić piątkę z napastnikiem
0
Czemu Rapha nie gra na lewej jak za Yamala, tam był w gazie
0
Jak Las Palmas strzeli pierwsze to jesteśmy w dupie
7
Szkoda, Balde dzisiaj na boisku dawał energi tej drużynie
2
Sergio robi za kierowcę melexa?
3
Gavi mu łeb ukręci
1
Martin zaraz 2 asysty zrobi
1
dziwnie się patrzy na to boisko w takim słońcu
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Fajnie, że Ancelotti nie wymaga pressingu od Mbappe, w sumie nie wymaga niczego. Chłop ma więcej siły na reprezentacje Francji
1
Podoba mi się inteligencja Mbappe na boisku
2
Egipski Grosicki
0
dobrze, że to nie Rudiger bo by mu ręke wyrwał jak Ramos
1
Jednak fajnie, że tego karnego dostali
2
Specjalność Vazqueza
0
Camavingi już z nami nie ma
0
Ruszyła maszyna
7
Co chłop se zrobił xD
0
Eminem feat. Gerard Martin
0
@DragonxNF 31 października coś zrąbali i dużo osób nie dostało nagród za Division Rivals, nikomu nie dali rekompensaty i elo xD sprzedałem konto z grą 3 tygodnie temu
0
A tymczasem Arsenal nawala w Sporting jak w bęben, 3-0 w 1 połowie
28
Polejcie coś temu Pique bo chłop zamarznie